Numeronews

Lady Gaga a tajomstvá v jej dátume narodenia

Lady Gaga a tajomstvá v jej dátume narodenia

Foto: zdroj Facebook / Lady Gaga

aktualizované | 28.03.2023

Zrodila sa hviezda. Ohnivá a vášnivá Lady Gaga. Podľa numerológie by však mala dobre vážiť svoje činy, aby nemusela často začínať odznova. Čo o nej prezrádza dátum narodenia a znamenia v číslach?

Pod menom Stefani Joanne Angelina Germanotta by málokto spoznal známu americkú popovú divu – Lady Gaga.

Už sa zdalo, že svet na ňu pomaly zabúda a o to ráznejšie sa prihlásila v tretíkrát „rimejknutom“ filme pod názvom "A Star is Born". Opäť si odkrojila svoj dielik popularity a bolo len otázkou času, kedy dostane ďalšie herecké príležitosti.

» Numerologické rozbory on-line »
 

Lady Gaga a numerológia mena

Pozrime sa na jej, pre našinca dosť zložité, rodné meno. Stefani Joanne Angelina Germanotta – meno, ktoré ponúka umelcom, čo treba, ale aj nabáda k hľadaniu vyššieho zámeru života. Ako celok s hodnotou 30/3 dáva predpoklady hlasu, komunikácii, myšlienkam, nápadom a spoločnosti. Hovorí, aby neprepadla sebaklamu zo seba a vlastných nápadov – mohla by s nimi ostať sama.

» Ako funguje numerológia mena? »

S týmto menom sa akosi nedalo podnikať v šoubiznise, veď uznajte. Zmenila si ho na Lady Gaga. Čo dodať k jej výberu... Podstatu nezmenila. Z numerologického hľadiska obidve mená preferujú vibráciu trojky. Ona ju pritom vôbec nepotrebuje, chýba jej niečo iné.

Nové umelecké meno pritlačilo do oblasti moci a peňazí, zase aj s tou pripomienkou „niečoho“ vyššieho v živote. Zvýšilo niečo „osudové“ v jej živote, ale s prísľubom „veľa ľudí ťa bude poznať“.

Čo prezradí numerológia na Lady Gaga z jej dátumu narodenia?

Dátum narodenia Lady Gaga je 28.3.1986. Je to žena Baran a je to na nej vidno. Je plná ohňa a vášne, ale „žena“ tam chýba. Popasovať sa so životom je pre ňu najprirodzenejšia vec. Lady Gaga to totiž nemusí hrať, je jej to prirodzené. S tým dobre korešponduje jej deň narodenia.

28. deň ju nabáda dobre vážiť svoje činy, pretože môže často začínať od začiatku. Hovorí o tom, že vášeň môže prehlušiť jej vlastnú intuíciu alebo racionalitu. Je to „najmäkšia“ jednotka (2+8=10=1), ale stále je to jednotka. Stále bude točiť o „SEBE“.

Rovnako aj jej životné číslo je 1, ale z 37 (3+7=10=1). Majú spoločnú úlohu, varovať pred prílišným egoizmom a nezdravým sebavyzdvihovaním. Nezabúdať na svoj tým a jeho úlohu vo svojom živote.

» Viac o numerológii podľa dátumu narodenia »

Rok 1986 jej dal to potrebné umelecké zázemie, samozrejme v súzvuku s ostatnými časťami dátumu narodenia.

Celý život ju bude sprevádzať rovina Vízie. Túto víziu dokáže používať, akoby videla ďalej ako ostatní. Vie sa postaviť tam kam treba a vie aj ukončiť to, čo cesta Vízie ponúka.

Numerologický rozbor osobnosti

Rodičia boli výraznými postavami, ktoré ju ovplyvnili. Otec ešte viac ako mama. Peniaze (najmä tie) a materiálne vzťahy budú hrať v jej živote významnú rolu. Skrátka, budú tvrdiť muziku.

Jej tvorba bude taká „barania“, rytmická – skôr rýchla ako pomalá. Však, akú hudbu majú radi pomocníci boha Marsa. Pritvrdia to ešte osmičky z jej dátumu narodenia.

Lady Gaga je inteligentná, dokáže sa doslova pozrieť do hláv ľudí a podľa toho jednať. Najdôležitejšou je rovina Energie. Veľmi je pre ňu dôležitá osoba alebo zviera alebo vec, resp. činnosť, na ktorej je závislá. Má pre ňu slabosť a ťažko bez nej dokáže normálne žiť.

Prirodzenú charizmu by sme u nej ťažko hľadali. Rovnako ako z numerologického hľadiska 4-ku v jej dátume. Musí ju doháňať cez svoju kreativitu a „umeleckosť“. Stále jej bude čosi v tejto oblasti chýbať. Možno, čím by sa menej snažila tým by to bolo lepšie.

Rovnako je menej ukotvená vo svete fyzickom, radšej sa moce v nehmotnom svete myšlienok, predstáv. To  môžeme povedať aj o sexe. Predstavy a teatrálnosť.

Všetko okolo nej je také teatrálnejšie a chýba prirodzenosť. Nie je jej vlastná, hoci taká, keď je „obyčajná“ je očarujúca.

Navonok síce vidíme ženu, ale vo vnútri je to iné. Márne by sme hľadali aj tam dievča alebo ženu – nie je tam. Meno jej malo pomôcť zjemniť a všetko len pritvrdilo, a ešte viac zvýšilo myšlienkový chaos.

Zo svojich životných omylov má potenciál sa poučiť. Zatiaľ to však nerobí. K tomu by bol potrebný ten správny impulz. Mohlo to byť meno, ale nebolo.

Lady Gaga a jej významné dátumy z pohľadu numerológie

Pozrime sa na niekoľko dátumov z jej života.

19.8.2008 – vydala svoj prvý dátum. Deň je v znamení jednotiek a osmičiek. Začína 1 (1+9=10=1) a rovnako končí (28=2+8=10=1), rovnako ako jej dátum narodenia. Hovorí o egu, novom začiatku a o prachoch. Jej osobná ročná vibrácia (ORV) je 23/5 – pozitívna zmena, prajný rok. Osobný deň (OD) je 50 – umocnená pozitívna zmena vo svoj prospech.

14.2.2015 – ju požiadal o ruku Taylor Kinney. Udialo sa to v jej ORV 20/2, roku ktorý nabádal k nadviazaniu nových vzťahov – spojenectiev. Bolo to však viac o ňom, ako o nej a skôr o zvýšení popularity. Zaujímavejšie je, kedy skončil. V roku 2016 v jej ORV 22/4.

Tu sme pri tých „štvorkách“, na ktoré je Lady Gaga citlivá. Nie sú jej prirodzené. V jej živote budú predznamenávať problémy a prekážky, ktoré bude musieť prekonávať.

lady-gaga-bradley-cooperFoto: zdroj Facebook / Lady Gaga

Na jeseň roku 2018 sme ju uvideli vo filme "A Star Is Born". Je to je ORV 24/6, ktorá je priaznivo naklonená umeniu, hlavne materiálnemu a dostatku. Popularita je vec kolísavá a treba sa pripomínať, aby na vás ľudia nezabudli. Podarilo sa, zažiarila, možno v tej prirodzenejšej podobe a určite trvácnejšej.

Lady Gaga a Bradley Cooper – čo na toto spojenie hovorí numerológia?

Partnerom Lady Gaga bol v spomínanom filme Bradley Cooper, narodený 5.1.1975. Jeho životné číslo je 28 (jej deň narodenia je 28 = príťažlivosť). Jeho rok narodenia je po súčte 22/4  – ach tie štvorky, už sa začínajú hlásiť. Veď už čo to aj prebleslo o ich možnom romániku a niet sa ani čo čudovať... Bolo by zaujímavé analyzovať potenciál tohto vzťahu z pohľadu numerológie. Či sa k sebe skutočne hodia a ako by to medzi nimi fungovalo.

» Zhoda partnerov podľa numerológie » Numerologický rozbor on-line »

Lady Gaga je umelkyňa, ktorá dokáže zabávať, určité spektrum publika. Našla si to svoje miesto v šoubiznise a cíti sa tam ako doma. Tie „správne“ poučné roky života práve zažíva. Začalo to po jej narodeninách v roku 2022. Tu sa už nedá hrať. Tu sa už život odvíja podľa svojich pravidiel a ona je jeho súčasťou.


Ďalšie zaujímavé články o numerológii: Pre našich registrovaných používateľov:

Numerologická stránka www.znameniavcislach.sk odhaľuje tajomstvá čísel: články o numerológii, numerologické rozbory, numerologické horoskopy a kalkulačky. Zaregistrovaní užívatelia majú prístup k exkluzívnemu obsahu, súťažiam a darčekovým kupónom. Registrácia je zdarma: Prejsť k registrácii » 

Numerologické rozbory