Numeronews

Medzinárodný deň ľavákov: 13.8. Majú to aj v číslach?

Medzinárodný deň ľavákov: 13.8. Majú to aj v číslach?

Foto: zdroj Unsplash / Mink Mingle

aktualizované | 12.08.2022

Numerologický rozbor Medzinárodného dňa ľavákov (13.august) odhaľuje zaujímavú skutočnosť. Je tu jedno číslo, ktoré sa nápadne objavuje práve v dátumoch narodenia ľavákov. Je to číslo, ktoré sa spája s inakosťou, tvorivosťou, či novátorstvom ...

Ľaváci to v minulosti nemali s väčšinovými pravákmi na ružiach ustlané. 15% populácie bolo a je „inej“.  A pri obhliadnutí do rôznych období ľudských dejín vidíme, že to "iné" neraz vzbudzuje nedôveru. Vymyká sa totiž tradičnému pohľadu na fungovanie sveta.

» Denný a ročný horoskop podľa numerológie » 

Kde končila logika a tolerancia prichádzali povery, bludy alebo obyčajná ľudská zloba. Koľko detí bolo v minulosti bitých po rukách, pretože nepísali, ako sa patrilo. Koľko ľudí muselo skrývať svoju „ľavú“ orientáciu, aby nevzbudili nežiaducu pozornosť.

Vo väčšine prípadoch sa skutočne jednalo o „iných“ ľudí. Nadaných písať, hrať, maľovať – jednoducho tvoriť. Bolo to spojené s ich „inou“ mysľou. Napadnutou „vírusom“ tvorivosti, jedinečnosti a zmyslom pre niečo nové. Daň za to bolo aj niečo, čím sa odlišovali navonok. Uprednostňovaním ľavej ruky pred pravou.

Ľaváci a číslo 3

Inakosť je v numerológii spojená s číslom 3, ktoré predstavuje myseľ, tvorivosť, inakosť a novátorstvo. Ľaváci majú väčšinou výrazné trojky vo svojom dátume narodenia. Podľa toho ich spoznáme. Sú skrátka iní v náhľade na život, búrajú normy vo všetkom, ani rozdelenie podľa rodov im nemusí vyhovovať.

» O význame čísla 3 sa dočítaš aj tu: Význam čísel v numerológii »

Deň ľavákov z pohľadu numerológie

Nie náhodou sa dátum 13.8.1992 stal dňom ľavákov. Energia „trojok“ je ním presiaknutá na prasknutie a šmrcnutá aj iným posolstvom.

Deň 13 je zložený z trojky a jednotky. 1 = JA a naša spomínaná 3. JA a inakosť. Spolu tvoria 4-ku (1+3) a to sú ruky alebo nohy. Ja a iné ruky alebo nohy. Tu vo svojej celej nádhere autori dátumu opísali ľavákov.

horoskop-na-dnes-numerologia

Deň 13.8. sa odohráva v astrologickom znamení Lev. Lev, ktorý je inšpirujúci, jedinečný a vždy zaujme. Lev je taký, až mu závidia jeho podstatu a vždy sa dostane do konfliktu so systémom alebo mocou (to je to číslo 8). Aj naši ľaváci to neraz pocítili na svojej koži.

Rok 1992 (1+9+9+2=21=2+1=3) je tiež „náš“. Je to tarotová karta Univerzum, ktorá vyzýva k tolerancii a otvoreniu sa svetu, k stvoreniu niečoho „nového“.

Životné číslo dňa 13.8.1992 je 33/6(1+3+8+1+9+9+2=33=6). Veľa troják a 6 harmónia ducha, tela a mysle.

» Čo je to životné číslo a čo prezrádza z dátumu narodenia? »

Aj tu sa niekde skrýva 3-ka ...

Najznámejším ľavákom bol určite Leonardo da Vinci, narodený 15.4.1452. Na prvý pohľad tu „trojky“ nie sú. 15=1+5=6, ale táto 6 (15) je výnimočná, dá sa rozložiť na 3+3 a už ich máme dostatok. Rok 1452=1+4+5+2=12=1+2=3 a je to tu znova. Musel byť ľavák a umelec. Vizionár bol zo životného čísla 22. Skutočne mimoriadny človek. A nepotreboval ani racionalitu, pretože 9 sa v jeho dátume nevyskytovala.

Skutočne, nič nie je náhoda. Univerzum, keď chce tak nám jasne pomocou svojich symbolov popíše všetko. Či sa už jedná o všeobecné udalosti alebo konkrétne udalosti konkrétnych ľudí. My ich môžeme čítať alebo im načúvať a robiť, ako uznáme za vhodné.

Množstvo ďalších zaujímavých článkov nájdeš tu: » o numerológii » 

numerologicke-rozbory-prehlad-signs-in-numbers