Numeronews

Deň rodičov a numerológia rodinnych vzťahov

Deň rodičov a numerológia rodinnych vzťahov

Foto: zdroj Light Field Studios / Getty Image via Canva

publikované | 24.07.2021

Deň rodičov si tento rok pripomíname 25.7. Aké je posolstvo tohto dňa podľa numerológie? Ktoré témy so sebou tento dátum prináša? A ako funguje numerológia rodinných vzťahov? Na našom numerologickom portáli nájdete aj on-line rozbor rodinných vzťahov.

V deň rodičov si pripomíname to, prečo si zaslúžia našu úctu, vďaku a rešpekt. Za ich odovzdanosť, starostlivosť, hodnoty a rady ...

Dátum 25.7 prináša so sebou, podľa znamení v číslach, viaceré témy. Témy„liečenia“, citlivosti, dôvery a vypočutia.

Komunikujme preto v tento deň o to viac citlivejšie a vylepšujme svoje vzťahy s najbližšími. Znížme reakčnú rýchlosť a zvážme vypovedané.

K téme rodinných a všeobecných vzťahov si môžete prečítať aj príspevok z našej rubriky informačných článkov o numerológii: článok » 

Chcele lepšie porozumieť vzťahom vo vašej rodine? Vyskúšajte náš numerologický rozbor rodinných vzťahov »

Vzťahy sú najpoučnejšia súčasť nášho života. Ovplyvňujú nás a formujú. Niektoré vzťahy si vyberáme, iné sú nám dané tým, že sa rodíme do určitého prostredia a rodiny. Tu prežívame svoje najintenzívnejšie duchovné cvičenia.

Je dobré poznať faktory, ktoré dávajú vzťahom rôzne „náboje“ a energetické zafarbenia. Na tieto faktory nás upozorňujú aj čísla v dátumoch narodenia. Numerológia tak môže napomôcť k pochopeniu a tým aj odľahčeniu toho, čo sa zdá ako neriešiteľné. Čísla totiž dokážu popísať charakteristiku vzťahov a aj cestu k ich naplneniu.

V článku » nájdete aj názorné príklady a ukážky, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť princípy fungovania numerológie vzťahov.

Zaujíma vás niečo ohľadom našich numerologických rozborov? Kontaktujte nás, radi zodpovieme na vaše otázky: numerologia@znameniavcislach.sk