Numeronews

Brexit

Brexit

Foto: zdroj Unsplash / John Cameron

publikované | 28.06.2016

Brexitom sa nazýva opustenie Európskej únie jedným zo zakladajúcich, neskôr rebelujúcich členov: Veľkou Britániou. Nemá význam polemizovať, „že prečo?“, ale pozrime sa na číselné vyjadrenie tohto procesu. Samotný dátum referenda, ktoré bolo stanovené na 23.6.2016, má veľmi symbolický význam. Je presným vyjadrením toho, o čo tu ide.

Popíšme si tak zľahka tento dátum, bude to "na dlhšie": zmena, pod ochranou; ide o vzťahy, spoločenstvo. 20-tku v roku 2016 si môžeme odpustiť, pretože nula nám delí celý rok na: 20 – storočie posledného súdu, znovuzrodenia a 16 – rúcajúcu sa vežu, všetko, čo nie je na pevných základoch sa rúca. Vyzýva kvernosti a nepovyšovaní sa. 

Keď sčítame všetky čísla dátumu dostaneme smerovanie tohto dňa a je to 20 – dramatická udalosť, opäť posledný súd = druhá lepšia strana, znovuzrodenie, obroda. Z tohoplynie, že vtento deň sa rozhodne, bude to trvať dlhšie akoby sa čakalo. Bude sa rozhodovať o spoločenstve. Ak nemá pevné základy, tak sa udeje zmena, ktorá môže znamenať posledný súd tohto spoločenstva, ale aj jeho obrodu.

» Toto všeto si vieš dať u nás vypočítať » Numerologické rozbory on-line »

Samotný dátum hovorí, že sa niečo dozvieme, určite sa rozhodne, ale môže to vyvolať obavy z izolácie, spôsobí partnerské problémy a môže vyhnať peniažky z vrecka. Bude to viac emotívne ako racionálne rozhodnutie a napokon sa zmena aj dokoná.

Ešte zaujímavejšie pôsobí analýza názvu Veľkej Británie, UNITED KINGDOM OF GREAT BRITAIN AND NORTHERN IRELAND. Jeho číselný súčet je 46, čo predstavuje, že "nositeľ" tohto mena (názvu) kladie zvýšený dôraz na materiálne statky a všetko stým spojené, potrebu hlbokej harmónie vo vzťahoch, šťastie a úspech v podnikaní je pre neho ľahšie dosiahnuteľný v partnerstve s niekým, ako keď podniká sám. Ato je veľmi dôležité.

Osobne si myslím, že najvýstižnejším posolstvom dátumu je jeho celkový súčet 20 – posledný súd – obroda, znovuzrodenie. Hovorí omožnostiach obidvoch "nových", buď sa za dramatických udalostí rozídu a obrodia alebo v druhom prípade príde smútok a tma.

Vyskúšaj naše numerologické kalkulačky » Numerologické kalkulačky zdarma »