Numeronews

Magické dátumy v roku 2020 a ich skrytý význam

Magické dátumy v roku 2020 a ich skrytý význam

Foto: zdroj Unsplash / Thought Catalog

publikované | 19.02.2020

Tento kalendárny rok nám svojim zvláštnym tvarom "2020" dal hneď na začiatku pocítiť svoju jedinečnosť. Prečítaj si o magických dátumoch a "božských dvojkách" v tomto roku.

Rok 2020 má celkom slušnú zásobu tzv. magických dátumov. My si posvietime predovšetkým na tie februárové, v ktorých vlastne nie je iné číslo ako dvojka (2.2.2020, 20.2.2020, 22.2.2020). Ale poďme pekne po poriadku... Prečo hovoríme len o dvojkách, keď tam je aj nula?

Nula v tomto prípade nie je z pohľadu numerológie samostatné číslo, ale číslica. Nula sa vždy priraďuje k predchádzajúcemu číslu a dáva mu vyššiu vibráciu. Dáva mu duchovnejšie podfarbenie.

» O význame jednotlivých čísel sa dozvieš viac v tomto článku »

Boli a sme stále svedkami rôznych výkladov týchto magických dátumov. Objavujú sa rôzne výstrahy, odporúčania a veľa ľudí "prepadlo" energiám týchto dátumov. Samostatnou kapitolou sú magické dátumy a svadobné termíny. Kto by nechcel dátum svadby v takom "peknom termíne"? Na prvý pohľad je to skutočne lákavé, avšak len na prvý...

Sú skutočne také "magické"? Skúsme sa na tieto dátumy pozrieť cez znamenia v číslach – seriózne a bez náznaku senzácie chtivosti.

» O svadbe a magických dátumoch sa viac dočítaš tu »  

Rok  2020 a "božské dvojky" v magických dátumoch

Rovnako ako v reálnom živote, tak aj v numerológii všetkého „veľa“ škodí. A tu v týchto dátumoch má naozaj číslo 2 dominantné postavenie – je tu príliš veľa dvojok. Viacej dvojok znamená zvýšenú precitlivenosť a náchylnosť k stresu. Rovnako poukazujú aj na zvýšenú mieru závislostí na niekom alebo na niečom.

Dvojka sama o sebe predstavuje dvojicu – „ja a ty“. Blízku dvojicu, dôvernú dvojicu. Poznáme to. Je to možné nacítíť v situáciii, keď sa stretnú dvaja. Zo začiatku sú tam vždy strachy zo sklamania a zranenia citov. Toto je energia dvojky. Postupne sa strachov zbaví alebo sa naplnia jej negatívne očakávania. Dvojka nie je optimista, skôr pesimista.

» Vyskúšaj naše on-line numerologické rozbory »

Tí, ktorí sa dívajú na dvojku z hľadiska karmy tvrdia, že ide o najťažšiu karmu z minulého života. A keď je tých dvojok viac ... Je to cítiť, kam to smeruje, však?

Rozdiel je aj medzi číslami 2 a 20. 2-ka predstavuje čistú energiu dvojky. 20-tka je tiež 2-ka, ale s vyššou vibráciou. S dôrazom na vyššiu kvalitu vzťahov. 20-tka sa dokáže aj viac „vyblázniť“ vo svojej negatívnej podobe. Napr. 20.2.2014 bol najkrvavejším dňom protestov na Majdane (Kyjev).

Popis univerzálnych energií magických dátumov v roku 2020

Pozrime sa bližšie na februárové magické dátumy:

  • 2.2.2020 – je dňom ženskej energie, ktorá má stúpajúcu energiu. Rok pridáva 4-ku (po súčte) a zároveň upozorňuje na prílišnú pozemskosť. Životné číslo je 8 (súčet celého dátumu) a to upozorňuje na nerovnováhu a problémy s ňou spojené.
  • 20.2.2020  disponuje rovnakými číslami, ale je tu ešte jedna "0" navyše. Tá nám všetko posúva do ešte vyšších vibrácií.
  • 22.2.2020 – tu nám pribúda ešte jedna 4-ka zo dňa a tým ešte vyššia výzva k pozemskosti. 8-čka mizne a s ňou vášeň a nerovnováha. Objavuje sa však ego, ktoré má byť pretavené do spolupráce a vzájomnej inšpirácie.

Toto sú popísané univerzálne energie týchto dní, ktoré však individuálne pôsobia na každého. S každým zamávajú svojim spôsobom. Nikto by nemal podľahnúť „magickým“ dňom len preto, že sú "magické". Ani podľahnúť výzvam, ktoré majú často komerčné alebo iné sebecké pozadie.

Sobáše v tieto dni sú vhodné len pre tých, pre ktorých sú tieto dátumy skutočne vhodné. Pre ostatných sú celkom určite vhodné tiež, ale tak trochu inak –  ako čin, ktorý povedie k určitému poučeniu a zisku skúseností.

» Zaujíma ťa téma numerológie dátumu svadby? Zisti o nej viac » 

» Ak si chceš dať vypočítať alebo overiť svoj dátum svadby » Tu nájdeš on-line rozbor »