Numeronews

Peter Sagan – rozchod poznačený „Osmičkou“

Peter Sagan – rozchod poznačený „Osmičkou“

Foto: zdroj Facebook / Peter Sagan

publikované | 07.08.2018

Bola to nečakaná správa. Po toľkých víťazstvách a zrazu pád v súkromí. Čo hovoria čísla na rozchod Petra a Katky? Odhalí numerológia niečo viac? Osmičky vedia poriadne skomplikovať život ...

Životom, tak ako ním prechádzame, sme vystavení určitým významným okamihom. Môžeme ich nazvať akokoľvek, ale podstatu týchto momentov to nezmení. Sú to okamihy, ktoré od nás vyžadujú zvýšenú pozornosť pri ich riešení. Ako ich vyriešime, tak sa budeme poberať ďalej. Postúpime do vyššieho levelu alebo sa vrátime a riešime rovnakú problematiku stále a stále dookola. 

Z pohľadu numerológie ide o pôsobenie číselných vibrácií. Niektoré pôsobia krátkodobo, iné dlhodobo. Každý dátum narodenia obsahuje určité číselné kombinácie. Tieto číselné kombinácie pre svojich nositeľov pripravili individuálne ladené prekvapenia. Vždy však budú len a len pozitívne!!

Pozitívne v zmysle slova pre svojho nositeľa. To, že sa môžu zdať pre neho a aj pre iných pozorovateľov negatívne vyplýva len z nepochopenia, čo prinášajú. Z dlhodobého hľadiska vedú po určitej ceste poznania. Poznanie, ktoré vyplýva zo skúseností a porovnaní dvoch krajných riešení. Riešenie je niekde uprostred.
 

Pôsobenie "osmičkovej" vibrácie a la Sagan

Ukážeme si pôsobenie „osmičkovej" vibrácie. Vibrácie vášne, sily, moci, peňazí, hore-dole, lásky a nenávisti... Na kom by sme si mohli popísať silu a osudovosť tejto silnej vibrácie? Tento rok už pravdepodobne neprinesie jasnejší a lepšie uchopiteľný prípad. A nepôjde o nikoho iného ako o momentálne najslávnejšieho Slováka Petra Sagana.

Nie tak dávno sme mu venovali článok, v ktorom sme „jemne“ naznačili, že  Peter má pred sebou „zaujímavý“ rok 2018. Vyplýva to z jeho dátumu narodenia 26.1.1990. Astrologické znamenie Vodnár. Najdôležitejšie miesto v ňom zohrávajú  čísla 8 a 1. Nie je ich tam vidno, ale 8 vznikne sčítaním 2+6 zo dňa narodenia a 1 vznikne sčítaním roku narodenia 1+9+9=19, 1+9=10, 1+0=1 a ďalšia sčítaním celého dátumu. Tým vznikne životné číslo 28 a opäť 1.

» Čo všetko prezrádza dátum narodenia? Zisti viac »

Vráťme sa naspäť k silnej vibrácii 8. Je to ozaj veľmi silná vibrácia, mnohí jej pripisujú osudovosť až karmickosť. Jej nositelia riešia v živote tému moci, peňazí, medzi to patrí aj štátna moc, predstavujúca systém moci. Je v nej skrytá vášeň, nerovnováha, neustále hore-dole, nenávisť – láska, kontroverznosť, zahraničie, veľa ľudí – masy ľudí, mediálnu známosť. Toto všetko sú naznačené témy, s ktorými sa bude nositeľ tohto „znamenia“ vo svojom živote zaoberať. Niekedy inokedy v spomínaných témach zlyhal alebo si ich má zopakovať.

sagan-numerologia
Foto: zdroj Facebook / Peter Sagan

Číslo 26 je ešte špecifické svojou citlivosťou, zraniteľnosťou vo vzťahoch (vzťahoch materiálnych, máme na mysli blízke, intímne, ale aj pracovné). Prináša „zvláštny“ vzťah ku otcovi, s ktorého osobou sú spojené pnutia v rodine.
 

Ach, tá "osmička". Kedy pôsobí najviac?

Teraz si popíšeme, kedy nastávajú tieto okamihy, kedy  by sme mohli hľadať pôsobenie „osmičky“ v našich životoch.  Najčastejšie a najintenzívnejšie pôsobí v „osmičkových“ dňoch 8, 17, 26. O niečo menej  v mesiaci august, pretože vibrácia je rozdelená na celý mesiac. Ďalej sa s ňou môžeme stretnúť počas „osmičkových“ rokov, kedy sa nám o zábavu stará počas celého roka. Sú to roky, ktorých súčet je 8. Napríklad 1997, 1+9+9+7=26=2+6=8, 1988=26=8, 1907=17=8 atď.

Aby to nebolo jednoduché, tak prišiel rok 2000 a všetko sa to skomplikovalo. „Osmičkové“ roky sú napríklad 2006=2+6=8. Rok 2008 je iný, ale tiež „osmičkový“. 0 nám rok delí aj na samostatné čísla 2 a 8. Je však aj „jedničkový“ pretože 2+8=10=1. Rok 2015 je klasika 2+1+5=8, rok 2017 je 2 a 17 (1+7 je 8), súčasne aj 10=1.

Samostatnou kapitolou sú roky s izolovanou 8, to sú roky, ktoré nemajú čísla 6,9,5,4,7 (2008, 2018, 2028, 2038 atď.) a tie sa správajú ako „osmičkové“ roky, a predstavujú rovnakú záťaž, ale v určitých prípadoch môžu pôsobiť extrémnejšie.

» Numerologický rozbor osobnosti » online rozbor » 

To sme popísali kalendárne roky, ktoré pôsobia na každého človeka na tejto planéte. Špecifický prípad sú ešte osobné ročné vibrácie. Tie môžu byť rovnako „osmičkové“ a sú len „naše“, pôsobia len na svojho nositeľa.

Za pozornosť stojí ešte jeden parameter vypočítaný z dátumu narodenia. Kľúč nášho života, ktorý získame súčtom dňa narodenia a životného čísla. U Petra Sagana je 9 (8+1).


Treba byť pripravený ...

Z kombinácií rôznych vibrácií sa dá predpokladať oblasť, v ktorej môžeme čakať určité momenty, ktoré si budú vyžadovať našu pozornosť. Vždy je lepšie, keď tieto oblasti poznáme a svojim spôsobom sa na ne pripravíme.


Foto: zdroj Facebook / Peter Sagan

Teória, ktorú sme vyššie popisovali (možno nie tak záživná, ale potrebná) nám pomôže na veci nazrieť inak. Na jej základe sa vám doteraz publikované správy zo života Petra Sagana otvoria v úplne iných farbách a význame.

Petrove "osmičky"

Hneď v úvode však treba podotknúť, že nie sú známe všetky dátumy narodenia aktérov príbehu Petra. Dátum narodenia hlavného aktéra máme. Absentujú však dátumy narodenia jeho manželky Katky, otca, mamy a syna Marlona. S nimi by bolo možné preniknúť ešte viac do hĺbky, ale zaujímavé skutočnosti vyplývajú aj z toho, čo máme.  Však posúďte sami.

Koncom roka 2017 až začiatkom roka 2018 (to sú „osmičkové“ roky) sa v médiách objavili správy o nemanželskom bratovi Petra. O chorobe jeho matky a mimomanželskom vzťahu jeho otca. Nechceme posudzovať úlohu otca v rodine , ale isto ste postrehli pnutia ním spôsobené. To mohlo byť teraz a aj v minulosti. Na podrobnejšie vysvetlenie by sme potrebovali jeho dátum narodenia. Podstatné pre Petra je, kedy sa tieto informácie dostali medzi veľké skupiny ľudí a čo pre neho znamenali.

Nevieme, kedy sa Peter zoznámil so svojou budúcou manželkou Katkou. Nedisponujeme ani jej dátumom narodenia, ale vieme, že je asi o dva roky staršia. Z toho vyplýva, že je narodená koncom „80“ tých rokov. Nie je to teraz až tak podstatné. Aj z týchto informácií vieme povedať, že táto osoba bude po celý život riešiť otázku peňazí, bude ich vedieť zarábať a budú jej aj chýbať ku spokojnosti. Tiež nám niečo môže napovedať odmietnutie podpísať predmanželskú zmluvu.


Problémovým bol už dátum svadby ...

Podstatnejší je dátum ich svadby – 11.11.2015. Veľmi ťažký dátum. Je tam povedané všetko o prípadných nástrahách, ktoré čakajú na mladomanželov. Hovorí o samostatných, originálnych jedincoch, potrebe diplomacie medzi nimi a citlivej láske. O dráždivom a zmyselnom vzplanutí, nástrahách moci a peňazí. Pokračuje správou o vytvorení nového zväzku, ale aj vyrovnaní starých pnutí z minulosti. 

» Dátum svadby podľa numerológie. Ako to funguje? »

A aby všetko malo svoj zmysel Petrova osobná ročná vibrácia je 17/8 (tiež „osmičková“). Tá nie je vhodná na uzatváranie nových zväzkov, maximálne dokončiť niečo z minulosti. To sa asi naplnilo.

Narodenie syna a opäť "osmička"

Petrov syn Marlon sa narodil, ako inak, tiež v „osmičkovom“ roku 2017. Petrova osobná vibrácia, a tu pristupuje druhé číselko 1, je 19/10/1.
 

Komplikovaný rok 2018

Nadišiel „veľmi zaujímavý„ rok 2018 (s izolovanou 8). Je to rok „dvojkový“ (2+1+8=11,1+1=2), zároveň „deviatkový“ (0 nám rozdelila rok na 2 a 18, preto 1+8=9). Môže priniesť nové stretnutia, až osudové, pri nedostatku diplomacie búrlivé vzťahy, materiálno duchovný konflikt, riešenie minulosti a ukončenia. Toto všetko pre ľudí, pre ktorých je to určené.


Foto: zdroj Facebook / Peter Sagan

Petrova osobná ročná vibrácia, od 26.1. je 20/2. Tarotová karta tohto čísla sa volá „Posledný súd – Znovuzrodenie“. Predpovedá intenzívne medziľudské vzťahy zoči-voči,“face to face“, pri nedostatku diplomacie aj búrlivé. Nové stretnutia, môžu byť aj osudové.

Začínajú presakovať rôzne informácie o majetkových pomeroch. O pôžičke otcovi, resp. jeho kamarátovi. Cyklistická sezóna je ako na hojdačke. Sklamania strieda eufória z výhry na klasike, ktorá zabezpečuje nesmrteľnosť.


Tour de France s príchuťou "osmičky"

Prichádza najsledovanejší závod sezóny Tour de France. Priebeh pretekov je ukážka pôsobenia čísel v praxi. Výhry nasledujú pády, po jasnom priebehu veľmi dramatický koniec. Korením je oznámenie o rozchode s manželkou a na záver opäť „jedinečný – jedničkový“ Sagan na Elyzejských poliach.

Rozoberme si víťazné etapy. Odohrali sa v dátumoch 8.7., 11.7., 20.7. Dni sú čísla, ktoré ovplyvňujú tento rok Petra najviac. Jeho „8“ a tohtoročná osobná vibrácia „2“. Spadol presne na deň, ktorý bol najsúcejší na úrazy 25.7. Peter vo svojom dátume nemá nikde „7“. Na jej energiu nie je zvyknutý, teda je na ňu citlivý (zrejme ju má niektorý z rodičov v dátume narodenia na významnom mieste a ..., ale o tom niekedy inokedy) a 7 je na úrazy ako stvorená.


Oznámenie rozchodu s Katkou

„Naj“ dňom bol 19.7.2018. Mediálne oznámenie o rozchode s manželkou Katkou. Ako ináč, pre Vodnára Petra cez média. V zázname na kameru. Vodnári majú radi inovatívne prostriedky komunikácie. Komu by sa to zdalo neosobné, nemýli sa, ale pre Vodnárov najprirodzenejšie. Pôsobil neosobne, ale „oni“ sú už takí. V tomto dátume je všetko dôležité pre Petra na tento rok. Všetky dôležité čísla, ktoré ho budú ovplyvňovať tento rok.

19/1 znamená nový začiatok a jedinečnosť, a je na druhú, je tam 9 z 18 znamenajúca koniec, ale aj duchovno materiálny konflikt, 8 z izolovanej 8 roku, a že ide o vzťah face to face z 20 roka. Ak to ešte nestačí zoberme si astrologické znamenie dátumu. Je to Rak a vtedy ide o rodinu.


Bola za rozchodom nová známosť?

V novinách sa objavili správy o túžbe po majetku a peniazoch manželky Katky. O prevodoch Petrovho majetku na iné spriaznené osoby. O novej známosti, ktorá stojí za rozchodom. Peter všetko dementoval. Ale všetko nie je pravda ako ju prezentoval. Bez vánku sa ani lístok nepohne. Po prečítaní tohto textu si môžete urobiť obraz sami.

» Výskúšaj našu novinku » Numerologická kalkulačka lásky »

Bol to jeho „významný“ rok „osmičkový“. Téma hore-dole, moc, peniaze, vášeň, láska, nenávisť, otec, zahraničie, masy ľudí, osud, karma. Keďže má kľúč života 9 a rok je aj „deviatkový“ (z 1+8), možný koniec, hľadanie niečoho nového, bilancovanie. Osobná ročná vibrácia 20/2 naznačuje medziľudské vzťahy, face to face, dôverné,  nové, možno aj osudové stretnutie.  Všetko tam je. Nič sme si nevymysleli, to za nás vymyslel život a ešte to aj podložil faktami, ak by sme náhodou ešte stále pochybovali.

Na záver ešte jedna dobrá rada pre Petra. Mal by sa pokúsiť vyriešiť svoj minulý vzťah v rozmedzí mesiacov december až február rokov 2018-2019. Bolo by to prirodzené a najmenej problematické.