Numeronews

Eva Varholíková-Rezešová: Levica a koleso šťastia

Eva Varholíková-Rezešová: Levica a koleso šťastia

Foto: zdroj Pixabay / Jills

publikované | 03.09.2018

Ubehlo šesť rokov od tragickej nehody. Eva Rezešová je už na slobode. Prečítaj si, čo o nej prezrádzajú čísla. Numerológia dátumu narodenia, mena, ale aj rozbor osobných ročných vibrácií a tragického dátumu prezradia viac.

Možno si málokto ešte spomenie na udalosť spred šiestich rokov. Boli toho plné noviny, rádiá, aj televízia. Jednalo sa o veľmi smutnú udalosť, pri ktorej, žiaľ, vyhasli až štyri ľudské životy. Stalo sa to ma maďarskej diaľnici M3. Dňa 21.8.2012 do malej fiatky Punto narazilo veľké BMW a tá zhorela. Vo vozidle BMW sa viezla a nehodu spôsobila slovenská milionárka – členka „klanu“ Rezešovcov Eva Varholíková, rodená Rezešová. V čase nehody viedla svoje vozidlo pod vplyvom alkoholu (1,5  promile).

Išlo o dcéru najznámejšieho „mečiarovského“ privatizéra Alexandra Rezeša. Hlavy rodiny, o ktorej by sa dalo bez nadsadenia svojho času povedať: „Čo bolo dobré pre ňu, bolo dobré aj pre Košice.“

Čo prezrádza jej meno a dátum narodenia?

Keď si podrobne rozoberieme osobu Evy Rezešovej z pohľadu čísel jej dátumu narodenia, významu jej rodného, ako aj získaného mena (po sobáši) – nájdeme tam všetko.

Začnime rodným menom. Meno Eva Rezešová má celkovú hodnotu 12/3 (nezabudnite na túto 3). Dáva svojmu nositeľovi zvýšenú mentálnu energiu, schopnosť komunikácie, intuície, ktorú nemusí vedomo využívať. Nepoužívanie intuície môže spôsobovať situácie, keď sa jeho nositeľ môže cítiť ako obeť. Cieľom je prinútiť ho pozrieť sa na veci z opačnej strany a nájsť riešenie.

Ako funguje numerológia mena? Zisti viac »

Po sobáši s bývalým hokejovým reprezentantom Jánom Varholíkom získala meno Varholíková, čo jej prinieslo číselnú hodnotu mena 8. Táto energia predstavuje v pozitívnom význame silu rovnováhy, logiky, vodcovstva. V opačnom prípade zosilnenie a umocnenie všetkého nerovnovážneho v jeho nositeľovi.

Dátum narodenia 10.8.1977 hovorí o egocentrickej levici, obdarenej veľkým a ešte životom narastajúcim sebavedomím. Pri podrobnejšom pohľade narazíme na vnútorne rozorvanú bytosť.

Dramatický priebeh života a komplikované vzťahy

Jej detstvo nebolo ľahké. Dokázala „prežiť“ iba vo svojom vnútornom svete. To malo za následok, že o svojich vnútorných pocitoch nedokázala navonok komunikovať („izolované jednotky“). To sa celkom iste podpísalo na problematických partnerstvách.

Rodičov ako keby nemala, nemala v pravom slova zmysle. Ako by v jej živote absentovali. Nedokázali je vštepiť základné pravidlá fungovania rodiny.

Celý život disponuje zvýšenou intuíciou, ktorá sa môže prejavovať rôznymi spôsobmi. Rady svojho vyššieho „ja“ asi nedokázala popri svojom vnútornom hluku správne počúvať.

» Čo všetko prezradza dátum narodenia? Tu zistíš viac » 

Peniaze vo svojom živote nikdy nebude a ani nemusela riešiť. Vždy si ju našli aj bez jej pričinenia. Napriek tomu moc a peniaze budú hrať v jej živote veľkú úlohu. Sprevádzať ju budú vysoké nároky, ale aj dramatický priebeh života.

Je zvláštna pre svoje netradičné myslenie („izolované deviatky“), ale aj svoj duchovný svet. Disponuje veľkou liečivou silou svojej osobnosti, ktorá má odvrátenú tvár v tragickosti. Preložené, môže vyliečiť, ale aj spôsobiť koniec. Je však len na nej samotnej, ktorú z tvárí izolovaných „sedmičiek“ využije. Pomoc jej osobnosti by však každopádne priniesla práca s ľuďmi, ktorá by jej pomohla v prekonaní vnútornej samoty.

Kreativita spojená s obrovským množstvom mentálnej energie je jej veľkým darom a určite aj prekliatím. Treba s ňou narábať opatrne a veľmi rozumne. Kto s ňou vie pracovať, ten to v živote vyhral. Ten, kto to neovláda, musí ju tlmiť pomocou „tlmičov – barličiek“ (alkohol, nezdravé vášne atď.).

Vzťahy budú vždy pre ňu kameňom úrazu, ale aj výzvou. Musíme si povedať, že v nich skladá veľký reparát, z minulého neúspechu. Tu niekde musíme hľadať príčiny nehody z 21.8.2012.

V jej dátume narodenia ďalej nájdeme aj to, že sa počas svojho života – svojim pričinením dostane do izolácie. Poučiť sa zo svojich neúspechov bude pre ňu veľký celoživotný problém. Pôsobiť bude ako bezcitná, akoby bez ženskej charizmy. Niet sa ani čomu čudovať. Jej osobnosť sa dá charakterizovať, ako bytosť so ženským telom s vnútorným, ale aj s vonkajším mužským prejavom.

Eva a jej citlivé číselné vibrácie

Ťažko znáša samotu. Teraz si môžeme zhrnúť citlivé číselné vibrácie Evy Rezešovej – Varholíkovej. Sú to 1, 3, 7, 9. Veľmi citlivo reaguje aj na 5, ktorú vo svojom dátume nikde nemá a predstavuje spúšťací katalyzátor rôznych udalostí.

Životným partnerom Evy Rezešovej sa stal hokejista Ján Varholík. Narodil sa 28.2.1970. Deň 28. je po zredukovaní (2+8=10=1+0=1) 1. Tento vzťah bol od začiatku odsúdený na neúspech. Partner disponoval vyšším Tarotom a tieto manželstvá končia vždy nezdarom. Jednalo sa o vzťah poznačený veľkou negatívnou energiou z „minulosti“. Treba veriť, že dokázali svoje spolužitie využiť na uvoľnenie tejto negatívnej energie.

Svadba sa konala v apríli roku 1999 a jednalo sa o 9 osobný rok Evy Rezešovej. Rozvod prebehol v decembri roku 2003. Osobný rok 5, kalendárny rok 5 (2+0+0+3=5), ale aj 3 (pretože 0 rozdeľuje rok na všeobecnejšiu časť s 2 a výkonnú 3).

» Ktorý dátum je tým najvhodnejším? Dátum svadby podľa numerológie »

Tragická smrteľná nehoda na maďarskej diaľnici M3 (M3 = 4+3 = 7!!) sa udiala 21.8.2012. A už to tam iste vidíte. Trojky a päťka. 21=3 (2+1=3), 5 (2+0+1+2=5) a ešte 3 (20 12 1+2=3). Tým to ešte nekončí.

Deň má aj svoje „životné číslo“, ktoré vznikne spočítaním všetkých číslic dátumu. 2+1+8+2+0+1+2=16=1+6=7, v tomto prípade nehoda a aj na „7“ mieste. Osobný rok Evy Rezešovej je 14/5. Táto udalosť sa odohrala v 9- tkovom deväťročnom období jej života, kedy by mala nájsť jeho hlbší význam. Teraz nasledujú dve 7 deväťročné obdobia, ktoré budú určite veľmi náročné, ale veľmi dôležité. O ich dôležitosti vypovedá to, že sú dve rovnakého charakteru za sebou. Bude sa musieť naučiť vytriediť nepodstatné zo svojho života a neustále vnútorne napredovať.

Šanca na nový začiatok

Z väzenia sa dostala na podmienku. Navyše rok 2018 je aj 9 rokom (20 1+8=9) a symbolizuje ukončenie určitého obdobia, a verme, že v jej prípade aj poučenie z minulosti. Dátum prepustenia z väzby bol 28.8.2018 – zase tá „1“ (deň 28 = 2+8 = 10 = 1+0 = 1). Súd o jej žiadosti o milosť rozhodol 17.7.2018. Pre ňu to z numerologického hľadiska znamenalo „ukončenie s výraznou zmenou vo svoj prospech“.

Začali sme kolesom šťastia, ktoré nebolo v jej prípade točené správnym smerom. Verme, že nastalo to správne obdobie znovu ho roztočiť, ale teraz už dobrým smerom. Osobný rok Evy Rezešovej je 20/2 (Posledný súd aj nová obroda), mnohí ju budú súdiť za to, čo sa jej stalo, ale pokúsme sa byť milosrdní. Ak svoj poznačený život bude zvládať – prajme jej, nik z nás by ho určite nechcel – hoci s radosťami, ale najmä so strasťami.

Zisti o sebe alebo o svojich blízkych viac. Tu nájdeš zoznam všetkých numerologických rozborov, ktoré si vieš dať u nás vypočítať: » Numerologické rozbory »