Numeronews

Numerológia a dátum svadby v roku 2019

Numerológia a dátum svadby v roku 2019

Foto: zdroj Unsplash / Taylor Harding

publikované | 21.01.2019

Svadba v roku 2019? Výborný (k)rok aj z pohľadu numerológie. Rok 2019 prináša so sebou zaujímavé posolstvo. Naplánuj si dátum svadby v roku 2019. Máš na to hneď niekoľko dôvodov ...

Svadba v roku 2019 je určite niečo mimoriadne. Nielen svojou podstatou, ale aj tým, čím ju rok 2019 môže okoreniť.

Je potrebné sa zamyslieť nad podstatou prínosu roka, lebo to isté bude vložené do každého manželstva, ktoré sa v tomto roku uzatvorí.

» On-line numerologické rozbory »

Z roku 2019 môžeme vyextrahovať tri základné ingrediencie:

  1. lásku, city, intuíciu, toleranciu a myšlienky na druhého,
  2. nový začiatok, let a Slnko,
  3. tvorenie nového celku z dvoch samostatných častí.

Tieto ingrediencie samy o sebe už dávajú dosť pozitívnych nábojov a posvätení svadbám, ktoré v roku 2019 vzniknú.

Tri základné prísady budú podporené rovinami Šťastia – Vízie, Saturna a Inteligencie.

  • V rovine Šťastia sa nachádza 3-jka, ktorá ešte podporí víziu natoľko, že doslova môžeme vidieť svoju budúcnosť.
  • Rovina Saturna bude nabádať na serióznosť tohto rozhodnutia. Saturn nemá rád polovičné alebo neúprimné rozhodnutia. Takým dokáže vystaviť vysoký účet, ale tie myslené seriózne a s úplnou vážnosťou maximálne podporí.
  • Rovina Inteligencie celkom určite prinesie správne rozhodnutia, pretože vtedy nám tak viac dochádza, ako inokedy. Naše rozhodnutia sú podvedome a intuitívne správne.

V dátume roku 2019 sa nachádza aj izolovaná 9-tka. 9 = hlava » racionalita. To zabezpečí úspech spontánnosti, doslova bezhlavosti nad premysleným a racionálnym. Hlava a racionalita môže priniesť alebo spôsobiť hlavybôľ.

Svadba v roku 2019 nemusí byť pre každého. Nie každý pár musí nájsť ten ideálny dátum na uzatvorenie sobáša. Dátum svadby musí vyslať jasné posolstvo do vesmíru, čo týmto zväzkom sledujete. To je však už na podrobnejšiu analýzu vyplývajúcu z dátumov narodenia partnerov v kombinácii s kalendárnym rokom.

» Numerológia dátumu svadby: prečo je dátum taký dôležitý »

Ak sa takáto vhodná kombinácia pre vašu svadbu v roku 2019 nájde a aj ju zrealizujete – všetko, čo sme popisovali aj zažijete. Nebude toho málo a je tam veľa toho pozitívneho, čo váš vzťah môže a určite ovplyvní.

Tu si môžeš dať vypočítať ideálny dátum svadby alebo chceš posúdiť vhodnosť konkrétneho dátumu? » Numerologický rozbor dátumu svadby »