Numeronews

Peter Sagan

Peter Sagan

Foto: zdroj Facebook / Peter Sagan

publikované | 03.05.2018

Fenomenálny Peter Sagan – čo sa skrýva za jeho úspechom? Numerológický rozbor jeho dátumu narodenia » životné číslo » numerológia mena. Čo všetko prinieslo posledných pár rokov do jeho života?

O tomto pojme slovenského športu bolo už veľa napísaného, veľa povedaného a ešte veľa aj bude. Všetko je to príliš povrchné a zaoberá sa len hmatateľnými výstupmi. Jeho výsledky, život, činy a gestá sú pod drobnohľadom. Toto všetko už poznáme.

My, na rozdiel od iných, sa pokúsime ponúknuť iný pohľad. Pokúsime sa mu dostať pod kožu, dostať sa hlbšie do jeho vnútra. Pomocou numerológie sa pokúsime objaviť tie základné hybné sily, ktoré uvádzajú do pohybu túto jedinečnú osobnosť.

Na toto poznanie nám „postačí“ poznať dátum narodenia a meno. Ak máme tieto základné údaje dokážeme o ich nositeľovi povedať skoro všetko podstatné. Ak by sme chceli vedieť všetko potrebovali by sme aj dátumy narodenie rodičov. V tomto prípade nimi nedisponujeme a preto nám niečo môže „unikať“.

Fenomenálny Peter Sagan a jeho vietor vo vlasoch

Peter Sagan sa narodil 26.1.1990 – astrologické znamenie Vodnár. Živlom Vodnára je vzduch. Dokážete si predstaviť Petra ako sa rúti na bicykli dolu kopcom, alebo po ceste a vietor mu veje vo vlasoch. Tento pocit mu je nadovšetko príjemný a je do neho zamilovaný. Dalo by sa povedať bez tohto pocitu nedokáže žiť. Preto sa bude ešte dlho zúčastňovať zbožňovaných pretekov. Pre dotyky prúdiaceho vzduchu a s tým spojeným pocitom slobody.

Vodnári sú revolucionári, to isté sa dá povedať aj o Petrovi vo svojom obore. Jeho príchodom do cyklistického peletónu sa dovtedy stojace vody rozhýbali. Vo svetovom, ale najmä na slovenskom. Však koľko „malých“ Saganovcov teraz po Slovensku jazdí? Skutočná revolúcia v slovenskej cyklistike.

» Toto všeto si vieš dať u nás vypočítať » Numerologické rozbory on-line »

Vodnár prináša aj individualizmus a novátorstvo. Svetový peletón mu môže byť vďačný za to šoumenstvo, ktorým ho rovnako oživil. Priniesol nový prístup a ukazuje, že ako jednotlivec – individualita dokáže poraziť slávne tímy. Tým nepriamo aj nám dokázal, že individuálna cesta jednotlivca môže byť veľmi úspešná.

Láska ku slobode, cestovaniu a búranie konvencií sú pretavené aj do jeho terajšieho bydliska. Žije v Monaku, ktoré si podobne ako on zvolili za svoj domov nespútané a extravagantné svetové osobnosti. Druhým dôvodom sú dane – peniaze, systém a ovládanie jednotlivcov pomocou systému. Vodnársku lásku k cestovaniu a spoznávanie nového dokonale napĺňa kariéra profesionálneho cyklistu.

Zo samotného dátumu narodenia dokážeme vyčítať základné nastavenia. V jeho prípade je to „JA a HLAVA“. Individualita podporená niekedy až zväzujúcou racionalitou. Iné myslenie, to ktoré ho odlišuje od davu a preto vyčnieva.

Vysoké životné ciele – nároky, schopnosť načítať si druhých a to všetko podporené intuíciou. Tou intuíciou, ktorá je niekedy prehlušovaná diktujúcou racionalitou. Keď však dokáže počúvať svoju intuíciu, tak máme na svete tie svetlé okamihy – nezabudnuteľné víťazstvá, ktoré mu zabezpečia nesmrteľnosť.

Matka hrá v jeho živote veľmi významnú úlohu. Otec ako keby tam chýbal, ako by tam často nebol. Napriek tomu má s ním „zvláštny“ vzťah a s jeho osobou je spojené napätie v rodine. Vzťahy budú hrať v jeho živote veľmi dôležitú úlohu. Napriek tomu, čo sme si povedali o Vodnárovi, nemá rád samotu. Dalo by sa povedať na svojich bližších vzťahoch je až závislý. 

» Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia? Chcem zistiť viac »

Deň narodenia 26. svojim nositeľom prináša tému vzťahov. Týka sa to rovnováhy a nerovnováhy, vášne a odlúčenia. Mnohí sú workoholici a pre prácu vzťahy trpia. Časté sú aj rozchody. Týka sa to rodinných, ale aj iných dôvernejších vzťahov. Napr. v pracovných kolektívoch, priateľstvách alebo pracovných partnerstvách.

Foto: zdroj Facebook / Peter Sagan

Ľudia narodení 26. by nemali byť spoločníkmi vo firmách, pracovať v kolektívoch, kde je viac ako jeden človek. Mali by počúvať vlastnú intuíciu a odmietať aj dobre mienené rady druhých. Byť verní sebe. Vtedy sa im bude dariť prekonávať nástrahy pre nich plynúce zo vzťahov.

Peter Sagan bude z titulu dňa narodenia ešte riešiť tému „moci a peňazí“. Peniaze sa naučil zarábať, ale prvotne ich neriešil. Určite bude v živote riešiť konflikty s mocou a systémom. Naša dobrá rada znie:

“Plánuj si všetko dôležité na „6.“ deň » dni 6 a 24 » pomôžu ti vytesniť určitú osudovosť až karmickosť z tvojho života“. 

Peter Sagan a jeho životné číslo 1 

Rok narodenia 1990 prináša túžbu po dokonalosti vo všetkom a prílišný individualizmus. Rovnako životné číslo 1 hovorí o životnom individualizme, o jedinečnosti a sebavyjadrení. Je to však o konštruktívnom individualizme. Nie o individualizme zahľadenom predovšetkým na seba.

Má to Peter ozaj ťažké, pretože časť jeho osobnosti ho ženie k individualizmu za každých okolností a časť ho brzdí, a nabáda k rozvahe, k racionalite. Najlepším pomocníkom v tejto dileme mu bude jeho intuícia. Tou je skutočne obdarený a stačí ju len načúvať. Jeho vyššie JA ho nikdy nesklame.

Ako dieťa mal určite problémy s definovaním a vyjadrovaním svojich pocitov. To sa mu počas života podarí odstrániť a tým aj časti vnútorných pnutí. Navonok pôsobí veľmi sebavedomo a mužne. Pravdou je, že je veľmi citlivý a jeho osobnosť obsahuje veľmi veľa ženského prvku.

» Čo je to životné číslo? Ktoré sú najdôležitejšie čísla v dátume narodenia? »

Numerológia mena. Čo prezradí meno o Petrovi Saganovi?

Meno Peter Sagan má číselnú hodnotu 36/9. Tá ešte umocňuje racionalitu v jeho osobnosti a ešte posilňuje túto črtu.

Rodičia, keby boli „vedeli“, určite mu zvolia číselnú hodnotu mena na číslo 5 alebo 3. Päťka v jeho prípade by vhodne doplnila skladbu jeho osobnosti k odvahe a vášni. Trojka by sa postarala o väčšie pochopenie a túžbu po vedomostiach.

Osobná ročná vibrácia. Čo priniesli posledné roky Petrovi Saganovi?

Počas života sa mu budú opakovať rovnaké situácie, z ktorých by sa mal poučiť. Bude to však problematické. Rovnaký problém bude predstavovať schopnosť počúvať druhých (nemáme na mysli počúvať rady), počúvať bude mať problém po celý život.

Od svojho 36. roku života sa mu výrazne zmení život. Obdobie sebarealizácie by malo byť nahradené obdobím hľadania vyššieho zmyslu života. Svoj život by mal zasvätiť niečomu vyššiemu, nie až tak hmotnému. Možno sa dočkáme veľkého prekvapenia.

Rok 2018 bude v niečom podobný tomu vlaňajšiemu. Obidva sú roky osmičkové. Ten minulý ako 17. rok a ten súčasný má izolovanú 8 (nemá 9,6,5,4,7). Izolovaná 8 sa správa ako osmičkový rok. Zvyšuje osudovosť a karmickosť, narastá nerovnováha (buď veľa alebo málo). U Petra je zaujímavý tým, že obsahuje jeho roviny šťastia a skúšok. Navyše obsahuje je témy citlivosti, intuície a sily. Máme v dobrej pamäti Petrov minulý rok. Fantastické výsledky striedané neúspechmi, krivdami (vylúčenie z Tour de France) a šťastný záver na Majstrovstvách sveta.

Chceli by sme mu zaželať skutočne dobrý rok a pripomenúť mu jeho najväčšiu zbraň, jeho intuíciu.

Vyskúšaj naše numerologické kalkulačky » Numerologické kalkulačky zdarma »