Numeronews

Kráľovská svadba Harryho a Meghan

Kráľovská svadba Harryho a Meghan

Foto: zdroj Facebook / The Royal Family

publikované | 17.05.2018

Čo prinesie svadba princa Harryho a Meghan Markle z pohľadu numerológie? Vybrali si ten správny dátum? Vhodným výberom dátumu svadby totiž možno pozitívne ovplyvniť budúcnosť manželstva.

My „obyčajní“ smrteľníci to až tak nepreciťujeme. To sa však nedá povedať o rýdzich, britských monarchistoch, pre ktorých to znamená ošiaľ. Nové potvrdenie čohosi výnimočného. Niečoho, čoho môžu byť reálne súčasťou. Naplnením svojho sna, v ktorom budú utekať zo svojich „všedných“ životov. Áno, v sobotu 19.5.2018 sa pre nich stane stredom sveta anglický Windsor. V chráme miestneho hradu si svoje „áno“ povedia „šiesty“ v poradí nástupníctva na britský trón princ Harry a americká herečka Meghan Markle.

Neboli by sme to však „my“, keby sa nepokúsili vysvetliť „znamenia ukrývajúce sa v číslach“, ktoré budú sprevádzať túto udalosť.

» Ako funguje numerológia dátumu svadby? Tu sa dozvieš viac »

Najprv by sme sa mali venovať predstaveniu obidvoch hviezd v tomto okázalom predstavení pre verejnosť. Ale to je súčasť ich života, vo väčšej alebo menšej miere a sú na ňu zvyknutí.

Princ Harry – celým menom Henry Charles Albert David (15.9.1984)

Princ Harry, sa narodil ako druhé dieťa budúceho kráľovského páru princa Charlesa a princeznej Diany 15.9. 1984. Je to astrologické znamenie Panna. Panna je zemské znamenie, vyznačujúce sa rozhodovaním na základe skúseností. Poslaním Panny je služba a krédom byť užitočná. Niekedy tieto pojmy môže mať pomýlené a vtedy môže byť kritická, obmedzená a otravná. Neustále niečo analyzuje, ale najmä seba. Byť užitočná a nepremrhať život je pre ňu veľmi dôležité. Chlapci v znamení Panny sú dobrými synčekmi svojich mamičiek a tie na nich nedajú nikdy dopustiť.

Deň narodenia 15. dáva princovi Harrymu umelecké predpoklady, zvláštny vzťah ku matke a magické schopnosti očariť druhých. Vnáša mu do života odvahu a odhodlanie. Matka akoby ale v jeho živote absentovala, často tam nebola, nezanechala odkaz, ako má rodina správne fungovať. Veľmi výraznou osobou v jeho živote je otec a bude ním po celý život. To bol ten autoritatívny rodič, ktorého mal zažiť.

Disponuje veľmi dobrou intuíciou. Vedomo ju nevyužíva, nie je racionálna, ale jej plody využíva. Je dieťaťom šťasteny, hoci to šťastie nie je. Je to podvedomá intuícia. Jeho životnými danosťami sú kreativita, komunikácia, vlastné skúsenosti, účasť a doťahovanie vecí do konca. Pomocou týchto schopností má vyniknúť a rozvinúť svoju jedinečnosť.

Dosť zle znáša životné zmeny a radšej je za postupnosť. Toto sa však nedá povedať o jeho vzťahoch, ktoré bude riešiť počas celého života. Sú to všetky materiálne vzťahy rodinné, partnerské, pracovné. Nedokáže byť sám, ale život ho môže samotou obdarovať, ak bude preháňať presadzovanie svojej vôle pred myslením na druhých.

Veľmi dobre vie, čo je v živote pre neho najlepšie a ako sním naložiť. Princ Harry je zaujímavá osobnosť. Má k dispozícii veľa možností. Podnikavosť, odvahu, šikovnosť, manuálnu zručnosť, to všetko podporené kreativitou a obrovským množstvom energie. Vie si ísť za svojím aj napriek prekážkam. Najväčším rizikom preň je jeho pozemskosť. Naviazanosť na pozemské pôžitky a pred týmito by si mal dávať pozor.

Meghan Markle (4.8.1981)

Nevesta Meghan Markle sa narodila 4.8.1981. V jej dátume narodenia je zhmotnená celá rozporuplnosť jej osobnosti. Je to charizmatická Levica. Túžba po obdive a originalite sa prejavili v jej herectve. Miluje obecenstvo a to keď sa môže predviesť. Teraz bude mať určite k dispozícii väčšie publikum, ako to ktoré sledovalo jej umeleckú kariéru.


Foto: zdroj Facebook /  The Royal Family

Údelom Levice je vznešenosť pri každodenných činnostiach, ako starostlivosť o rodinu a potomstvo. Musí vychovávať a inšpirovať. Ak tomu tak nie je stráda a trpí.

Dátum narodenia obsahuje nášlapné míny. Na jednej strane oheň, ktorý je vlastný znameniu Leva a pozemská zviazanosť. Oheň a Zem si až tak veľmi nerozumejú. Oheň buď vysuší Zem alebo ho ona zasype. Je veľmi náročné udržať medzi nimi rovnováhu.

4. v dátume narodenia prepožičiava charizmu a šikovnosť. Pridáva nechuť ku zmenám a zotrvávanie pri starom, ako zvláštnej forme istoty. Všetko nové je neznáme a neisté. Všetko spojené so zemou je jej blízke. Nemovitosti, zvieratá, pozemky, pozemské chúťky. Nechýba ani hystéria.

Karmickou úlohou je naučiť sa veriť druhým. Naučiť sa spolupracovať a nie len diktovať, naučiť sa poďakovať. Vtedy bude jedinečná, bude inšpirovať a žiariť. Životnými nástrojmi sú kreativita, komunikačné schopnosti, mentálna energia. To všetko má byť použité na vyformovanie ega, aby tieto dary nezneužívalo. Ak jej dary nebudú vhodne využívané, môžu viesť ku samote a aj ku duševnej poruche. Sama nedokáže byť a potrebuje spoločnosť druhých.

Rovnako, ako u Harryho v jej živote dominoval otec. Matka rovnako absentuje a spolu s ňou aj odkaz ako má rodina fungovať. To bude kameňom úrazu budúceho zväzku. Jej život je plný veľkých očakávaní. Nesmie však zabudnúť, že k vysokým cieľom patrí aj námaha pri ich dosahovaní. Inak to nejde. Sprevádzať ju bude, ale aj kus životného šťastia. To je na zmiernenie toho, čo bude musieť zvládnuť.

» Toto všeto si vieš dať u nás vypočítať » Numerologické rozbory on-line »

Pozor by si mala dať na zneužitie myšlienok a komunikatívnych schopností. Mala by sa odviazať, uvoľniť svoju myseľ a občas sa správať ako blázon. Rovnako sa vzdať mať všetko a všetkých pod kontrolou, a počúvať svoje vyššie ja. To však v jej prípade bude veľmi ťažké. Prejavilo sa to na výbere svojho budúceho partnera a aj nevhodnom termíne sobáša.

Čo prinesie svadba princa Harryho a Meghan?

Obaja sa stretli s určitým zámerom. Skúsenosť so vzájomným vzťahom bude určite prínosom do ich ďalšieho „bytia“, minimálne poučením do ďalších vzťahov. Najväčším handicapom je vyššie tarotové číslo u partnera. Rovnako dopadol aj Brad Pitt so svojimi manželkami. Jednoducho, predpokladom dlhotrvajúceho vzťahu je väčšie tarotové číslo u partnerky. Žena je vtedy blahosklonnejšia ku „nerozvážnostiam“ partnera a berie ho viac ako dieťa. Dobre vieme, že matky odpustia deťom skoro všetko. V opačnom prípade neodpúšťajú a bývajú „nepríjemne prísne“. To býva zdrojom roztržiek.


Foto: zdroj Facebook /  The Royal Family

Partneri nemajú spolu všetky čísla. Po určitej dobe im bude vo vzťahu niečo chýbať a nemusia sa v ňom cítiť príjemne. Nechceme predpovedať, ale už rok 2020 môže predstavovať výrazné riziko pre tento vzťah. Tento vzťah sa dá charakterizovať nasledovne. Prináša jedinečnosť a originalitu, neustále sa v ňom niečo musí diať a len tieto okolnosti vytvárajú tento vzťah. Pokusy o pretvorenie partnera na svoj obraz sú odsúdené na zlyhanie vzťahu.

Úskalia, ktoré boli vložené do tohto vzťahu dátumami narodenia oboch osobností, mohol ešte pozitívne ovplyvniť dátum ich sobáša. Pomyselné posolstvo vyslané do vesmíru, ako to so svojim vzťahom myslíme.

» Vyber si dátum svadby podľa numerológie » Numerologický rozbor dátumu svadby »

Chcelo to viac než pamätať na tradície a vhodnosť termínu. Viac nacítiť vnútornú atmosféru, ako len tú vonkajšiu. Často rušivú pre svoje vplyvy „iných“ aktérov s ich prioritami a víziami. V takýchto momentoch je potrebné veriť sám sebe. Termín 19.5.2018 je symbolicky o ukončení pozemskosti a teda o „4“ karme. Mladý pár mal aj tento mesiac viacero vhodnejších termínov s posolstvom o záujme vytvoriť vážny rodinný vzťah a nový vyšší celok – rodinu.

Veríme, že vzájomné spolužitie týchto mladých ľudí obohatí ich bytie a načerpajú z neho potrebné skúsenosti do ďalšieho pokračovania. Však, čo nás nezabije nás posilní.

Užívaj si aj ty výhody registrovaných používateľov » Registrácia zdarma »