Numeronews

Marine Le Pen

Marine Le Pen

Foto: zdroj Facebook / Marine Le Pen

publikované | 04.05.2017

Sloboda, chaos a zmena. Avšak nie sloboda pre druhých. Numerologický rozbor Marine Le Pen poukazuje na samozničujúceho vodcu - chorobne posadnutá mocou a peniazmi.

Rok 2017 je špecifickým rokom, najmä pre ľudí s číslami 8 a 1. Osmička veští maximalizáciu vo všetkom a jednotka riešenie seba samého. Maximum v pluse alebo mínuse, resp. spoluprácu alebo diktát a samotu. Obidvoma disponuje Marine Le Pen. Pre tých, ktorí ešte o nej nepočuli, je to kandidátka na pozíciu francúzskeho prezidenta. 23. 4. 2017 skončila na druhom mieste v prvom kole francúzskych prezidentských volieb. Postúpila do druhého kola a 7.5.2017 sa stretne s Emmanuelom Macronom.

Marion Anne Perrine Le Pen je rodné meno terajšej Marine Le Pen. Číselný súčet rodného mena je 27/9. Pre svoju nositeľku predznamenal samo-zničujúce tendencie. Možné osvietenstvo, službu alebo pokus diktovať svoju vôľu.

» Ohľaľ skryté významy jednotlivých čísel »

Terajšie meno Marine Le Pen, ktorého číselný súčet je 26/8 tiež nie je "žiadna výhra". Predznamenáva svojmu nositeľovi partnerské problémy (dvakrát rozvedená). Všetky vzťahy, pracovné, rodinné, skrátka všetky tam, kde je viacej ľudí, ako jeden prinášajú smútok a stres. Moc a peniaze jej tak isto nedajú pokoj. V prípadoch, ak sa nebude prísne držať svojej intuície, konať diplomaticky a citlivo, spôsobia rovnako smútok a stres.

Marine – Marion sa narodila 5.8.1968, v rodine s dominantnými rodičmi – hlavne otcom. Otec Jean Marie Le Pen založil politickú stranu Národný front a od jej vzniku bol na jej čele. Tieň otca bude na ňu dopadať celý život (ako pre "správneho" Leva bude pre ňu konkurentom) a bude ho stále riešiť. S matkou bude mať zvláštny – dôverný vzťah.

Na prvom mieste v jej živote je sloboda, chaos, zmena. Opakom môže byť nesloboda druhých. Je nadovšetko odhodlaná – "ona to dá". Sympatickí sú jej ľudia podobného razenia. Medzi takýchto patrí Vladimír Vladimírovič Putin, ktorého je neskrývanou obdivovateľkou.

Najväčším problémom je nízke sebavedomie, čo sa javí u nej na prvý pohľad ako niečo nemožné. Navonok srší obrovským sebavedomím (ako každý Lev), ale vo vnútri je zhrýzaná pochybnosťami. Rovnako jej robí problém aj pocitová komunikácia. Toto sú dve veci, na ktorých bude "pracovať" celý život.

Počúvať druhých a zohľadňovať ich názory a potreby nedokáže. Na prvom mieste je vždy len ona a len ona. Veci nedokáže doťahovať do konca a ani ich dôkladne premyslieť.

Jej život by sa dal v skratke popísať ako neustála zmena, riešenie otca, moci a peňazí a problematické medziľudské a partnerské vzťahy. Medzi ľuďmi vyvoláva vášne. Buď ju milujú alebo nenávidia, nič medzi tým nie je. Otca nechala vylúčiť zo strany, ktorú založil a nahradila ho za dramatických okolnosti na jej čele.

Po celý život bude riešiť bližšie, telesné vzťahy (rodina, spoločenstvo, komunita). Tie budú mať tendenciu gradovať v "osmičkové roky". Prvé manželsto sa začalo v "osmičkovom roku" (1997), druhé skončilo v takomto roku (2006). Toho času žije so svojim v poradí tretím životným partnerom.

» Zhoda partnerov podľa numerológie » Zisti viac »

Nie je človekom, ktorý by spájal, ale skôr rozdeľuje a uvádza do chaosu. Má dobré komunikačné schopnosti a ťažko znáša samotu.

Rok 2017 je pre Marion rokom s veľkým "R". Je to rok "jedničkový" a zároveň "osmičkový". Jej mesiac narodenia je august (8) – moc a peniaze, maximalizácia a jej životné číslo je "1". V tomto roku sa zúčastňuje prezidentských volieb, v ktorých ide predovšetkým o moc a peniaze, pokúša sa ovládnuť systém a bude riešiť spoločenské a komunitné vzťahy.

» Toto všeto si vieš dať u nás vypočítať » Numerologické rozbory on-line »