Numeronews

Donald Trump

Donald Trump

Foto: zdroj Facebook / Donald J. Trump

publikované | 29.11.2016

Americký prezident Donald Trump, vskutku zaujímavé číslo aj podľa numerológie. Väčší zvodca ako vodca. Ostrý jazyk a temné myšlienky. Duchovná úroveň "Blázon-Šašo" – čo nás má naučiť?

45. prezident USA v poradí.

Čo nám o sebe prezradí tento „slávny“ človek? Musí byť v ňom niečo, čo ho dostalo na vrchol vrcholov. Obyčajný človek sa jednoducho nestáva prezidentom Spojených štátov amerických.

Je to človek, ktorý vyvoláva extrémne reakcie svojou osobnosťou. Obidve sú nefalšované: obdiv a nadšenie, rovnako aj nenávisť a pohŕdanie.

Čo to spôsobuje, kde môžeme nájsť príčiny týchto vášní? Veľa už bolo na túto tému popísané. My sa pokúsime o iný pohľad. O pohľad cez čísla jeho dátumu narodenia a mena, s ktorým chodí po svete.

Numerológia mena: čo prezrádza meno Donald John Trump?

Meno Donald John Trump má veľkú výpovednú hodnotu. Upozorňuje na promiskuitu na druhú a materiálno-duchovný konflikt. Celkovo však svojmu nositeľovi dáva veľké možnosti. Jeho celková hodnota 21/3 hovorí o inteligencii, citlivosti, komunikatívnosti a spoločenskosti. Ak nebude rozdeľovať, ale spájať – môže dosiahnuť svoj pomyselný vrchol. Varuje pred neuváženým chovaním a predovšetkým pred ostrým jazykom a temnými myšlienkami. Je to silné meno, ale jeho silu neslobodno zneužívať.

» Ako funguje numerológia mena? » Zisti viac »

Numerológia dátumu narodenia: čo všetko odhalí dátum narodenia Donalda Trumpa?

Dátum narodenia 14.6.1946 – „uletený-extrémny Blíženec“. Riadi sa prirodzene, predovšetkým logikou. Tu sú city bokom. Nie je to typický Blíženec. Je to Blíženec ovplyvnený túžbou „viesť“.

Táto úloha nie je Blížencom typická. Zväzuje ich až neprimerane, nesprávajú sa ako je im prirodzené a prichádzajú nelogické výstrelky. Výstrelky hlavne v hlavnej doméne Blížencov – komunikácii.

Poznáme jeho „twitrovanie“. Ani jeden prezident USA takto nekomunikoval. Nepodobal sa urazenému dieťaťu, ktoré všetci "hnevajú". Musíme si uvedomiť, že náš „vodca“ Blíženec si odkrojil veľké sústo, ktoré mu robí problémy.

Určite sa lepšie cítil ako moderátor svojej šou. Tu ho nič nezväzovalo, bol si sám sebe pánom. Čo spôsobilo tú túžbu viesť? Spôsobilo to číslo 14 zo dňa jeho narodenia.

Je to vskutku zaujímavé číselko. Hovorí: JA a matéria (stabilita) a pritom poháňa extrémom, až bezbrehým, cez 5-ťku, ktorá súčtom vzniká. Dáva chuť viesť, rozhodovať alebo byť na čele peletónu.

Rok narodenia 1946 ho predurčil rovnako do materiálneho sveta a sveta materiálnych vzťahov. Je o práci, všetkom spojeným so zemou. Tu to sedí však je realitný magnát. Disponuje až zvrátenou charizmou a ani sa netají, čo od svojich materiálnych vzťahov očakáva. Materiálny prospech a materiálne, fyzické potešenie.

» V roku 1946 sa narodil aj Freddie Mercury » prečítaj si aj jeho numerologický profil »

Tu svoju blíženeckú prelietavosť ukázal v plnej kráse. Stálosť a viera tu nie je. Skôr zvláštna logika potreby a obmeny vo svoj prospech.

Do vienka dostal víziu a intuíciu (roviny Vízie a Intuície). Víziu obohatenú „pohľadom za roh“ a schopnosťou správneho načasovania akcie na dosiahnutie prospešného (najmä pre neho) výsledku. Intuíciu vedomo nevyužíva. Je to niečo, čím vnútorne opovrhuje a považuje za niečo slabošské. Jej dary však úspešne využíva, pravda pokladá ich za výsledok svojho jedinečného JA.

Jeho ego je veľké, ale nie je to až taký majster sveta, ako to hrá. Je tam určitá mäkkosť, ktorú úspešne zakrýva. Nemá problém s definovaním a komunikovaním o svojich pocitoch.

Veľmi významnou postavou jeho života je matka. Bola až tak veľkou, že „neustále“ mal potrebu nájsť ju vo svojich manželkách. Oni to nevedia, ale majú smolu. K „nej“ sa nemôžu rovnať, jej tieň bude na neho vždy dopadať.

Otec, ako by u neho absentoval. Nebol tam, keď ho potreboval. V jeho živote sa objavil, až keď išlo o nehnuteľnosti (to sú tie čísla 44 v jeho dátume narodenia a s nimi spojená 8-mička). To isté platí, nikdy nebol, nijakým finančníkom – ako takým, iba v spojení s nehnuteľnosťami. Financie fungujú iba v spojení so zemou.

Vie byť za určitých podmienok odvážny a má buldočiu vôľu isť za svojim cieľom. Máločo ho odradí, ak sa raz rozhodol. „Našťastie“ nemá v povahe doťahovať veci do konca. To už musia druhí.

Netrpí predsudkami a dokáže za „nejakým“ vyšším cieľom – ktorý pozná on sám a jeho EGO – spojiť aj nespojiteľné. Dokáže aj „svojim“ spôsobom chápať aj potreby druhých, ak nie sú v rozpore s jeho potrebami.

Môžeme o ňom povedať, že je vlastenec, však vlasť je založená na zemi a matérii. Takéto ponímanie je mu bližšie, hoci Blížencom, tým skutočným nie.

Život mu určite prinesie veľa bojov o slobodu. V pravom význame pre seba a jej okliešťovanie pre druhých. Veľmi veľa problematických vzťahov. Zo vzťahov chce vyťažiť, čo najviac. Pri nedostatku taktu a diplomacie si určite užije veľa búrlivých medziľudských vzťahov.

Jeho život, napriek tomu, že bude vždy obklopený ľuďmi – on bez nich nedokáže žiť – bude smerovať do samoty. Samoty duševnej. Jeho myslenie, je skutočne tak iné, že ho to bude, čím ďalej vzďaľovať od ostatných. Možno sa nakoniec niekde utiahne, do lona prírody – len či ho jeho „chorá“ túžba viesť prepustí.

Svoje zvyky nedokáže len tak ľahko zmeniť. Rovnako ako aj názory. Všetky jeho zvyky mu vytvárajú jeho vlastnú istotu. Dokáže ju meniť až pod veľkým tlakom okolností. „Novinky“ nie sú jeho priateľom.

Kým je Donald Trum z pohľadu duchovnej úrovne?

Z pohľadu duchovnej úrovne je to “Blázon-Šašo“, ktorý je na konci, ale zároveň aj na začiatku svojej cesty. Podľa toho, z ktorého konca sa na to díva. Blázon má dve tváre. Jedna je múdra, na základe svojej inteligencie a intuície nám ukazuje naše vlastné chyby a my sa cez smiech učíme. Druhá, jeho vlastná, on sám je so svojimi vlastnosťami na smiech všetkým a je, resp. bude len na nás a našej inteligencii, či sa dokážeme poučiť aj z tejto druhej tváre.

Zaujímavé dátumy v živote Donalda Trumpa

Na záver sa pozrime ešte na tieto dva dátumy:

  • 16.6.2015 – deň, keď oficiálne ohlásil svoju prezidentskú kandidatúru. Jeho ročná vibrácia (ORV) bola 19/1 – nový začiatok, nový let. Osobný deň 41/5 – zmena osobnej reality.
  • 20.1.2017 – deň, kedy zložil prezidentskú prísahu.

ORV bola 20/2 – posledný súd/reštart a deň opäť 41/5 – zmena osobnej reality – teraz už skutočne dokonaná.

» Toto všeto si vieš dať u nás vypočítať » Numerologické rozbory on-line »