Numeronews

Igor Matovič

Igor Matovič

Foto: zdroj Instagram / Igor Matovič

publikované | 03.04.2020

Ten, čo sa postaví zoči-voči nepriateľom: Igor Matovič. Síce s vysokou dávkou tvrdohlavosti, aj podľa čísel, ale zároveň so silným pudom ochrany slabých a utláčaných. Čo prezradia čísla na nášho premiéra?

Quo vadis Igor Matovič = Quo vadis Slovensko. Čo vynieslo Igora Matoviča na pomyselný slovenský politický vrchol? Prečo sa tak stalo práve teraz? Je tým vhodným pre túto zložitú situáciu? Takýchto a podobných otázok by sa dalo sformulovať ozaj veľmi veľa. Vždy budú vystupovať a prameniť z nás. Obyčajných ľudí zasiahnutých mimoriadnou situáciou. Mimoriadnou situáciou spojenou so stavom štátu a rovnako štátom vo víre Koronavíru Covid-19.

Prečo sa tento človek ocitol tam, kde je a čo bolo príčinou? Odpovede budeme hľadať opäť pomocou čísel. A hlavne, každá situácia, nech už je akákoľvek, ponúka aj svoje riešenia. Riešenia úspešné, ale aj prehlbujúce daný stav. Rovnako je to aj s osobami, ktoré sú na ich riešenie povolané. V ich prípade je však „malý“ rozdiel. Oni sú tie vhodné, ale závisí len a len na nich, ako to zvládnu.

» Chceš si dať vypočítať numerologický rozbor osobnosti? » On-line rozbor »

Nad Igorom Matovičom mnohí lámali palicu a zdalo sa, že sa jedná o ďalšiu prežívajúcu politickú „mŕtvolu“. Ďalšieho v rade neúspešných politikov. V roku 2019, v čase keď ešte nikto netušil, čo sa „rozbehne“ s končiacim rokom, sa niečo v živote Igora Matoviča zmenilo. Zmena, ktorá ho môže vyniesť do nebetyčných výšok, ale aj na dno najhlbšej priepasti ľudskej mysle.

Takže opäť pekne poporiadku. Pozrieme sa cez znamenia čísla na jeho meno, s ktorým ho do sveta vyslali jeho rodičia a dátum, kedy precitol na tomto svete.

Igor Matovič a jeho rodné meno z pohľadu numerológie

Rodné meno "Igor Matovič" má hodnotu 12/3. Dáva mu bystrý rozum a novátorstvo. Na druhej strane aj riziko tvrdohlavosti, straty koncentrácie a rozpoltenosti mysle. Pridáva aj tému „Obete“. Obete, ktorá trpí a je prenasledovaná jej pocitmi a chuťou bojovať. Podstatou je však hľadať nové prístupy v bezvýchodiskových situáciách. Pridáva aj tému zneužitia mysle a slov. Ponúka však jasnú myseľ a dobrú verbálnu schopnosť.

» Vyskúšaj našu numerologickú kalkulačku lásky »

Čo prezrádza na Igora Matoviča dátum narodenia?

Narodil sa 11.5.1973. Na tomto mieste sa nedá nespomenúť podobný dátum narodenia 11.5.1972 – ten patril Róbertovi Kaliňákovi. Ale to je dátum z iného súdka a rovnako aj človek. Proste nie je dátum ako dátum a ani človek ako človek.

Astrologické znamenie nášho terajšieho premiéra je Býk. Každý by mal chcieť (vo všeobecnosti) mať za priateľa Býka, keď idú zlé časy alebo hrozí nebezpečenstvo. Býci sú najlepší ochrancovia a v športe aj obrancovia. Ich životným poslaním je brániť to dosiahnuté – získané. Ich živlom je Zem a patrónkou Venuša. Majú radi pozemské veci a nebránia sa všetkému s tým spojeným.

igor-matovic-datum-narodeniaFoto: zdroj Facebook / Igor Matovič

Celý dátum narodenia, rovnako aj osoba – je dosť "rozorvaná". K spájaniu medzi jeho časťami (jednotlivými číslami dátumu narodenia) a rovnako aj samotnej osobnosti, dôjde počas jeho života. Osobnosti dominujú roviny Saturna Intuície. Saturn ho ženie do extrémov a maximalistických cieľov. Prináša aj extrémne životné skúšky. Ľudia ho tiež len milujú alebo mu nevedia prísť na meno.

» Čo prezrádza dátum narodenia o tebe? Numerologický rozbor osobnosti »

Intuícia mu to všetko dokáže uľahčiť, ak ju práve vtedy počúva. Môže mať až strach zo svojich predtúch, ktoré ho prenasledujú a vkrádajú sa do jeho mysle.

Vyrástol vo „zvláštnej „rodine. Otec ani matka akoby tam neboli. Je v skutočnosti samorastom. Spojivom medzi jeho Ja a mysľou bolo poznávanie nového. Nebolo mu treba pridávať si ešte viac sebavedomia, pretože toho má na rozdávanie. Horšie je to s jeho „hlavou“. Tú dokázal "začleniť" až vážny materiálny vzťah – manželstvo. Napriek tomu sme svedkami rôznych úletov a v lepšom povedanom "netradičnom ponímaní vecí a skutkov".

Jeho duchovný svet je tiež samostatnou kapitolou. Je netradičný, hoci u neho došlo k ukotveniu v konzervatívnej časti spektra. Na tom má najväčší podiel životné číslo (súčet všetkých čísel z dátumu narodenia) 27/9.

Podčiarkuje to aj jeho Tarot (duchovná úroveň). Prišiel, aby odčinil svoje zlyhanie v oblasti viery alebo nepochopenia vlastného životného poslania. Toto mu ešte pridáva šmrnc životnej inakosti, rovnako aj pri riešeniach životných situácií.

Čísla hovoria aj o tom, že mu nikdy nejde o peniaze a moc z takého prízemného hľadiska. Skutočne to tam jednoducho nemá v číslach. Avšak, ak by uveril, že „toto je to“ duchovne najlepšie, fanaticky by dokázal za svoju vieru kráčať aj cez mŕtvoly.

Vnútorne je to tvrdá osobnosť, hoci navonok je jemný. Svojim nepriateľom nikdy nezabudne, aj keď si s nimi dokáže potriasť rukou. Jeho životnými témami sú predovšetkým medziľudské vzťahy, sloboda – odvaha – zodpovednosť, pochopenie životného poslania a viery, ako takej, v živote jednotlivca a spoločnosti.

igor-matovic-datum-narodeniaFoto: zdroj Facebook / Igor Matovič

Veci dokáže doviesť až do konca. Podľa čísel je to jeden z posledných rytierov, ktorý sa dokáže postaviť zoči-voči nepriateľom. Chrániť slabých a utláčaných, niekedy aj proti ich vôli. Vždy by mal počítať aspoň do 20, kým sa vyjadrí na témy, ktoré ho dostanú do varu.

Podľa čísel z dátumu narodenia vieme aj to, že je to človek vhodný na zvládnutie krízovej situácie. Situácie, ktorú sme ešte nezažili. Má na to všetky predpoklady. Vyžaduje si to samozrejme dostatočnú mieru sebareflexie, sebaovládania a sebaobetovania. Jemu to zaručí to, po čo si sem vlastne prišiel. Naplnenie a pochopenie svojho poslania.

Z čoho pramení toto presvedčenie, resp. až takéto silné presvedčenie? Pozrime sa na tento rok 2020. Sú v ňom viditeľné iba čísla 2 a 0. Je tam ešte jedna skrytá 4-ka, ktorá vznikne súčtom všetkých číslic. Hovorí o strachoch, stresoch a nabúraní životných istôt.
 

Čo hovoria čísla – aké predpoklady by mal mať človek, aby to celé zvládol

V numerológii operujeme s jednoduchými číslami od 1 – 9. Číslo 2, rovnako aj iné jednoduché čísla, má aj iné podoby. 2-ka  je rovnako 2, 11, 20, 29 (v dni narodenia), ďalej aj 38 a 47 v životných číslach. 2-ka je vždy mäkká a so ženskou energiou. 2-ku vždy najlepšie zvládne 2-ka, ale nie mäkká. Tá sa skôr poddá a poplačú si spolu. Najtvrdšou 2-kou je tá z čísla 11. Tú má na čelnom mieste dátumu narodenia aj náš nový premiér Igor Matovič.

To, že bude narábať vo zvýšenej miere s extrémnymi medziľudskými vzťahmi napovedá aj jeho rok narodenia 1973. Jeho celkový súčet je 20 a presne sa zhoduje s 20-tkou ako takou a 20-tkou z tohto roku. Toto spôsobilo pozvanie do víru udalostí tohto roku a pritvrdila to aj 11/2-ka zo dňa narodenia.

Svojou osobnosťou nášmu štátu dokáže poskytnúť potrebné „uzemnenie“ – istotu v ťažkých časoch. Rovnako aj zodpovednosť a dotiahnutie aj nepopulárnych opatrení do konca. Všetko to, čo si vyžaduje krízová situácia a čo zároveň dokonale uzemní jeho.

Osobná ročná vibrácia alebo čo zatiaľ priniesol rok 2020 Igorovi Matovičovi

Pozrime sa na odtlačky číselnej symboliky v niektorých významných dátumoch, ktoré sprevádzali Igora Matoviča.

» Do 10.5.2020 je v osobnej ročnej vibrácii 10/1. Predznačuje nové začiatky, nutnosť inšpirovať druhých a spoluprácu, namiesto diktátu.

» Od 11.5.2020 vstupuje do pre neho významného osobného roku, ktorý má hodnotu 11/2. Predzvesťou bolo aj samotné volebné číslo jeho hnutia OĽaNO, ktoré malo tiež hodnotu 11. Nie je tomu ešte koniec. Jeho deväťročná osobná vibrácia sa nesie, ako inak, od 11.5.2019 v hodnote 11/2.

» Pozri si svoj numerologický horoskop na dnešný deň »

Čo je na tej 11-tke také mimoriadne? Všimnite si, že 2-ku tvoria dve jednotky. Mäkkú jednotu tvorí JA a JA. Ľudovo povedané dvaja v jednom so všetkým. Keď ťahajú za jeden povraz – niet silnejšieho, intuitívnejšieho, schopnejšieho. V opačnom prípade nechcime vedieť... Vo Hviezdnych kartách Lindy Goodman je to „Zovretá päsť“. Veľmi výstižné zobrazenie sily vnútornej aj externej. Konštruktívnej, keď je všetko v poriadku a nesmierne deštruktívnej, keď nie.

11-tkové obdobie je mimoriadnym obdobím na duchovné povznesenie. Pre osobnosť, ktorá si dokáže uvedomiť závažnosť, hektickosť a dramatickosť udalostí, ktorých je súčasťou. Osobnosti maximálne zdržanlivej, diplomatickej a majúcej na pamäti všeobecné blaho. Osobnosti, ktorá disponuje pri čistej mysli tou najväčšou zbraňou. Je schopná vidieť do mysle ľudí a vidieť ich vzťahy v plnej nahote. A ešte čerešničku dáva aj priame duchovné spojenie s Univerzom.

O to väčšie sú tlaky, nároky a očakávania na ňu kladené.

» Dátum 4.3.2020, kedy bol Igor Matovič poverený zostavením vlády pani prezidentkou Zuzanou Čaputovou po celkovom súčte dáva číslo 11.

» Prečítaj si aj numerologický profil prezidentky Zuzany Čaputovej »

» Prvé „prísne“ opatrenia proti Korona vírusu začali platiť 13.3.2020 a súčet je opäť 11. Áno riešením je „11-tka“.

» Deň menovania novej vlády, na čele ktorej stojí 21.3.2020 dáva „iba“ 10, ale tá je ešte jeho súčasnou ročnou úlohou a hovorí o vedení k spolupráci.

Situácia vo svete a aj v našej krajine je ťažká. Každá ťažká situácia sa však dá riešiť. Nám sa ponúka riešenie 11-tkou. Jedenástkou silnou a ušľachtilou. Ak ešte prednedávnom takou nebola alebo sa takou nezdala, tak teraz jej nič iné ani neostáva. Chce uspieť pri riešení tejto zložitej úlohy. Nesmie byť však pri tom sama, ani 11-tka nemá rada samotu, je predsa 2-ka a to je: JA a TY a spolu prekonáme strachy a stresy z „novej“ situácie.

  • Aj ty si môžeš užívať výhody registrovaných používateľov. Každý deň bude na teba čakať pripravený horoskop na aktuálny deň + horoskop na zajtra. Pravidelne pripravujeme exkluzívne súťaže a akcie len pre registrovaných používateľov. Môžeš sa tešiť aj na špeciálne narodeninové prekvapenia. A je toho ešte omnoho viac: Zaregistruj sa zdarma »