Numeronews

Deň matiek a matka Zem? Za všetkým je opäť rok 2020

Deň matiek a matka Zem? Za všetkým je opäť rok 2020

Foto: zdroj Getty Images / Yuganov Konstantin via Canva

publikované | 09.05.2020

Druhá májová nedeľa už tradične patrí Dňu matiek. Keďže tento deň nemá svoj stály, nemenný dátum – posvietime si aj tento rok na znamenia v jeho číslach. Mimoriadny rok 2020 prináša aj mimoriadny odkaz v číslach.

Tohtoročný rozbor Dňa matiek je tak trochu iný ako ten milnuloročný. Posolstvo, ktoré so sebou prináša obracia pozornosť na iný obraz matky – našej spoločnej matky. Už aj samotný názov článku napovedá, že tou matkou je matka Zem.

Skutočnosť, že Deň matiek sa pripomína vždy v máji, stavia tento deň do pôsobenia Zeme. Prečo je tomu tak? V jeho májovom termíne zohráva ústrednú rolu astrologické znamenie Býk. Vládkyňou tohto zmanenia je Venuša. Živlom je Zem. Táto konštelácia hovorí o pozemskej matke a pozemskej realite. 

» Numerologický rozbor osobnosti » Pozri si ukážku rozboru »

Deň matiek v roku 2020 z pohľadu numerológie

Mimoriadny rok 2020 dal tomuto všetkému úplne inú fazónu. Keďže je to "štvorkový rok" (2020=4) a 4-ka je číslom Zeme, umocnil všetko na n-tú.

Opäť poskytol záchytný bod – ako lezcovi na príkrej skalnatej stene. Od tohto bodu sa môže vybrať rôznymi smermi. On ešte nevie, aké sú tie cesty. Našou veľkou (ne)výhodou je však to, že my vieme, aké sú tie naše.

» Celý numerologický rozbor pre rok 2020 nájdeš tu » 

Teraz ide doslova o našu univerzálnu matku Zem. Dátum 10.5.2020 prevráva na prvom mieste Kolesom osudu (10.). Je bodom, v ktorom si ešte môžeme vybrať. Doslova si ešte môžeme vybrať. Podľa nášho výberu to bude neskutočne náročná náprava predchozích chýb a veru aj hlúpostí. Na druhej strane máme alternatívu "bezbolestnej", avšak istej cesty ku vlastnej skaze. Využime túto šancu na zmenu a nápravu.

A ak by sme tomu "náhodou" neporozumeli, tak ešte máme repete čísla 10 v životnom čísle tohto dňa (1+0+5+2+0+2+0=10). Takže ešte aj na konci dňa si stále môžeme vybrať. A to je už vážne. Vyberme si správne... 

» Prečítaj si aj numerologický rozbor Dňa Zeme » 

Zamerajme sa na veci, ktoré sú skutočne dôležité. Vážme si, čo máme. Vážme si všetko, čo nám ponúka matka Zem. Starajme sa o ňu tak, ako sa stará ona po celý čas o nás. Symbolika matky a dieťaťa vôbec nie je náhodná.

V tento deň sa tradične vzdáva úcta matkám a materstvu. Znamenia v číslach, ovzvlášť dnes, hovoria o tom, že nemáme zabúdať ani na našu matku Zem. A možno ani nie tak hovoria, ako skôr upozorňujú, až ba priam varujú.

V čase uvoľňovania obmedzení v dôsledku šírenia koronavírusu COVID-19, čo je tiež dieťa na našej Veľkej matky Zeme, si tiež môžeme uvedomiť veľa vecí. To zvoľnenie tempa môže pomôcť všetkým a so všetkým. Treba len počúvať svojim vnútrom a riadiť sa tým najspoľahlivejším „sedliackym“ rozumom. Pomôcť našej planéte a nie sa neustále pokúšať o jej násilné a nerozumné ovládnutie.

Pomôžme jej, napravme chyby, ktoré sme my a aj generácie pred nami napáchali. Čím skôr – tým lepšie. Aj v tomto univerzálnomu duchu "matky" sa nesie odkaz čísel tohtoročného Ďňa matiek. 

  • Aj ty si môžeš užívať výhody registrovaných používateľov. Každý deň bude na teba čakať pripravený horoskop na aktuálny deň + horoskop na zajtra. Pravidelne pripravujeme exkluzívne súťaže a akcie len pre registrovaných používateľov. Môžeš sa tešiť aj na špeciálne narodeninové prekvapenia. A je toho ešte omnoho viac: Zaregistruj sa zdarma »