Numeronews

24.1.: Deň komplimentov. Na čo netreba zabúdať?

24.1.: Deň komplimentov. Na čo netreba zabúdať?

Foto: zdroj Unsplash / Allef Vinicius

aktualizované | 24.01.2023

Nie je kompliment ako kompliment. A aj o tomto hovoria čísla v dátume Medzinárodného dňa komplimentov. 24.1: Aké je skutočné posolstvo tohto dňa podľa čísel? Pozrime sa na to, čo sa skrýva sa číslom 24.

Opäť tu máme 24-ku, tentokrát vo Vodnárovi. Vodnár do tohto čísla vnáša energiu vyššej komunikácie a vyššieho zámeru. Zámeru, ktorý nemusí byť hneď na prvý pohľad zrejmý.

Ukážky našich numerologických rozborov »

Komplimenty môžu mať rôznu podobu. Zamerať sa môžeme na vnútro človeka, ako i na jeho vonkajšie prejavy správania. Kompliment však do istej miery aj formuje osobnosť človeka a preto by mal byť úprimný, dôveryhodný, "nefalšovaný"  –  v ideálnom prípade by mal vychádzať aj z určitého poznania.

24-ka sama o sebe hovorí o potrebe citlivého prístupu. Zároveň je symbiózou ducha a tela (2 a 4). Spolu tvoria číslo 6, čo predstavuje harmóniu. Teda v tento deň by nám malo ísť o harmóniu tela a ducha. A na to máme fantastický nástroj – kompliment.  

24-ka zároveň nabáda pred tým, aby sme nedávali prílišný dôraz na matériu a fyzično. Odmenou bude nárast kreativity, prísľub lásky šťastia a materiálneho dostatku.

Skutočný kompliment dostáva celkom nový rozmer. Už to nie je len povrchná pochvala zovňajšku prípadne toho, čo máme na sebe. Toho, čo je vidno. Dáva nám možnosť a povinnosť vyzdvihnúť z vnútra osobnosti, čo má byť ocenené. To si vyžaduje poznanie osobnosti, ktorej chceme kompliment udeliť. Nie povrchné, ale hlbšie, to skutočne – ľudské.

Galavečery na udeľovanie cien  za „ľudskost“ a odvahu nemusíme sledovať v televízii. Môžu sa stať našou každodennou odmenou za naše, ale aj cudzie konanie. Nič nedokáže pohladkať dušu viac ako pochvala za niečo, čo už nie je až takou našou "bežnou" súčasťou ...

horoskop-na-dnes-numerologia

Týmto dňom si môžeme navždy ctiť naše mimoriadne a do budúcna už len (dúfame) „obyčajné“ hodnoty a činy, ktorými sa budeme navzájom tešiť a obohacovať.

V tom tkvie sila dobrých komplimentov. Harmonizáciou jednotlivcov dospieť k harmónii celku.

  • Aj ty si môžeš užívať výhody registrovaných používateľov. Každý deň bude na teba čakať pripravený horoskop na aktuálny deň + horoskop na zajtra. Pravidelne pripravujeme exkluzívne súťaže a akcie len pre registrovaných používateľov. Môžeš sa tešiť aj na špeciálne narodeninové prekvapenia. A je toho ešte omnoho viac: Zaregistruj sa zdarma »