Numeronews

Voľby 2016 a potom ...

Voľby 2016 a potom ...

publikované | 25.04.2016

Nedá mi, aj keď s odstupom, ale aj so súčasným pohľadom na to, čo sa deje nekomentovať, keď vieme, že čísla sa dajú čítať, analyzovať a nachádzať skrze ne súvislosti a príčiny. Sú "len" písmenami, ktorými je napísaná minulosť, prítomnosť a budúcnosť.

5.3.2016 – voľby, pokúsme sa ľahko načrtnúť význam čísel v tomto dátume.

Niečo náhle, zmena, obrat. Niečo schizofrénne, čo môže spôsobiť aj najťažšie zemetrasenie v spoločnosti (spoločenstvách), v životných prioritách, vo filozofii – v konečnom dôsledku je to "odmena" v konflikte s mocou, arogantnou mocou, ktorá nemá pre nás pochopenie.

Všetci dobre vieme, ako to dopadlo. Nie je tu miesto pre subjektívny politický názor, ale pre subjektívny numerologicko-karmický názor. Sledujme osudy tých, ktorými to zatriaslo a budú mať problém sa z toho spamätať, komu sa ich "domček" rozsypal.

"Najväčšou" obeťou je Ján Fígeľ, nar. 20.1.1960 - dlhoročný predseda KDH, pre ktorého to bol povestný posledný súd a zároveň rozpad veže KDH, ktoré tu bolo od revolúcie. Pri jeho dodatočnej, izolovanej 7 z roku to dopadnúť inak ani nemohlo.

"Druhou najväčšou" obeťou je Radoslav Procházka, nar. 31.3.1972. Pustovnícky, zvláštny, inteligentný, motajúci sa v sebe, ktorému to nedochádza (izolovaná 9-tka). Duchovne izolovaný, spôsobujúci konflikty(izol7), nerozhodný, bez odvahy, mysliaci na seba – tiež mu to dopadlo neslávne. Dôsledok izolovanej 7-mičky, jeho život je ako hojdačka–- len hore alebo dole. Stred neexistuje. Teraz jedná presne podľa svojích čísel, myslí na seba a stupňuje konflikt vo svojej strane, vo verejnosti, kolíše sa, resp. kníše, je mu jedno, čo si o ňom myslia.

» Numerologické kalkulačky » Vyskúšaj ich zdarma »

"Tretím do partie" je Béla Bugár, nar. 7.7.1958, nemožno sa čudovať prečo. Jeho sedmičky nepustia a v sedmičkovom roku to prišlo. Nechýbala mu odvaha, ale osobná sebeckosť spôsobila, že mu nedošlo, o čo kráča a došiel.

Ani naší poslední "koaliční" tanečníci "politický Mág" Róbert Fico, nar. 15.9.1964 a "obeť svojich vzťahov" Andrej Danko, nar. 12.8.1974  – nedopadli podľa svojich predstáv.  Vypustili xenofóbneho džina z fľaše a to "osmičkovým" karmikom nevyšlo.

Skutočným víťazom volieb je Marian Kotleba, zrodený a nechcený – mimochodom duálna duša Róberta Fica - životné čísla 35/8 a Tarot 1988, takže Róbert v takej alebo onakej podobe vyhral (Róbert forewer).

Nespomínam tu Igora Matoviča a Róberta Sulíka, ale to je iný príbeh. Ešte veľa vody pretečie a veľa práce musia vykonať, ak sa im bude chcieť a ak im aj iní pomôžu. Potom tu môžeme tu mať ten iný príbeh, len či ho budeme chcieť počúvať...

Ďalej by som chcel rozobrať príbeh šťyroch mušketierov: Andrejosa, Robertosa, Drahosa a Belosa, čo ich zviedlo dohromady a čo im to prinesie. Všetkých spája 8 - moc v ich kódoch života, každý nejakým spôsobom túži po maxime, pre našu smolu po politickom.

Vzťah Robertosa s Drahosom je karmický a nesie záťaž z minulosti, spôsobil ju Robertos, ich vzájomný vzťah sa nesie v najdení spoločného cieľa (politickej záchrany jeden druhého), cez osobné skúsenosti (v spoločnom vládnutí) a tú našu 8 - moc, nemôžu si porozumieť (je medzi nimi veľký duchovný odstup) a kríza vzťahu príde v budúcom roku, ak sa ho spolu dočkajú (Drahos ešte ešte nepovedal v tomto roku všetko), ak áno, za kratší koniec bude ťahať Drahos, môže to byť jeho politický koniec - o znečistenie menej.

» Význam jednotlivých čísel v numerológii » Zisti viac »

Vzťah Robertosa s Androsom a Belosom sú viac menej zhodné aj keď odlišné. S Androsom má karmický vzťah - záťaž z minulosti. "Najprv je to wau!!! A neskôr jau!!!" Niekedy v minulosti sa Robertos nepostaral, aj keď sľúbil, história sa môže aj opakovať, keď jej nerozumieme. Oni si rozumejú, sú na jednej úrovni a vzťah je o spoločných hodnotách, filozofii – istote a ešte raz o istote (rozumej "my vieme, že máš vo mne istotu, ak si chceš urobiť svoju istotu - materiálnu". Vzťah bude gradovať budúci rok a predpokladám, že dopadne lepšie pre Androsa.

Robertosov vzťah ku Belosovi, mi vŕtal v hlave najdlhšie, čo viedlo odvážneho a energického Belosa ku vzťahu s Robertosom, ich vzťah nenesie známky záťaže, nevravím, že bude ľahký, pretože vyplaví mnohé z ich minulosti, možno tá záťaž vznikne až teraz po tejto intenzívnej skúsenosti. Nemôžu si rozumieť sú od seba príliš ďaleko. Ale je to tu "istota - terajšia filozofia a hodnoty - istota", preklad: ""obaja sa potrebujú stabilizovať. Vieme prečo, však rany si musíme oblízať, našli spoločnú reč "AKO", cez nadobudnutie materiálnych statkov, čo v nich bude evokovať pocity istoty a bezpečia"". Belos vypil časť svojej čaši horkosti už tento rok, ale určite nie celú.

14.3.2016 - dnes sa spojilo "nespojiteľné", tak sa nám zdalo v blízkej minulosti a začali nové (staré z minulosti) vzťahy

Na záver sa musím priznať, že som použil iba reč čísel, tých znakov, ktoré nás sprevádzajú od nášho narodenia a je v nich všetko o nás a naších činoch, nič som neprikrášlil a tak "BOH NÁM POMÁHAJ"...

Ďalšie numerologické rozbory a zaujímavosti nájdeš tu » Numeronews »