Numeronews

Vladimír Vladimírovič Putin

Vladimír Vladimírovič Putin

Foto: zdroj Facebook / Vladimir Putin

publikované | 10.10.2016

"Sedmičková" Váha konfliktor. Hra, keď sa malý chce stať veľkým – za každú cenu veľkým. Čo prezradí numerológia o zdanlivo neporaziteľnom Vladimírovi Vladimírovičovi Putinovi?

Tohto človeka už rozoberalo nespočetné množstvo analytikov, komentátorov a iných expertov. Preto to môžeme považovať za výzvu. Podáme správu o tomto svetovom politikovi z iného uhla, cez čísla jeho dátumu narodenia, ich vibráciu, ako aj vibráciu jeho mena.

Numerológia mena: Putin a materiálne hodnoty

Na začiatok si rozoberme je ho meno Vladimír Vladimírovič Putin, celkový súčet je 31/4. Jedná sa o človeka s organizačným talentom, pracovitého, zviazaného so zemou a materiálnymi životnými aspektmi. Blízke sú mu materiálne hodnoty, istoty.

» Vyskúšaj našu numerologickú kalkulačku lásky »

Jeho myslenie je iné, to ho odlišuje od iných a spôsobuje mu pocity izolácie – nepochopenia. Disponuje výbornými komunikačnými schopnosťami a pomocou svojej silnej mysle je schopný vytvárať svoju realitu. Celý život sa bude vracať ku starým istotám, starým časom. S prevádzať ho bude nechuť ku zmenám. Často bude čeliť výzve zneužitia mysle a slov a rovnako aj agresívnym prejavom. Je to samotár, utiekajúci sa do lona prírody, ktorá mu „rozumie“ najlepšie.

Numerológia dátumu narodenia: Putin ako "Váha konfliktor"

Narodil sa 7.10.1952, je to "Váha konfliktor". Váha, ako dominantné znamenie sa vždy bude usilovať dostať do čela a určovať ďalší chod vecí. Nie je to čistá – typická Váha, pretože deň narodenia "7" je v rozpore so slnečným znamením Váh a deformuje ho. Kultúrnu a umeleckú časť váh, spolu s neustálym riešením vzťahov si ponechal. Nerozhodnosť a relatívnu mierumilovnosť nahradil, konfliktnosťou a rýchlosťou rozhodovania negatívnej 7.

Sedmička je o rytierskosti a službe slabým. Je to rytier služby sebe a svojim blízkym. V to nie je rytierskosť, rytierskosť je všeobjímajúca a nie sebecká.

nízke sebavedomie a nedokáže dobre definovať svoje pocity. Komunikácia o nich mu rovnako spôsobuje problémy. Pnutia, ktoré z toho vznikajú kompenzuje fyzickými prejavmi. Prejavmi sily, svojej fyzickej zdatnosti. Nie je to skutočné, ale skôr teatrálne – hrané.

Vzťahy a všetko s nimi spojené bude riešiť celý život. Väčšinou budú konfliktné a problematické. Dokumentuje to rozvod s manželkou.

» Numerológia zhody partnerov » Zisti o nej viac »

Je cieľavedomý a dominantnou rovinou jeho života je rovina Odhodlania. Je odvážny až neuvážene. „Musí všetkým predsa dokázať, že je niekto a že na to má – samozrejme oni nie.“ Nikdy nemyslí na druhých, iba na seba. Tieto vlastnosti budú do budúcna ešte dominantnejšie.

Narodil sa vo "zvláštnej rodine", pretože ani matka, ani otec nemajú na jeho život rozhodujúci vplyv. Mama akoby tam nebola – bola preč – nezanechala potrebné posolstvo o fungovaní rodiny, čo môže spôsobovať problémy do budúcnosti. Ku otcovi mal zvláštny vzťah, s najväčšou pravdepodobnosťou sa mu od otca nedostávalo uznania, skôr podceňovania.

Jeho život výrazne ovplyvnilo „zvláštne“ úmrtie v rodine. Ďalšou výraznou črtou je rovina Vášne. Hovorí o tom, že sa dokáže nadchnúť pre veci, ale často to striedajú stavy melanchólie a depresie. Disponuje ešte rovinou Energie. Veciam sa dokáže po nadchnutí venovať s veľkou energiou, nemusí ani spať, kým problém nevyrieši. Dokáže doťahovať veci do konca. Sprievodným javom tejto roviny je závislosť na nejakej osobe, zvierati, veci alebo činnosti. Ak tento predmet závislosti stratí, môže mať so svojim správaním veľké problémy.

Môžeme u neho nájsť talent pre mimozmyslové vnímanie, ktorému keby sa venoval, dosiahol by určite úspech. Peniaze primárne nerieši, oni si ho tak nejako nájdu, naučí sa ich získavať, ale budú od neho po celý život utekať. Moc a peniaze budú predstavovať jednu z najdôležitejších výziev jeho života.

Nemá prirodzenú charizmu, jeho fyzický zjav neupúta. Preto sa musí toľko snažiť „na inom poli“, aby si ho všimli a rešpektovali. To, čo nám ponúka, jeho imidž športovca – je len divadlo, hlavne pre seba. Jeho ruky a nohy nie sú šikovné, skôr doťahuje odhodlaním a obrovskou energiou.

Nedokáže byť sám, neustále potrebuje spoločnosť. Niekedy mu nemusí rýchlo docvakávať. Na všetko sa musí dopredu pripraviť. Čo je hlavné. nedokáže počúvať a zohľadňovať potreby druhých. Skupina Olympic niekedy v minulosti naspievala pieseň s textom ako vyšitým pre neho: „Já, Já, Já jenom Já – jenom Já...“

» Ostrý jazyk a temné myšlienky » Čo všetko prezradia čísal na Donalda Trumpa? »

Je dušou "opakovačkou", pretože nedokázal v minulosti vyriešiť niečo, čo bolo pre neho veľmi dôležité a opakuje. Jednalo sa o zneužitie, resp. zlyhanie v liečiteľskej, resp. duchovnej oblasti. Neriešenie tejto základnej veci môže spôsobovať jeho konfliktnosť a bojovnosť (vnútorný rozpor medzi tým, čo cíti a čo koná). Je to človek, ktorého celý život bude sprevádzať netrpezlivosť a potreba vlastných skúseností, hoci aj negatívnych, lebo z cudzích skúseností sa poučiť nedokáže.

V súčasnom období je v deväťročnom cykle (9RC), ktorý sa nesie vo vibrácii čísla 9. Takýto cyklus sa nesie v energii stanovovania svojej životnej filozofie, životných hodnôt. Je to obdobie kedy by mal prijať zvýšenú zodpovednosť za seba aj druhých. Venovať sa analyzovaniu minulosti, mal by sa stať akýmsi filozofom a vydať všeobecnú pravdu o svojom živote. To by malo slúžiť na poučenie druhých. Toto obdobie nie je vhodné na nové začiatky, skôr niečo ukončuje, na druhej strane liberálneho filozofa je fanatik, diktátor, vojak a je len veľmi tenká čiara, ktorá tieto dve polohy rozlišuje. Je len a len na ňom, čo si vyberie. Avšak ako hovorí klasik: "Počtem zrození se nešetří!"

Čo sa týka zdravia, má dobrú imunitu, s predispozíciou k možným mozgovým príhodám po predchádzajúcom náraste tlaku. Najväčším rizikom sú jeho pľúca a koža, pozor si bude musieť dať aj na náhle srdcové príhody. Život mu prinesie depresívne psychické stavy, možné srdcovo-cievne problémy, astmy a alergie.

Je to pohľad na svetového politika, ktorého činy priamo ovplyvňujú aj nás. Týkajú sa našich blízkych, nášho okolia, ale aj sveta ako takého. Samozrejme je veľmi dôležité, akých protihráčov bude mať, čo si bude môcť dovoliť a tak isto to platí aj naopak. Z týchto informácií máte možnosť tušiť, kam to bude smerovať, ak sa niečo mimoriadne nestane a v tom nám ... pomáhaj.

» Chceš zistiť, čo všetko si vieš dať na našom numerologickom portáli vypočítať? Tu sa dozvieš viac » Numerologické rozbory on-line »