Numeronews

Rok 2019 z pohľadu numerológie

Rok 2019 z pohľadu numerológie

publikované | 07.01.2019

Čo prinesie rok 2019 podľa numerológie? Tolerancia, diplomacia vo vzťahoch, zbavenie sa strachov a intuícia. Na čo nás vyzýva rok 2019? Numerologický rozbor prezradí viac o tom, čo prinesie, čo odnesie, čoho sa bude týkať tento rok.

Existuje už veľmi veľa prognóz a predpovedí na tému kalendárny rok 2019. Tá naša bude vychádzať len čisto z numerologického výkladu súčíslia  2019.

Na začiatok si musíme uvedomiť, a to bude platiť pokiaľ nám bude "0" deliť súčíslie, že získame viac jednotkových čísel.

Čo hovorí numerológia na 20-tku v roku 2019

Každý rok, ktorý začína "20-tkou" nám bude dávať do pozornosti medziľudské vzťahy. Medziľudské vzťahy vyššej úrovne. Hovorí aj o storočí posledného súdu a nového začiatku. Je to skutočne storočie zamerané na obrodu medziľudských vzťahov. Čistých citov a medziľudskej, a dokonca aj medzidruhovej lásky na tejto planéte. Všetci sme tu doma a zatiaľ ešte nikto nemá k dispozícii technológiu, aby sa z nej mohol odsťahovať. Jednoducho – sme odkázaní na spolužitie. Paradoxom je, že koniec každého – aj toho najmenšieho, znamená čiastočný koniec toho druhého.

» Zisti viac o význame jednotlivých čísel v numerológii »

Rok nabáda na toleranciu a diplomaciu vo vzťahoch. Zbavenie sa strachov, stresov a začatie používania intuície. Intuície, toho hlasu, ktorý sa určite ozýva v každom z nás. Niekto mu nadáva "svedomie", iný ho zaháňa tabletkami... Sme to my sami a pred sebou ujsť nemôžeme.

Číslo 19 a nové začiatky v roku 2019

"19" nám predznamenáva nový začiatok. Vyzýva nás na niečo, na čo sme nemali odvahu. Teraz je ten pravý čas. Môžeme doslova lietať, plniť si tie najodvážnejšie nesebecké sny. Nič nám nebude stáť v ceste. Zradiť sa môžeme zase iba my sami. Rôznymi formami špekulantstva a egoizmu. Tie, ako pieskové vrecká na balóne vzduchoplavca, mu nedovolia vzlietnuť. Začne sa ich zbavovať a pomaly sa odlepí zo zeme. Môže sa objaviť strach, čo to je. Naberie odvahu a odhodí všetky. Vyrazí hore do priestoru určeného vtákom, anjelom a očistenému JA. Nikdy sa už nebude chcieť vrátiť tam, kde ho niečo ťaží a zväzuje. Už bude chcieť iba stúpať a necítiť svoju tiaž a hriechy.

Tak toto máme šancu zažiť v roku 2019 podľa numerológie. Niektorí budú mať predsa väčšiu šancu. Tí, ktorí sa narodili 19. (v ktoromkoľvek mesiaci) aj 1., 10. a 28. dňa. Ďalej tí, ktorých rok narodenia má súčet 19 (1963, 1972...) alebo sa rovná 10 a 28. Rovnako to platí aj pre nositeľov životného čísla 1 (10,19, 28, 37, 46). Títo ľudia budú doslova nútení sa individuálne prejaviť, byť asertívni, originálni a niečo pre seba urobiť. Spolupracovať s inými, nesnažiť sa ovládať. Ego tu nesmie hrať prím, pretože odmenou bude samota.

Numerológia: 2019 –  rok plný energie

Súčet všetkých číslic v roku 2019 je 12/3 (2+0+1+9=12=1+2=3). Je to výzva konať po novom, iným, netradičným spôsobom. Pomocou kreativity, komunikácie, intuície a spoločensky. Opakuje sa výzva nemyslieť len na seba. Bude to rok plný energie. Vychádzajúc z numerologického rozboru, je práve v tomto roku potrebné vyvarovať sa zneužitiu slov a mysle. Výsledkom by mohli byť pocity obete a reči typu: „Nikto mi nepraje a nemá ma rád.“ Ale aj toto sa dá využiť a analyzovať, prečo. Prečo sa mi to stalo a v budúcnosti sa tomu vyvarovať.

» Užívaj si výhody registrovaných používateľov » Registrácia zdarma »

Rok 2019 budú napĺňať extrémne situácie, spôsobuje to rovina Saturna. Privodí veľa skúšok, ale odmení tých, ktorí si to svojou prácou a úsilím zaslúžia. Budeme mať aj povestné šťastie, to bude mať na rováši rovina „Šťastia“. Sľubuje, že sa nebudeme životom potácať ako slepé štence, ale že konečne uvidíme.

Môže nám veľa docvaknúť – konečne – už bolo skutočne na čase. Všemožne bude pomáhať rovina Inteligencie. Ešte jedna správa na koniec, určite dobrá: "Tento rok už nemusí ísť len o moc a prachy". Bude sa to dať aj bez ovládajúcich systémov moci. Jednoducho tu nebudú. Oni tu budú, ale nebudú také silné – ale zraniteľné, obávajúce sa pádu.

Všetko najlepšie v Novom roku 2019!
Bude nám tak dobre, ako si to "zariadime".

Numerológia – poznanie overené časom