Numeronews

Andrej Kiska

Andrej Kiska

Foto: zdroj Facebook / Andrej Kiska

publikované | 05.01.2018

Sloboda, ženy a nízke sebavedomie. Numerologický profil prezidenta Andreja Kisku hovorí aj o veľmi náročnej vibrácii jeho mena. Čo všetko prezradí o ňom dátum narodenia?

Bola to čerstvá zmena, keď sa objavil „nezávislý“ kandidát na prezidenta. Nebol zviazaný so žiadnou politickou stranou, a to predstavovalo to nóvum.

Pozrime sa na tohto človeka cez znamenia v číslach, tak ako sa dá pozrieť na každého človeka narodeného na tejto Zemi.

Dátum narodenia 2.2.1963 nám ukazuje ustráchaného Vodnára, riešiaceho zoči-voči vzťahy. Tie medziľudské môžu byť aj dramatické. Väčšinou mu budú spôsobovať smútok a stres. Ďalej nám ukazuje inteligentného a empatického človeka. Jeho najväčšou slabinou je nízke sebavedomie. Rovnako je slabá komunikácia o svojich pocitoch a neschopnosť ich definovať. Osobné čaro alebo charizma tiež pokuľháva.

» Toto všeto si vieš dať u nás vypočítať » Numerologické rozbory on-line »

Výraznými postavami v jeho živote sú ženy. Mama, manželka a dcéra. Otec, akoby v jeho živote „nebol“. Nemá rád samotu a zle sa mu pracuje samostatne. Vyhľadáva spoločnosť, na ktorej môže byť závislý. Má vodcovské schopnosti a cez ne si dokáže zvýšiť sebavedomie. Tento človek neholduje pozemským veciam a je skôr orientovaný k intelektuálnym činnostiam.

Nepôsobí energicky, ale tých ktorí ho podcenia prekvapí rýchlosťou, ako prekukne ich hru. Počas života nadobudne určitú formu odhodlania, osobnej odvahy a podnikavosti. Dokáže sa poučiť zo svojich omylov. Peniaze, ani túžbu po moci by sme u neho hľadali márne. Nenájdeme ich. Ony si ho nájdu samé.

Medzi negatíva patrí nedoťahovanie vecí do konca. Na to musí mať v živote iných. Celý život bude riešiť tému slobody.

Numerológia mena. Čo prezrádza meno o prezidentovi Andrejovi Kiskovi?

Meno Andrej Kiska má číselnú vibráciu 18/9. Takáto vibrácia mena je veľmi náročná. Bývajú ňou označení tí, ktorí sa chcú otestovať, ako na tom po duchovnej stránke sú. Ich život budú sprevádzať problémy. Budú sa vynárať z ich minulosti a oni ich budú riešiť.

Problematické vnímanie moci a systému moci. Klamstvá, ohovárania a zrady vo vlastnej rodine a v blízkom okolí nebudú ničím zriedkavým.
 

andrej-kiska-numerologiaFoto: zdroj Facebook / Andrej Kiska

Životné číslo. Prezradí životné číslo o Andrejovi Kiskovi ešte viac?

Jeho životné číslo je 23/5. Však skúste spútať vietor (vzduch – vodnár), nedá sa to, iba zbrzdiť. Sloboda v akomkoľvek význame, je pre neho prvoradá. Je to človek, ktorý v „hlbokej minulosti“ zažil strasti spojene so stratou vlastnej alebo cudzej slobody. Tento motív sa bude niesť veľmi intenzívne celým jeho životom.
Naplnenie svojich životných úloh dosiahne cez číslo 7. To predstavuje, vlastné skúsenosti, boj za spravodlivosť, súcit, účasť, liečenie, nemoci, konflikty a karamboly.

» Čo je to žívotné číslo a čo všetko sa za ním ukrýva? Tu zistíš viac »

Osobná ročná vibrácia. Čo priniesli posledné roky Andrejovi Kiskovi?

Zaujímavým bol pre neho rok 2014. Rok, keď sa mu podarilo stať sa slovenským prezidentom. Vieme, že čísla neklamú – bol to rok 5 a 7. 1+4=5 a 2+1+4=7. Tieto čísla (5, 7) sú pre neho kľúčové. Deň po voľbách 30.3.2014 bol typický vo vyjadrení čísel 5,9,5. Zmena, zavŕšenie snaženia, zmena k lepšiemu. A inauguračný deň 15.6.2014 hovoril – moc, harmónia, zmena.

Veľmi zaujímavým bol minulý rok 2017, kedy sme zaznamenali útoky na jeho osobu cez daňové priznania jeho firmy. Financie sú, rovnako ako moc a systém moci charakterizované číslom 8. Rok 2017 bol rokom poznačeným vibráciami čísel 8 a 1. Tieto čísla predstavujú pre neho riziko. Jednotku má iba jednu a spôsobuje mu problémy a 8 vôbec nemá a je na ňu citlivý. Nie je na jej energiu zvyknutý.

Útoky na jeho osobu, teda doteraz najintenzívnejšie začali 11.9.2017. Ak historicky zaujímavý dátum. 11.9. si bude celý svet pripomínať, ako útok na „dvojičky“ v New Yorku. Možno si útočníci tiež predstavovali pád prezidenta.

Terajší osobný vibračný rok pána prezidenta je 14/5. Tá jeho 5 predznamenávajúca zmenu, pohyb, slobodu/neslobodu. Mesiac september je opäť pre neho 23/5. Preto sa to stupňovalo v septembri. Najkrajším dňom bol 1.10 – osobný deň. Vtedy zaútočil najťažší kaliber (životné číslo 35/8 Róbert Fico, tá „osmička“), pán premiér. Konečne sa vykľulo šidlo z vreca. Osobný deň pána prezidenta 1.10 2017 - 16/7, jedna z najťažších vibrácii – Rúcajúca sa veža.

Konflikt o hodnoty môže začať. „Alea iacta est.“ (Kocky sú hodené.)

Aj ty si môžeš užívať výhody registrovaných používateľov. Zaregistruj sa na našom numerologickom portáli » Registrácia zdarma »