Numeronews

Prečo sa vám to deje pán Matovič?

Prečo sa vám to deje pán Matovič?

Foto: zdroj Facebook / Igor Matovic

publikované | 07.10.2016

Aj čísla z jeho dátumu narodenia hovoria o tom, že sa počas života môže dostávať do nepríjemných situácií. A môže sa mu to stávať dosť často... Pozrime sa na to, ktoré čísla o tom hovoria.

Igor Matovič, číselný súčet celého mena je 12/3, čo znamená Obeť. Mnohokrát sa môže dostať do nepríjemnej situácie, prostredníctvom seba, ale aj druhých a cítiť sa ako obeť, pociťovať beznádejnosť situácie. Háčik je však v tom, že tento pocit beznádeje mu má umožniť pozrieť sa na pravé príčiny tohto stavu, z iného uhla to bude iné a pomocou komunikácie a myslenia to treba prekonať.

Čo prezradí dátum narodenia na Igora Matoviča?

Jeho dátum narodenia je 11.5.1973  – "rozdvojený býk". Narodil sa s nadmerným egom, vnútornou silou, intuíciou, dobrou komunikačnou schopnosťou, aj keď občasnou nerozhodnosťou. Ďalej s dobrou kreativitou, myslením, určitou formou súcitu, potrebou osobných skúseností, bez ktorých sa nedokáže poučiť.
V jeho prípade možno hovoriť o tzv. "zvláštnej rodine", nikoho z rodičov výrazne nepotreboval do svojho života, akoby tam neboli, chýbali. Z toho vyplývajú možné partnerské problémy. 

» Ako funguje numerológia podľa dátumu narodenia? Zisti viac » 

Peniaze nerieši, oni si ho nájdu samé a bude ich mať dosť na život. Napriek tomu, že od neho budú celý život utekať. Získa ich osobnou odvahou, podnikateľskými schopnosťami, rozhodnosťou, schopnosťou načítať si ľudí, dobre ich odhadnúť, so zmyslom pre hudbu a rytmus.

Navonok pôsobí bezcitne, ale je to iba maska, v krízových situáciách sa na neho možno spoľahnúť, veci doťahuje do konca. Celý život bude intenzívne riešiť vzťahy, ktoré mu môžu priniesť dramatické a ak nebude citlivý a diplomatický, stresové a smutné situácie. 

Sprevádzať ho budú samo likvidačné tendencie, ktoré tiež spôsobia nejednu bezsennú noc a depresie. Prídu aj závislosti "na niekom, na niečom", a keďže sám dokáže bez problémov fungovať, pri nenaplnených ambíciách, môže prísť to druhé. Jedno, čo nedokáže po celý život, je počúvať druhých a brať ohľad na ich potreby. Vždy mu bude bližšie ovládnutie pred pochopením.

Aké obdobie prežíva a čo má pred sebou?

Tento rok od svojich narodenín sa dostal do veľmi zaujímavej (pre nás pozorovateľov) osobnej ročnej vibrácie (ORV) v kombinácii s deväťročným cyklom (9RC). Všetko, čo nestojí na pevných základoch a vytváralo pocit falošnej istoty, sa bude rúcať. Čaká ho rok prevratných zmien, ktoré skutočne môžete vyriešiť len zásadnou vnútornou premenou, či je jej schopný a budete mať na ňu chuť uvidíme.

» Prečitaj si svoj numerologický horoskop na dnešný deň. Stačí zadať svoj dátum narodenia: » Numerologický horoskop na dnes » zdarma »

Minulá ORV (trvala do tohtoročných narodenín) mu ešte dala ochutnať "víťazný" volebný pocit, ale horká chuť iste zostala, pretože vláda s jeho účasťou nevznikla. Tento rok však taký ohľaduplný nebude. Bude o zodpovednosti a vnútornej premene. Ak nie, istota môže skončiť (tá politická istota a izolácia). Však spoza brán Parlamentu bude krik vyvrhnutého hriešnika znieť podstatne slabšie a aj pozornosť verejnosti čoskoro opadne. A môže prísť strach z poníženia a nepochopenia zmyslu života, veď nie ste "žiadny životný začiatočník" a toto ste už tu riešili.

Igor Matovič patrí medzi duše "opakovačky", niečo nenaplnil, nedokončil amá ešte šancu, vminulosti zlyhal, ako duchovný, ktorý jedno kázal a druhé žil, došlo krozporu duše atela.

Pozrime sa na tento osobný rok (od narodenín vroku 2016 do narodenín vroku 2017), čo mu naznačuje a už aj naznačil. Bude to ťažký rok, môže byť aj posledným súdom alebo znovu zrodením. Ak ho využije a zvládne vnútornú rozorvanosť a pretaví do sily a konečne ponúknete zmysluplnú víziu pre túto spoločnosť. Nikdy ju totiž nedal. Nikdy ju ani nespomenul. Je toho vôbec schopný? A prekoná samozničujúce smerovanie tohto roku? 

Krátky rozbor dátumu 20.9.2016

Nie náhodou 20.9.2016 prišla informácia o "podnete na šetrenie". Je presnou kombináciou toho, čo už bolo spomenuté:  osobný začiatok sebalikvidácie, posledného súdu, zodpovednosti, rúcajúcej sa veže na zlých základoch a šance na prebudenie. Prečo prišla táto situácia práve teraz, na to je potrebné rozobrať tento deň. ORV = 7, konflikt, osobné skúsenosti, kríž, karambol, duchovný rast; osobný mesiac = 7, niet, čo dodať; osobný deň = 9, zodpovednosť, uzatvorenie nejakej etapy, nájdenie nových hodnôt, zmúdrenie.  

Samotný deň 20. korešponduje s rokom v dátume narodenia 1973 = 20, takže preto pán Matovič, ešte nie je nič stratené, "stačí sa zamyslieť a zmeniť" alebo sa vrátiť do biznisu.

Zaregistruj sa na našom numerologickom portáli a užívaj si výhody registrovaných používateľov » Registrácia zdarma »