O nás

Vitaj na našej numerologickej stránke: Znamenia v číslach

Numerológia pomáha odhaliť, čo všetko je ukryté v dátume narodenia a i v ných dôležitých dátumoch, či číslach. Prečo práve Znamenia v číslach? Nemusia to byť priamo len Znamenia, môžu to byť rovnako odkazy v číslach, upozornenia, výstrahy, výzvy » skrátka všetko, čo môže byť dôležité pre vyššiu kvalitu ľudského života.

Na našej stránke sa nachádza množstvo zaujímavých informácií a článkov o numerológii. Okrem toho sú tu k dispozícii aj rôzne numerologické kalkulačky, aktuálne: 

numerologicky-horoskop-signsinnumbers

numerologicka-kalkulacka-lasky

Chceš si dať vypracovať numerologický rozbor?  Numerologická stránka Znamenia v číslach bola vytvorený aj za účelom sprostredkovania numerologických rozborov on-line formou, bez potreby priameho kontaktu s numerológom. Znamená to, okrem iného aj to, že sme vytipovali základné otázky, na ktoré si užívateľ na našom portáli nájde odpoveď aj sám – prostredníctvom on-line numerologických rozborov.

Špecializujeme sa na oblasť vývoja numerologických výpočtov on-line formou a možnosti výpočtov rozborov neustále rozširujeme. Tu sa dozvieš, čo všetko si vieš u nás dať vypočítať » typy on-line numerologických rozborov »

Prečo numerológia?

Numerológia, ako náuka o číslach, má k dispozícií množstvo nástrojov, s ktorými si môžeme uľahčiť život. Či už sa to týka otázok sebapoznania, poznania svojich blízkych alebo otázok medziľudských vzťahov. Najčastejšie nás zaujímajú tie rodinné, partnerské, prípadne priateľské a pracovné vzťahy.

Numerológia sprostredkúva poznanie nadobudnuté a overené časom. Prostredníctvom nej odhaľujeme znamenia ukryté v číslach (v dátumoch narodenia, udalostí, a ostatných číslach, ktoré nás obklopujú). Tieto znamenia umožňujú lepšie pochopenie situácií, s ktorými sa v živote bežne stretávame. A nie len to, pomáhajú nám aj lepšie zvládať životné úlohy, ktoré sú pred nami.

» O numerológii sa viac dozvieš tu »

Prečo práve on-line forma numerologických rozborov?

Doba je rýchla, hektická – čas je vzácny, pre každého z nás. Osobný kontakt s numerológom nie je vždy možný a to z rôznych dôvodov. Niekedy ide o faktor dostupnosti z hľadiska lokality, inokedy z hľadiska financií, no v neposlednom rade aj z hľadiska času...

Dostať sa k numerológovi, nájsť voľný termín, ktorý by vyhovoval obidvom stranám a vycestovať za ním – nie je vždy jednoduché a hlavne neraz je to časovo náročné. A telefonické hovory na audiotextové čísla, tiež nie sú tým najšťastnejším, a ani najlacnejším riešením...

Aj toto sú dôvody, pre ktoré sme sa rozhodli vytvoriť takýmto spôsobom koncipovaný numerologický portál –špecializovaný na on-line formu rozborov.

Aké sú výhody on-line numerologických rozborov?

 • Vypočítaš si to, čo ťa zaujíma kedykoľvek – aj teraz, aj v noci, aj nad ránom. Rozbory sú dostupné kedykoľvek, podľa toho, kedy máš čas TY.
   
 • Zistíš si, čo ťa zaujíma kdekoľvek – tam, kde máš prístup na internet. Z pohodlia domova, ale aj počas obednajšej prestávky, či na cestách.
   
 • Uvidíš, aké je to skutočne jednoduché – zaberie ti to len pár minút. Stačí si vybrať typ rozboru, zadať potrebné informácie a rozbor je na ceste k tebe.
   
 • Prečítaš si svoj numerologický rozbor hneď – nečakáš ani týždeň, ani deň... Rozbor máš dostupný doslova okamžite po objednaní a uhradení výpočtu.
   
 • Máš svoje numerologické rozbory vždy po ruke. Môžeš sa k nim kedykoľvek vrátiť, máš ich k dispozícii vo svojom archíve v Osobnej zóne. 
   
 • Vieš, že doručenie tvojho rozboru je diskrétne – elektronickou formou. Rozbor ti príde iba na email. Nepride to od nás žiadna pošta priamo domov na adresu.
   
 • Môžeš potešiť svojich blízkych originálnym darčekom. Numerologické rozbory sú skvelým tipom na darček. Stačí ti vedieť dátum narodenia blízkeho človeka a originálny darček je na svete.

 Chceš si to vyskúšať? O tom, ako to u nás funguje sa dočítaš v nasledujúcej časti.

Ako to funguje na našej numerologickej stránke Znamenia v číslach?

Webová stránka Znamenia v číslach je rozdelená do niekoľkých častí.

 • O numerológii » všeobecné články a informácie o numerológii. Dozvieš sa viac o základných pojmoch, s ktorými sa budeš stretávať aj v rámci numerologických rozborov. Články sú dopĺňané o konkrétne príklady a ukážky, aby boli jednotlivé témy čo najviac zrozumiteľné.
 • Numeronews » novinky, zaujímavosti a numerologické komentáre k aktuálnemu dianiu. V tejto časti sú dostupné numerologické rozbory rôznych udalostí a dátumov. Nájdeš tu aj vypracované numerologické profily slávnych osobností. Dátum narodenia, rodné meno, zmenené meno, dôležité životné etapy – na všetko si posvietime cez znamenia v číslach.
 • Numerologické horoskopy » tu si vieš dať vypočítač horoskopy podľa dátumov narodenia: denný numerologický horoskop, horoskop na zajtra, osobný ročný horoskop. A okrem toho aj osobný rozbor konkrétneho dátumu, ak ťa čaká mimioriadna udalosť alebo iný dôležitý deň.
 • Numerologické rozbory on-line » prehľad všetkých našich rozborov. Tu si môžeš dať vypočítať rozbor, ktorý ťa zaujíma. Ku každému rozboru je dostupný aj popis a krátka ukážka rozboru.


NOVINKOU na našom portáli je to, že numerologické rozbory sú dostupné skutočne pre všetkých. Sú k dipozícií aj pre neregistrovaných používateľov, nielen pre registrovaných. Samozrejme, že aj u nás si registrovaní používatelia užívajú kopec výhod a darčekov » Registrácia zdarma »

Staň sa aj ty registrovaným používateľom a užívaj si svoje výhody

Čo všetko získaš registráciou na našej numerologickej stránke?

 • Získaš prístup do Osobnej zóny a k prehľadnému archívu tvojich rozborov.
 • Každý deň bude na teba čakať pripravený horoskop na aktuálny deň + horoskop na zajtra. 
 • Budeš medzi prvými, ktorí budú vedieť o novinkách, súťažiach a akciách na našom portáli.
 • A občas ťa môžu milo prekvapiť aj darčekové a zľavové kupóny.
   

Čo všetko si vieš dať u nás vypočítať?

Snažíme sa neustále zlepšovať naše rozbory a pridávať nové možnosti výpočtov. Momentálne máme k dispozícii tieto numerologické rozbory: 

numerologicke-rozbory-prehlad

Stačí si vybrať oblasť, ktorá ťa zaujíma a zadať potrebné údaje. Napr. v prípade zhody partnerov budú kľúčovými údajmi dátumy narodenia obidvoch partnerov. Je to naozaj jednoduché a po chvíľke je rozbor na ceste k tebe.

Rozbor sa ti zobrazí ihneď po zaplatení (cenník nájdeš tu »), počká na teba aj na emaili a ak chceš mať svoje numerologické rozbory prehľadne uschované, tak sa u nás zaregistruj a budeš mať k dispozícií aj archív svojich rozborov » Registrácia zdarma »

Tím tvorí tím Znamenia v číslach?

Garanciou kvality našich numerologických rozborov je skúsený tím, pod vedením numerológa, ktorý sa špecializuje aj na oblasť karmalógie. Tím, ktorého cieľom je spájať to najlepšie z jednotlivých numerologických učení. Získané poznatky sa snažíme takouto on-line formou sprostredkovať, čo najširšiemu okruhu ľudí.

Spoločne vymýšľame a vylepšujeme naše služby. Zdokonaľujeme náš systém a hľadáme spôsoby pre ďalšie rozširovanie možností numerologických výpočtov na našej stránke. 

Na počiatku bol "nevinný" záujem, koníček – ako inak, veď bez toho to nejde. Nasledovali roky poznávania, skúšania, nekonečného počítania. Fascinujúce, ako tie čísla fungujú ... Potom prišla túžba a zároveň veľká výzva – skúsiť spraviť niečo nové, vytvoriť komplexný numerologický portál, ale tak "inak".

» Čo povieš? Darí sa nám to? Posúvame sa aj vďaka spätnej väzbe od našich používateľov. Nechaj nám odkaz alebo svoj postreh v » dotazníku »

Numerologická stránka Znamenia v číslach ti ponúka šikovnú pomôcku na každý deň: numerológiu so svojimi nástrojmi a poznaním – tak nech ti slúži k úžitku. Prajeme ti úspešnú cestu za hľadaním odpovedí na otázky, ktoré ťa zaujímajú.

logo-signs-in-numbers Numerológia – poznanie overené časom