Numeronews

Francúzske prezidentské voľby: Levica verzus Strelec alebo Putin vs. EU

Francúzske prezidentské voľby: Levica verzus Strelec alebo Putin vs. EU

Foto: zdroj Pixabay / Geralt

publikované | 06.05.2017

Tento „extrémny“ rok 2017 má na svedomí aj priebeh tohtoročných prezidentských volieb vo Francúzsku. Čo prezradia čísla o prezidentských kandidátoch?

Extrémy sa prejavili v netradičnom, personálnom obsadení druhého kola. „Tradičné“ politické strany v nich nemajú zastúpenie. Voľby sa už od samého začiatku niesli v duchu odmietnutia tradičného a hľadaní niečoho iného.

Nové predstavujú obidvaja protagonisti Emmanuel Macron a svojim spôsobom aj Marine Le Penová.

Marine Le Pen

Marine Le Pen presne v duchu svojho slnečného znamenia (Levica) je plná sebavedomia, aj keď je to len na povrch. Využíva svoje prednosti, silu, pohyblivosť, silný rev, schopnosť vnášať zmätok a využiť každú príležitosť na skolenie svojej obete. Medzi obete patril v minulosti aj jej vlastný otec. Jean Marie Le Pen založil jej rodnú politickú stranu Národný front. Za dramatických až nechutných okolnosti bol zbavený predsedníctva a nahradený svojou dcérou.

» Numerológia rodinných vzťahov » Zisti o nej viac » 

Odvahy a odhodlania má na rozdávanie. To spôsobuje rovina 1-5-9 v jej dátume narodenia. Rovnako pociťuje sympatie k nositeľom tejto roviny, napr. Vladimír Putin, Sergej Lavrov.

Levica narodená v mesiaci august bude vždy riešiť moc, peniaze a pokúšať sa dostať na vrchol.

Neuvedomuje si však, že v levej hierarchii stojí vždy na čele tlupy Lev.

V tom spočíva jej smola, rovnako ako aj neschopnosť dotiahnuť do konca podstatné veci.

Emmanuel Macron

Emmanuel Macron zrkadlí inteligenciu a dvojjedinosť Strelca. Strelca predstavuje postava Kentaura, napol človek a napol kôň.

V tomto prípade to symbolizuje jeho duchovnú a myšlienkovú inakosť. Napriek tomu, že sa snažil veľmi neukazovať túto „inakosť“, spôsobuje to pomerne značnú nedôveru voči jeho osobe.

» Celý numerologický profil osobnosti Emmanueala Macrona nájdeš tu » 

Vo svojej kampani sa snažil spojiť ľavicové a pravicové názory a takýto „mačkopes“ sa predáva ťažko. Robil to tak, ako to cítil a ako je mu to prirodzené.

Celým jeho životom sa vinie snaha nájsť „matku“. Jeho vlastná nebola vždy pri ňom a hlavne nedokázala ukázať synovi, ako funguje „normálna“ rodina. Jednu našiel vo svojej terajšej manželke Brigitte Macron (predtým Trogneux).

Brigitte je matka troch dospelých detí z predchádzajúceho manželstva. Spolu vytvárajú „extrémny“ pár, Brigitte je o 24 rokov staršia. Napriek tomu sa vynikajúco dopĺňajú, rozumejú si. Povedzme si pravdu, kritériá „normálnej rodiny“ nenapĺňajú!

Druhú matku našiel a to je paradoxné v Marine Le Pen.

Po spočítaní Tarotov ich dátumov narodenia dostaneme číslo 3991. Keď spočítame jednotlivé čísla (3+9+9+1) dostaneme číslo 22. Toto číslo predstavuje karmický vzťah „Rodič – dieťa“. Predstavuje to vzťah z „minulosti“, kedy sa jeden nepostaral o druhého. V tomto prípade sa nepostarala Marine Le Pen, nakoľko má Tarot nižší. Teraz dokážeme pochopiť vzájomne dramatický priebeh volebnej kampane a vzájomných diskusií.

Karmické energie sa nedajú ignorovať, len pochopiť

Samotný volebný výsledok pre nich samotných nie je až taký podstatný. Na smerovaní Francúzska by sa nič nezmenilo. V skutočnosti nemajú reálnu silu a ani nie sú podporovaní svojimi poslancami v parlamente. Všetky prípadné zmeny musí schvaľovať parlament a tu by boli ich limity. Bez reálnej sily by boli vo svojom snažení antieurópskom resp. ultra proeurópskom dosť izolovaní.

» On-line numerologické rozbory »

Pre samotnú Európsku úniu a Putina je však výsledok volieb veľmi dôležitý. Môže z nich vyjsť posilnená v podobe Emmanuela Macrona alebo otrasená, možno až fatálne v podobe Marine Le Pen.

Výsledok volieb bude určovať rovina Saturna, ktorú tento rok 2017 obsahuje. Rovina Saturna stanovila extrémy, v podobe vrcholov alebo pádov, nič iné neumožňuje. Vrchol alebo dno.

V minulom roku 2016 bola určujúcou rovina Šťastia. Mali ju v dátume narodenia Donald Trump v USA a aj Alexander Van der Bellen v Rakúsku. S jej pomocou sa stali prezidentmi vo svojich krajinách.

Marine Le Pen ju nemá, Emmanuel Macron ju má.

P.S. : „Teraz sa mamička Marine "postará", aby sa Emanuel stal prezidentom".

» Zaujíma ťa numerológia? Tu sa o nej dozvieš viac »