Numeronews

Rytmusova Jasmina je tehotná

Rytmusova Jasmina je tehotná

Foto: zdroj Instagram / Jasmina Alagič Vrbovská

publikované | 11.01.2019

Rytmus bude konečne otcom – Jasmina je tehotná. Najprv párik roka a onedlho rodičia. Čo na to numerológia? Samozničujúca Račica a extrémne ukecaný Kozoroh stoja pred neľahkou úlohou.

Nahradila Adelu v moderovaní Superstar. Prišla odnikiaľ. Už samo o sebe prijatie tejto úlohy bolo určite náročné a čosi o nej napovedalo. Na pomoc pri tom dostala ťažký kaliber, ostrieľaného matadora Leoša Mareša. Leoš sa svojej úlohy zhostil skutočne profesionálne a bol lídrom tejto moderátorskej dvojice. Jasmína pri svojej premiére pôsobila ťažkopádnejšie v komunikácii, ale bolo vidieť, že ambície jej nechýbajú.

Ďalšie pôsobenie v extra šoubiznise si odkrútila v šou Tvoja tvár znie povedome. Definitívny prelom do povedomia širokej verejnosti však zaznamenala na inom poli. Zatieniť „divu“ za akú sa považuje Darinka Gambošová alias Dara Rolins, to už bolo z iného súdka. Odlákať jej milenca a uštedriť jej pomyslený „šach-mat“ oznámením, že s ním čakáte dieťa... Veď skutočne, len niekoľko mesiacov vzťahu a majú za sebou romantické zásnuby, a navyše dlho na seba nenechalo čakať ani oznámenie o tom, že Jasmína je tehotná.

Kto je táto exoticky vyzerajúca, väčšinou sa usmievajúca a na obdiv vystavujúca svoj perfektný chrup, osôbka? V nasledujúcich riadkoch sa pokúsime preniknúť jej pod kožu. Samozrejme nie fyzicky, ale s pomocou tých najprístupnejších údajov o každom z nás – pomocou mena a dátumu narodenia.

» Viac o numerológii podľa dátumu narodenia »

Čo prezradzajú o Jasmine čísla z jej mena?

Jasmina Alagič – už samotné meno znie exoticky a prezrádza korene pôvodu svojho nositeľa. Zaujímavé je však aj jeho posolstvo. Hovorí o službe, neustálom napredovaní a vyvarovaní sa nadmerného vodcovstva. Opakom sú dramatické pády a pocity obete pri hľadaní poučenia a životného poznania. Svoj život má však vo svojich rukách a je len na nej, kam ho nasmeruje. Z pohľadu numerológie mena bolo jej meno vhodne zvolené a vhodne zapĺňa medzery v dátume narodenia.

Tehotná Jasmina a jej dátum narodenia

Narodila sa 27.6.1989. Tento dátum patrí „Samozničujúcej Račici“. Astrologické znamenie jej prepožičiava silu vodcu, citlivosť a intuitívnosť. Vieru v rodinu, zázemie a materstvo – čo možno hodnotiť pozitívne v súvislosti s novinkou o Jasminom tehotenstve. Ďalej jej prepožičiava aj silu znamenia, ktoré dokáže prečkať nepriaznivé obdobia a dosiahnuť to svoje. Nie je to však typická Račica, spôsobuje to 9-tka (2+7) zo dňa jej narodenia. 9-tka nie je číslo optimalizujúce Raka.

Rak a jeho vnímanie je pocitové, a vedomie zahmlené. Viete si predstaviť životné prostredie Raka? Je to voda, ktorá môže vyplaviť rôzne veci. Videnie v nej je obmedzené a musíte sa viac spoľahnúť na intuíciu, a iné formy vnímania, ako na fyzické zmysly a racionalitu. 9-tka tu vnáša svoju racionalitu, používanie hlavy a túžbu po dokonalosti. Rak sa preto v niektorých situáciách nemusí správať ako Rak.

Jasmina pôsobí na prvý dojem sebavedomo, pomohlo jej k tomu vhodne zvolené meno od rodičov. Pomohli jej s jej asi najväčším problémom: sebavedomím a pocitovou komunikáciou. Neodstránili to úplne, ale skutočne jej výrazne pomohli. Meno jej pomohlo aj v osobnostnom pritvrdení. Jasmina vyzerá byť dosť mäkká, ale na to by sme neodporúčali sa veľmi spoliehať.

jasmina-alagic-tehotnaFoto: zdroj Instagram / Jasmina Alagič Vrbovská

Je to osobnosť, ktorá vie čo chce a vie aj to, ako to dosiahnuť. Základom jej osobnosti sú vysoké ciele a predsavzatia. Spôsobuje to rovina Saturna v jej numerologickej mriežke. Táto rovina prináša aj dramatický život so všetkým, čo k tomu patrí. Nikdy by nemala zabudnúť, že vysoké ciele dokáže naplniť relevantné množstvo práce a úsilia. V opačnom prípade dramatizácia ostáva, ale v inej polohe – v pádoch, nie vrcholoch.

Má však aj pomocníčku – rovinu Šťastia (Vízie). Spolu s jej vrodenou račou intuíciou jej významne pomáha v napĺňaní vysokých cieľov. Najvýraznejšou stránkou osobnosti je rovina Energie. Dokáže sústrediť obrovské množstvo osobnostnej energie na cieľ, ktorý ju zaujal.  Disponuje ešte aj rovinou Zručnosti. Je to rovina, ktorá jej dáva fyzickú zručnosť a ukazuje, že sú jej blízke fyzické aktivity.

Nič fyzické jej nie je cudzie. Uprednostňovanie fyzična môže byť jej problémom, rovnako aj necitlivý prístup pri dosahovaní svojich cieľov. Prednosť dáva zmanipulovaniu pred pochopením. Túžba vládnuť a ovládať jej tiež dáva poriadne zabrať. Cieľavedomosť je jej rodnou sestrou.

Rodičia boli výraznými osobnosťami, ktoré formovali jej osobnosť – najmä otec. Nemusí jej to hneď zapaľovať, hneď chápať, ale kto by ju po intelektuálnej stránke podcenil, môže škaredo naraziť. A ona neodpúšťa! Môže sa na vás usmievať, ale tam dnu nikdy nezabudne, ak ste jej spôsobili sklamanie.

Tehotenstvo Jasminy a zmeny, ktoré môže priniesť

Medzi Jasminine slabiny rozhodne patrí nepoučiteľnosť zo svojich chýb a omylov, a aj absentujúca chuť pochopiť „blížného svého“. Ale to sa môže zmeniť. Aj u takýchto Račíc – porodením potomka. A toto je práve tá zmena, ktorú môže priniesť Jasmine tehotenstvo a následne materstvo. Celý jej život však budú predurčovať vzťahy a hľadanie toho dokonalého. Rovnako aj svoju dokonalosť v nich – tým svojim spôsobom.

Jej život budú ovplyvňovať 9-tky. V roku 2009 sa zúčastnila súťaže Miss Slovensko, kde ukázala svoju fyzickú šikovnosť hrou na saxofóne. V roku 2018 nasadla na svoj doteraz najväčší životný kolotoč. V roku 2018 (20 a 18 » 1+8=9) nadviazala medializovaný vzťah s raperom Rytmusom. Vzťah bol potvrdený v máji a v novembri boli zásnuby. Koncom roka dokonca prenikli aj správy o tom, že Jasmina je tehotná.

» Vyskúšaj našu novinku: » Numerologická kalkulačka lásky »

Čo bolo v pozadí týchto osudových rozhodnutí a krokov? Musíme sa pozrieť na osobné ročné vibrácie aktérov a aké čísla ich predurčovali na výnimočné.

Osobné ročné vibrácie Jasminy a Rytmusa

Rytmus alias Patrik Vrbovský má „izolované sedmičky“ v numerologickej mriežke (nemá 8, 5, 4 v dátume narodenia). Preto citlivejšie reaguje na číslo 7. Darin dátum narodenia je 7.12 ... Potom našiel niekoho na „sedmičkový“ vzťah, čo Dara nespĺňala. Spĺňala to Jasmina.

tehotna-jasmina-rytmus
Foto: zdroj Instagram / Jasmina Alagič Vrbovská

Jasmina má tožiž vo svojom dátume „problematickú“ 7, ktorá ju má naučiť niečo nové a niekam ju posunúť. Posunulo ju to v jej osobnom roku číslo 7 – spoznala Rytmusa a potvrdili svoj vzťah.

» Ako vyzeral vzťah Dary a Rytmusa z pohľadu numerológie »

Toto nestačilo a 26.7.2018 sa prehupla do osobnej ročnej vibrácie (ORV) 26 (2+6=8) a to je už osud. Nie je to karmický vzťah, ale je to vzťah o posunutí sa v živote dopredu. To určite naplnili do bodky.

Nebolo zverejnené, kedy sa dieťatko má narodiť, bude to však určite v ORV Rytmusa 16/7 a to nie je nič, čo by sme mu mali závidieť. V takomto roku máme analyzovať a triediť vo svojom živote. Nezačínať nič nové a zbavovať sa balastu. Tento rok mu tak spôsobí nejeden bolehlav a prehĺbi nejednu vrásku.

Jasminin rok, každopádne osudový (8 je karma, osud) rok a ak by sa dieťatko narodilo po 27.6.2019 tak aj prevratný rok. Určite bude prebudením „matky“, toho čo je pre Račice veľmi prirodzené a blízke. Tu môžu začať tie „predurčené“ samozničujúce tendencie. Nadmerná zodpovednosť za potomka, spojená s vysokými nárokmi a spojená s túžbou po dokonalosti. Ak niečo nebude spĺňať tieto požiadavky, bude schopná sa týrať a klásť si to za vinu. Čaká ju niečo nové, doteraz nepoznané. Tehotenstvo, materstvo a s nimi spojený koniec jednej životnej éry, ktorý prináša so sebou zároveň aj začiatok tej novej.

Toto je ten vzťah na celý život, spojený s túžbou po dokonalosti. Ten s Rytmusom to určite nie je. Bol zrodený so svitom sedmičky a tá nie je o novom. Väčšinou pod svitom sedmičky končí, keď je zase čas triediť a zbavovať sa zbytočností. "Najlepšou" možnosťou je ponúknuť zbytočnosti druhým, ktorí ich dokážu lepšie využiť.

Užívaj si výhody registrovaných používateľov. » Registrácia zdarma »