Numeronews

Rozchod Fedora a Moniky "Flašíkovcov"

Rozchod Fedora a Moniky "Flašíkovcov"

Foto: zdroj Facebook / Fedor Flašík

publikované | 21.01.2017

V roku 2006, kedy sa títo dvaja ľudia sobášili nám bolo niečo podozrivé na dátume a vyslovili sme predpoveď, ktorá budila u mnohých úsmev. „V niektorý „osmičkový rok“ sa to rozpadne.“ Poďme však, ako je to u nás zvykom a rozoberme si aktérov tejto hry.

Fedor Flašík

Jeho číselný súčet mena je 17/8, nositeľ tohto mena si prežije hodne príkorí, v partnerstvách, môže byť zneužívaný aj využívaný, ak nepôjde duchovnou cestou, prežije svoj kríž, chorobu. Len duchovná cesta mu sľubuje úspech a nesmrteľnosť jeho mena.

Dátum narodenia 14.1.1958 je zrkadlom jeho života. Je to „Uletený Kozoroh“, ktorý sa šplhá po chrbtoch iných až na vrchol. Počas cesty pozabudol na druhých a na tom vrchole je sám, pre dvoch tam nie je miesto. V jeho živote sú samozrejmosťou len tie najlepšie veci, je to predsa „VIP“.

fedor-flasikFoto: zdroj Facebook / Fedor Flasik

Dátum narodenia nám hovorí o komunikačnom talente, ovládaní masmediálnej komunikácie. Ďalej je to sebarealizácia, ochrana a podpora „mocných“, ale na konci sa vznáša tieň „najťažšej karmy“. Miluje slobodu, nikdy nechce hrať druhé husle, možno je zlým rozprávačom.

» Numerologický rozbor osobnosti » On-line rozbor »

Medziľudské vzťahy riešil možno častejšie, ako je to zvykom a určite bolo medzi nimi veľa dramatických situácií. Odvaha, podnikavosť, odhodlanie, schopnosť zarobiť peniaze, manuálna zručnosť. Duchovné veci neriešil, „tie nie sú“, aj keď intuícia, vôbec nie malá hlodala v jeho vnútri. Partnerské problémy predznamenala „absencia“ matky v jeho živote, toto je ďalší z dôvodov.

Monika Flašíková – Beňová

monika-flasikova-benova
Foto: zdroj Facebook / Monika Beňová

Je narodená 15.8.1968. Naša „Očarujúca Levica“, dostala do vienka lásku ku slobode, voľnejším vzťahom, umeniu. Po celý život bude riešiť moc a peniaze, rovnako otca. Rodičia sú celkovo výraznými osobami jej života. Je podnikavá, odvážna a odhodlaná.

Tak trochu bez charizmy a schopnosti doťahovať veci do konca. To doťahovanie do konca chýba aj Fedorovi. V roku narodenia má výzvu vyvarovať sa promiskuite a prelietavosti za odmenu v láske, šťastí a tvorivých schopnostiach. Nad jej životom sa tak isto vznáša „najťažšia karma“. Tá u nej spôsobila intenzívne riešenie medziľudských vzťahov, často plné dramatických situácií. Tie budú pokračovať prakticky stále.

Vzťah Moniky a Fedora

Čo si môžeme povedať o vzťahu týchto ľudí, ešte pred rozobratím ich dátumu manželstva. Ich vzťah je karmický, poznačený záťažou z minulosti. Ľudia s „najťažšou karmou“ v dátume narodenia, majú vždy „zaujímavejšie“ vzťahy. Toto je vzťah otca a dcéry, ktorý sa o ňu nepostaral, nenaplnil svoje poslanie. Z tohto zlyhania vznikla negatívna energia, ktorou je terajší vzťah poznačený. Za kratší koniec ťahá Fedor a Monika je tá, ktorá môže odpustiť a toto pnutie uvoľniť.

fedor-flasik-monika-flasikova-benova
Foto: zdroj Facebook / Monika Beňová

Dátum sobáša 20.5.2006 nesie v sebe intenzívne medziľudské vzťahy, veľa pohybu, ciest, odchodov a príchodov, rodinu, moc a peniaze, zmyselnosť, očarenie, voľné vzťahy. Je to „osmičkový kanál“ rok, po súčte 8. On bol v roku 14/5, túto energiu znášal dobre, sloboda, komunikácia, stabilita, zmena. Ona poznamenaná rokom 21/3 sa chcela posunúť ďalej na spoločenskom rebríčku, otvoriť sa svetu a riešiť „staré – nedoriešené“ vzťahy. Myslíme si, že nie je potrebné vykresľovať obraz ich manželstva. Dátum sobáša predznamenal všetko.

» Zisti, ako funguje numerológia dátumu svadby » 

Manželstvo

Dalo sa charakterizovať popísaním číslami ako 11-4-6. Zväzok dvoch rovnocenných bytostí, s rovnakým pohľadom na svet, nedopĺňajúcimi sa na 100%, nepočúvajúcich jeden druhého, s generačným rozdielom v duchovnej úrovni.

Kombinácia ich slnečných znamení nie je vhodná, on má problémy s hlbším vzťahom a obaja pristupujú k riešeniu problémov „ako chlapi“ – aktívne. Bol to vzťah, ktorý mal poskytnúť istotu, najmä materiálnu. Takému nevadí vzdialenosť iba ak prináša materiálnu istotu. Oni ju nepotrebovali, matérie mali dostatok a ale to hlavné si nedali. Každodenné, obyčajné rodinné, ľudské šťastie. To bolo to jediné, čo ich mohlo udržať spolu. Sláva, cesty, popularita, majetok, moc to nedokázali.

Koncom roka 2016, v roku rozpadu nefungujúcich vzťahov oznámili ukončenie vzťahu. Skúste si tipnúť, kedy opustia „osmičkový kanál“, určite v roku 2017, čo je osmičkový rok. Moc, peniaze, karma predznamenali začiatok vzťahu a aj jeho ukončenie.

Fedor bude mať veľmi náročný rok a dúfajme, že ho ustojí v zdraví. Monika má pred sebou dva relatívne „úspešné“ roky, kedy sa jej bude dariť a potom, ale to je už na ďalší článok, aby sme poodhalili oponu stále zahaľujúcu znamenia v číslach.

» Zaujíma ťa numerológia? Vyskúšaj si naše numerologické kalulačky » zdarma »