Numeronews

Petra Vlhová

Petra Vlhová

Foto: zdroj Facebook / Petra Vlhová

aktualizované | 09.02.2022

Nezameniteľná Petra Vlhová a jej rovina odhodlania, ktorá ju posúva na stupienky víťazov. Téma fyzična a fyzickej sily sa u nej objavuje nielen v dátume narodenia, ale aj v samotnom rodnom mene.

Jednou z najsledovanejších osobností slovenského športu je lyžiarka Petra Vlhová. Jej osobnosť vypĺňa deficit slovenských športových osobností, ktoré reálne dokážu podvihovať „naše slovenské“ sebavedomie.

» Rok 2023 podľa numerológie »

Mnohé slovenské rodiny si spoločne sadajú k priamym prenosom, prežívajú to všetko s ňou a fandia "svojej rodáčke". Petra Vlhová nám dáva pocítiť tú povestnú hrdosť, výnimočnosť a spolupatričnosť. Pozrime sa na tento slovenský športový fenomén z inej strany – cez čísla.

Petra Vlhová a jej rodné meno z pohľadu numerológie

Podľa rodného mena, ktoré jej pridelili rodičia môžeme dedukovať veľa fyzického v jej živote a to bude čas od času maximalizované. Samozrejme sa to musí prejaviť v súvisiacej téme mysle, slov a psychiky. Myseľ, jej sústredenie a čistota majú na jej fyzické prejavy najväčší vplyv.

Kľúčová iniciála mena "Petra" je 8, čo tiež len znásobuje tému fyzična a sily a to vždy, keď je vyslovené jej meno Petra alebo jeho varianty.

rozbor-mena-numerologia

Čo prezrádza o Petre Vlhovej dátum narodenia?

Petrino astrologické znamenie sú Blíženci. Je to znamenie, ktorého živlom je vzduch. Vzduch vo všetkých formách. Vánok jemne pohládzajúci, až po ničiaci orkán. Vzduch je znamenie disponujúce mužskou (aktívnou povahou) energiou, riadiaci sa logikou, mysľou a komunikáciou. V podobe Blížencov nemá rád zodpovednosť a preferuje voľnosť.

Najväčším zdrojom informácií je však dátum narodenia. Petra sa narodila 13.6.1995.

Tento dátum o nej prezrádza to, že disponuje primeraným sebavedomím a pocitovou komunikáciou. Nemá problém definovať svoje pocity a hovoriť o nich  – netreba si to však mýliť si s verbálnou komunikáciou. V tejto oblasti došlo k pretlaku energií a to môže spôsobovať občasné problémy v komunikácii.

vlhova-datum-narodenia-numerologia-rozborFoto zdroj: Martinn Baumann / Agence Zoom

Jej osobnosti dominuje rovina Odhodlania. Dáva jej odvahu a vieru uskutočňovať to, pre čo sa rozhodne. Počúvanie a zohľadňovanie potrieb iných jej pri troške námahy ide. Iné je to však, keď je pod tlakom, vtedy skĺzne k ceste, ktorá je pre ňu jednoduchšia. 

» Numerologická kalkulačka lásky »

Petra je fyzicky založená a to istia 4-ky (aj s dopočtami) v dátume narodenia. Istí to aj kľúčová iniciála mena, ktorou je fyzická 8-mička. V celom jej dátume narodenia absentujú čísla: 2 a 7. Absentujúca 2-ka môže navonok spôsobovať nezáujem a určitú bezcitnosť. Určite však prepožičiava v jej prípade mimoriadnu sústredenosť a koncentráciu, aj vo vypätých situáciách.

Ľudia bez čísla 7 majú problém dokončovať svoje diela. U Peti je sedmička konečným životným číslom a ako vidíme, je to jej celoživotná úloha. Naučiť sa dokončovať a napredovať fyzicky a najmä duchovne. Vie sa poučiť zo svojich omylov a sklamaní, čo mnohí veru nie.

Deň narodenia s číslom 13 pre ňu nachystal mimoriadne úlohy. Hlavnou je prijať zmeny ako súčasť života. Mať čistú myseľ, nezaťaženú klamstvom, ani inými temnými myšlienkami. 4-ka, ktorá vzniká z čísla 13 má tendenciu brzdiť (aj sebavedomie), usádzať a priklánať sa k materiálnym stránkam bytia. Zmeny v živote nastávajú až po fyzickom tlaku okolností.

» Rozbor osobnosti + ostatné numerologické rozbory »

Peťa bude po celý život riešiť materiálne vzťahy. Rovnako aj matku. Ona je tou najdôležitejšou osobou jej života. Paradoxne nie otec, ako by sa mohlo zdať. Peniaze ona nerieši, tie si ju nájdu, ale rozhodne má bližšie k nehnuteľnostiam spojeným so zemou ako aj k zvieratkám.

Fyzickému rozpoloženiu dominuje myseľ. Keď je jej myseľ OK telo sa vždy pridá. Všetko spojené s mysľou je rovnako témou. Od sústredenia cez tvrdohlavosť, zneužitie – využitie slov a myšlienok.

Z roku narodenia » 1995 »  má úlohu a prísľub materiálneho šťastia, ak si zachová striedmosť vo všetkých oblastiach „materiálneho vyžitia“, vernosť je samozrejmosťou.

Petra Vlhová a jej nastavenie osobnosti podľa čísel

Pozrime sa aj na nastavenie osobnosti Petry Vlhovej. Aj toto dokážeme zistiť z dátumu narodenia. Je to žena, ale vnútorne s čisto mužským nastavením. Aktívny prístup pri riešení problémov a celková aktivita a energia. Navonok je to žena, ale so zmiešaným mužsko-ženským princípom. Partner Petry by mal byť vnútorne jemnejší a citlivejší, čím by ju vhodne dopĺňal.

horoskop-na-dnes-numerologia

Nedá sa  nepovedať, že krstné meno "Petra" (oslovenie), s ohľadom na jej celkové osobnostné nastavenie, nebolo úplne vhodne zvolené. Podľa znamení v číslach jej  neposilňuje dostatočne jej ženský princíp a malo byť na písmená B alebo R. To by ju ešte navyše podporilo, napr. aj v tom, že by jej to „ešte rýchlejšie zapaľovalo“.

Je toho mnoho, čo dokážeme vyčítať zo svojich dátumov narodenia. Keby sme chceli ešte viac informácií stačí sa obrátiť, napr. aj na dátumy narodenia vlastných rodičov.  Z kombinácie čísel vlastného dátumu narodenia a dátumov narodenia rodičov sa dokážeme dozvedieť ešte ďalšie zaujímavé informácie o sebe a úlohách, ktoré máme pred sebou.

Zaujímajú ťa rodinné vzťahy a chceš sa o nich dozvedieť viac? Prečítaj si článok o numerológii rodinných vzťahov a zisti, ako to funguje. Môžeš si dať vypočítať aj rozbor vybraného typu rodinného vzťahu » Tu zistíš viac »