Numeronews

Magický dátum 11.11. Čím je taký jedinečný?

Magický dátum 11.11. Čím je taký jedinečný?

Foto: zdroj Remains / Getty Image via Canva

aktualizované | 11.11.2022

Mnohé dni v kalendári sú označované za tzv. magické dátumy. Aj 11. november je jedným z nich. Čo sa skrýva za týmito číslami? Aké znamenia v číslach z nich možno vyčítať? Prináša tento deň so sebou aj tému vzťahov?

»  Prečítaj si svoj numerologický horoskop na dnes »

11. november je dňom, kedy vstupujú do hry také protichodné a zároveň sa podporujúce vibrácie. Toto z neho robí mimoriadny deň. Deň veľkých možností – pri ich zvládnutí alebo opačne ....

Dátum 11.11 – charakteristika čísel

Číslo 11 sa spája so silou, s veľkou vnútornou silou. Ale zároveň aj s neistotou, pretože niekedy môže byť problém zvládnuť túto silu.

11-tka môže vyvolávať precitlivelosť a dokonca aj obrovskú intuíciu, občas až s vidinami.

Tento deň je akoby predurčený na vnímanie a prijímanie posolstiev "zhora". Pozor však na 11-tku vo vzťahu k strate vnútornej rovnováhy a nesústredenosti.

» Viac o význame jednotlivých čísel podlľa numerológie »

Číslo 11 a téma vzťahov

Témou čísla 11 sú aj vzťahy – ako významná hodnota života. Zaujímavé je však to, že tento dátum sa spája aj s oslavou tzv. "Single's day". Aj nezadaní majú svoj deň tak, ako majú zaľúbenci svojho "Valentína". Možno v tom hľadať teda aj odkaz toho, že ani vo vzťahoch by sme nemali "strácať" samých seba. Nezabúdajme popri tom všetkom krásnom "spoločnom" aj na svoju jedinečnosť. V tomto dátume má totiž významne postavenie aj samotné číslo 1 ...

Postavenie čísla 1 v magickom dátume 11.11

Ak sa zameriame na 1-tku v tomto dátume, tak tá v pozitívnej rovine vyjadruje vlastnú originalitu, samostatnosť, jedinečnosť, pozitívne vodcovstvo. A v negatívnej rovine skôr egoizmus, nešetrné, bezohľadné vodcovstvo, zneužitie a samotu.

Inak, napr. aj Peter Sagan si zvolil dátum svadby 11.11 a musel sa popasovať s energiou týchto čísel v dátume. Tu sa o tom dočítaš viac  » celý článok » 

Čiže tento deň je vhodný skôr na duchovné precitnutie. Na objektivizáciu vlastných vzťahov. Na objasnenie vlastnej úlohy v nich.

Využime predovšetkým dar tohto dňa a tým je zvýšený prísun informácií „zhora“.


zhoda-partnerov-numerologicky-rozbor