Numeronews

Novinka: Numerologický rozbor mena zvieraťa

Novinka: Numerologický rozbor mena zvieraťa

Foto: zdroj Unsplash / Priscilla Du Preez

aktualizované | 22.11.2021

Na našom numerologickom portáli sa zameriavame aj na rozširovanie možností on-line rozborov. Najnovším prírastkom medzi našimi rozbormi je pomocník pri hľadaní ideálneho mena pre zvieratko. Ako môže numerológia pomôcť pri výbere mena pre zvieratko?

Každé meno – jeho písmenovú podobu je možné transformovať na číselnú hodnotu. Je to tak v prípade našich mien a aj mien našich domácich maznáčikov.

» Meno zvieratka » on-line rozbor »

O numerológii mena sa možno dočítať vo viacerých zdrojoch, aj v našom článku » je v ňom popísané, na akých princípoch funguje táto oblasť numerológie. V prípade zvieracích mien to však funguje trošku inak. Tejto téme sa podrobnejšie venujeme v článku Numerológia mena zvieraťa » 

Mená domácich miláčikov majú veľký význam, pretože s ich energiou sme v dennodennom kontakte a ovplyvňuje nás. Energia mena ovplyvňuje aj samotné zvieratko, jeho poslanie v našom živote a jeho povahu. Numerológia je v tomto smere skvelým pomocníkom, ako nájsť ideálne meno pre zvieratko s vhodnou vibračnou hodnotou mena. 

Čo obsahuje náš numerologický rozbor mena zvieratka? 

Ak hľadáš meno pre svoje nové zvieratko, si na správnom mieste. Rovnako aj v prípade, ak si chceš overiť vhodnosť mena zvieratka, ktoré už máš doma dlhšie. S týmto rozborom zároveň získaš aj zoznam vhodných mien k povahám zvieratka, ktoré doma preferujete. 

V našom rozbore si môžeš dať vyhľadať alebo overiť meno pre psíka, mačku, koňa a aj pre králika, morča, škrečka alebo iného hlodavca.

Rozsah rozboru mena zvieratka je 2-5 strán. Jeho rozsah závisí aj od toho, koľko mien si chceš dať preveriť a koľko typov pováh zvieratka si vyberieš. Práve k týmto povahám zvieratka budú priraďované ideálne mená, na základe numerologického posúdenia vibrácie číselnej hodnoty mien.

» Tu sa dozvieš všetky potrebné informácie o našom rozbore: viac informácií a ukážka rozboru » Alebo ti radi zodpovieme tvoje prípadné otázky, kontaktuj nás: numerologia@znameniavcislach.sk

Existuje mnoho rád a odporúčaní, ako vybrať vhodné meno pre zvieratko. K tým základným patrí aj to, že mená pre zvieratká by nemali byť príliš dlhé. Zvieratká lepšie vnímajú a reagujú práve na kratšie mená.

Podstatné však je zhodnúť sa doma na jednom mene :) a oslovovať zvieratko práve týmto menom. Veríme, že vám týmto rozborom uľahčíme rozhodovanie a nájdete meno, na ktorom sa doma zhodnete a bude sa vám všetkým páčiť.