Numeronews

Voľby prezidenta: Karmický vzťah Maroša a Zuzany

Voľby prezidenta: Karmický vzťah Maroša a Zuzany

Foto: zdroj Facebook / Zuzana Čaputová / Maroš Šefčovič

publikované | 28.03.2019

Stará – opakovaná problematika vs. nový – nezaťažený prístup. Dalo by sa to povedať aj inak. Lev s problematickou odvahou a Blíženec s inovatívnym myslením. Numerológia prezradí viac ...

Prezidentské voľby na Slovensku v roku 2019 iba málokoho zanechali bez reakcie. Každý si tu mohol nájsť toho svojho kandidáta. Bolo si z čoho vyberať... Od hochštaplerov, tradícií, Boha, národa, po čosi nové nepoznané, logicky vzbudzujúce nadšenie, ale aj odpor.

Do druhého kola prezidentských volieb postúpili dvaja najúspešnejší kandidáti z prvého kola Zuzana Čaputová (rod. Strapáková) a Maroš Šefčovič. Pre lepšie poznanie, aj „inej strany“, sme sa rozhodli ponúknuť širokej verejnosti ich numerologické profily. Niečo z ich najintímnejšieho vnútra, tak ako to majú zaznamenané vo svojich „číslach“.

Znamenia v číslach Maroša Šefčoviča

Maroš Šefčovič – meno tohto kandidáta má číselnú hodnotu 17/8. Predznamenáva životnú cestu, kde nosnou témou bude moc a peniaze. Ponúka aj riešenie úlohy a tou je osobná odvaha, nezištná služba a ochrana tých, ktorí to potrebujú. Ak ich dokáže správne využiť, tak jeho meno určite neupadne do zabudnutia. Kľúčová iniciála krstného mena „M“ je 13/4. Tá ho bude neustále vyzývať ku zmene myslenia a nezotrvávanie na stereotypoch. Pravda je podmienkou dobrého fungovania osobnosti a nadobudnutia životnej stability.

Čo o ňom prezrádza dátum narodenia?

Je to Lev – lev. Skutočný Lev v najčistejšej forme, ale iba vo vnútornom nastavení. Predstavme si život levieho samca. Stáva sa konkurentom svojho otca a v určitom veku je vykázaný, aby si našiel novú svorku. V jeho živote akoby absentoval otec. Matka, rovnako ako aj ženský element – je veľmi výrazne zastúpený. Bude tomu tak po celý život. Svoje partnerky bude neustále konfrontovať so svojim veľkým vzorom, svojou matkou. Nikdy nedosiahnu jej úrovne, ak tak iba verbálne.

Narodil sa 24. júla 1966. Hneď v dni narodenia je varovanie, aby nepodľahol materiálnemu mámeniu a vtedy dosiahne harmóniu vo všetkých oblastiach života. Disponuje potrebnou dávkou životného šťastia kombinovaného vnútornou intuíciou. Či svoju intuíciu využíva vhodne, vo svoj prospech, je otázne. Medziľudské vzťahy, také zoči voči budú výraznou témou života.

» Ako funguje numerológia dátumu narodenia? » Zisti viac »

Ženy, ženy a len ženská energia vypĺňajú jeho život. Je to tak Lev – Levica. Vnútorným nastavením je to muž so ženskou psychikou a navonok sa prejavuje ako muž so zmiešanou (mužsko-ženskou) psychikou.

Hlavnou a najvýraznejšou (úspešne skrývanou) črtou je nízke sebavedomie. Znižuje ho aj jeho materiálna závislosť. Každá materializácia znižuje pohyblivosť: fyzickú aj myšlienkovú. O svojich pocitoch vôbec nedokáže komunikovať, dokonca ich ani definovať. Môže to prerásť do podráždenia a výbuchov zlosti.

K ďalším negatívom je nedoťahovanie vecí do konca, čo mu určite odoberá veľa energie. Chýbajú mu tie napĺňajúce pocity z dokončených (vyhraných) diel.

Je inteligentný, cieľavedomý, má výdrž a dokáže aj počúvať druhých. Dokáže primerane komunikovať, ale stojí ho to určitú námahu – nie je to jeho parketa. Osobná odvaha je tou kľúčovou črtou, ktorá mu robí veľké problémy. Je na priesečníku rovín Šťastia a Intuície. Dalo by sa povedať:

„Ak si odvážny aj šťastie ti popraje a nájdi osobnú odvahu počúvať svoje vlastné vnútro.“

Maroš a jeho "super téma" 8 = moc a peniaze

Aby všetkého nebolo málo, tak životné číslo35/8. Je to cesta hľadania rovnováhy v problematike moci a peňazí za pomoci komunikácie, niečoho nového a osobnej odvahy, chuti aj zariskovať, nespoliehať sa len na overené riešenia.

V jeho dátume narodenia chýba číslo 8. To ešte zvýrazňuje problematiku čísla 8 a jeho vibrácie v jeho živote. Na jednej strane si môžeme byť istý, že mu nepôjde o prachy, oni si ho nájdu. Na strane druhej všetko „8-čkové“ bude na neho vplývať s väčšou intenzitou. Nie je mu to vlastné, hoci to rieši.

Odpoveď prečo nám dá číselná hodnota jeho Tarotu a tá je 1997 (24+7+1966) a to sa rovná 26/8 (1+9+9+7). Hovorí nám o človeku, ktorý vo vlastnom poznaní už v tejto oblasti zlyhal a preto si ju vybral v tejto inkarnácii znova. Patrične si intenzitu jej riešenia „pozichroval“. S akým výsledkom to teraz dopadne si rozhodne len on sám.

» Numerologický rozbor osobnosti » On-line rozbor »

Nie je to veriaci človek, na to nemá vnútorné nastavenie. V dátume jeho narodenia je veľa materiálneho, čo mu zväzuje ruky, nohy, jazyk a aj myseľ. Ten kto raz ohol chrbát pred „červenou hviezdou“ pre kariéru, tak pod tlakom to urobí znova.

Prečo sa dostal do týchto volieb? Nie je to náhoda. Rok 2019 obsahuje rovinu Šťastia a Maroš Šefčovič ju vo svojom dátume narodenia má. Jeho osobná ročná vibrácia je 24/6, ktorá rovnako komunikuje s jeho dňom narodenia, ale iba v materiálnej rovine.

Zuzana Čaputová a jej znamenia v číslach

Zuzana Čaputova (rod. Strapeková). Iba analýzou  rodného mena získame charakter životnej cesty tak, ako ju charakterizovali a nalinkovali naši rodičia. Jej hodnota je 30/3. Jeho hodnota poukazuje na cestu človeka vynikajúceho vo verbálnej komunikácii, inovátora, s vysokou úrovňou mentálnej energie. Túto úroveň znásobuje „0“ a dáva jej vyšší duchovný rozmer. Takýto človek je viac-menej so svojimi myšlienkami osamotený, nie každý ho do takýchto výšin dokáže sledovať.

Meno Zuzana je skutočne špecifické, svojej nositeľke prepožičiava slušnú intuíciu a citlivosť. Kľúčová iniciála "Z" má hodnotu 25/7, čo jej dáva energiu, ráznosť a rytierskosť. Zuzany sú väčšinou na strane biednych a utláčaných.

Čo o nej prezrádza dátum narodenia?

Dátum narodenia 21. júna 1973 poukazuje na Blíženca so zafarbením Vodnára. Výborná komunikácia, ale taká iná, akoby z inej doby alebo iného vesmíru. Logické myslenie a perfektné analýzy.

» 21. deň v mesiaci sa narodil aj francúzsky prezident Emmanuel Macron. Prečítaj si aj jeho numerologický profil »

Roviny Intuície, Saturna (vysokých nárokov) a k nim sa ešte pridáva Inteligencia. To sú cesty, ktorými sa bude uberať jej život. Problematické budú medziľudské vzťahy, také „face to face“. Budú vyžadovať veľa diplomacie, aby neprinášali strachy, stres a smútok. Ľudia ju budú milovať alebo nenávidieť.

Nie je to človek zviazaný matériou. Peniaze a pozemské statky ju nezaujímajú – nie sú jej témami v tomto živote. Sú nimi myšlienky, slová a konkrétne medziľudské vzťahy. Musí si uvedomiť, že za všetko, čo sa jej v živote deje, môže len ona a len ona sama.

Od priemerných ľudí ju oddeľuje aj jej duchovný svet. Je skutočne iný, univerzálny. Delí iba na dobrých a zlých, na zbytočnosti tam nie je miesta. Je veľký a individuálne prispôsobený jej samej. Tak isto nie je zviazaný konvenciami a vierami. Na prvom mieste je človek, jeho utrpenie a pomoc. To takisto vyvoláva u ľudí zmiešané reakcie.

Vyrastala v „zvláštnej“ rodine, akoby bez matky a aj otca. Formovala sa sama a čerpala veľa a hlavne zo svojej „minulosti“.

Má dobré sebavedomie, dokáže hovoriť o svojich pocitoch a dokončuje (víťazne) veci, ktoré začne. Mohla by kľudne robiť lekárku alebo to, čo robí – právničku. Vo svojej rytierskosti býva často osamotená.

O človeku „z  iného tisícročia“ hovorí aj jej Tarot (duchovná úroveň). Má hodnotu 2000/2. Jej názov je Veľkňažka. Má veľký duchovný náboj a silu.

Prečo sa dostala tam, kde je dnes?

Rok 2019 obsahuje rovinu Saturna a rovinu Šťastia a ona disponuje rovinou Saturna. Rok 2019 má aj izolovanú 9-tku (nemá čísla 6,5,8) a ona ju má rovnako. To ešte viac umocňuje to iné myslenie, akoby s hlavou v oblakoch. Tie oblaky nebránia v myslení, práve naopak, nie je zaťažené pozemskosťou. Je jasnejšie a určite aj rýchlejšie. Rok 2019 má ešte aj rovinu Inteligencie a tú má tak isto.

Osobná ročná vibrácia je 20/2 a číslo 2, so svojou vibráciou, je jej nosnou super témou. Dôkladne preverí jej schopnosť v medziľudských vzťahoch, ktoré môžu priniesť posledný súd alebo znovuzrodenie.

Prečo sú Maroš a Zuzana vo finále? Majú si, čo vybaviť zo spoločnej minulosti. Je medzi nimi energetické napätie – karmický vzťah. V minulosti u nich nedošlo k spoločnému životu na základe obrovských myšlienkovo-hodnotových rozporov. Ten, kto má nižší Tarot zlyhal a ten s vyšším si ho pozval na reparát. Takže Maroš má, čo naprávať a uvidíme, či napraví.

  • Aj ty si môžeš užívať výhody registrovaných používateľov. Každý deň bude na teba čakať pripravený horoskop na aktuálny deň + horoskop na zajtra. Pravidelne pripravujeme exkluzívne súťaže a akcie len pre registrovaných používateľov. Môžeš sa tešiť aj na špeciálne narodeninové prekvapenia. A je toho ešte omnoho viac: Zaregistruj sa zdarma »