Numeronews

Pozvánka na Večer s numerológiou: 1.2.2023

Pozvánka na Večer s numerológiou: 1.2.2023

publikované | 23.01.2023

Srdečne pozývam priaznivcov numerológie z blízkeho okolia mesta Zvolen na náš ďalší Večer s numerológiou. Príďte spoznať tajomstvá čísel a vašich dátumov narodenia.

Večer s numerológiou

Neformálne večerné posedenie s besedou o numerológii:

  • streda 1.2.2023, od 18.00-20.00 hod, Kafé Džezva (Tehelná 4, Zvolen)

Aj tento Večer s numerológiou bude o tajomstvách a skrytých významoch čísel. Zoznámim vás s numerológiou a znameniami v číslach.

Dozviete sa viac o tom, aké odkazy sa skrývajú vo vašich dátumoch narodenia. Čo o vás prezradí deň narodenia, ako si vypočítate, napr.  životné číslo a tarot pomocou, ktorého dokážete identifikovať nielen svoju duchovnú úlohu, ale aj terajšiu duchovnú úroveň, ktorú ste si sem prišli prežiť ...

Na konkrétnych dátumoch narodenia si ukážeme prácu so základnými numerlogickými nástrojmi a katergóriami. 

Vstup na podujatie Večer s numerológiou je zdarma. 

Pár foto z prvého Večera s numerológiou si môžete pozrieť na našom facebooku Znamenia v číslach:


Teším sa na stretnutie s vami.


Klaudius Kuzma, numerológ
✨ Znamenia v číslach


Na našej numerologickej stránke sa môžete aj zaregistrovať. Zaregistrovaní užívatelia majú prístup k exkluzívnemu obsahu, súťažiam a darčekovým kupónom. Registrácia je zdarma: prejsť k registrácii » 

Ak chcete dostávať informácie o našich numerologických novinkách medzi prvými, zaregistrujte sa aj na odber numerologických e-mailových noviniek: odoberať newsletter » Dostanete od nás aj darček: každý rok vám na narodeniny pošleme osobný ročný horoskop podľa vášho dátumu narodneia.