O numerológii

Numerológia a znamenia v číslach

O numerológií

Žijeme obklopení číslami a získaním dátumu narodenia to celé len začína. Každé číslo sa spája s určitou energiou, vibráciou a nadobúda tým rôzne vlastnosti. Dátumy, adresy... číselne sa dajú vyjadriť aj mená a názvy. Numerológia odhaľuje tajomstvá čísel a tieto články ti prezradia o nej viac.

Numerologická mriežka

Numerologická mriežka

Magický štvorec zložený z deviatich políčok, v ktorom má každé číslo svoje miesto? Zoznám sa s numerologickou mriežkou. Dozvieš sa, aký význam má v numerológii a prelúskaš sa aj pravidlami, ktoré treba dodržiavať pri zápise čísel do numerologickej ... Zisti viac o numerologickej mriežke »

Numerológia dátumu svadby

Numerológia dátumu svadby

Nie je dátum ako dátum. Vhodným výberom dátumu svadby je možné pozitívne ovplyvniť budúcnosť manželstva. Predstavuje totiž kódovanú správu pre večnosť – čo je cieľom manželstva. Aký dátum vybrať pre svadobný deň? Numerológia ti prezradí viac. Ako funguje numerológia dátumu svadby »

Numerológia mena

Numerológia mena

Vibrácia čísel ukrytých v mene sprevádza človeka po celý život. Ako vybrať správne meno? Kedy treba zmeniť meno? Numerológia mena prezrádza viac o tajomstvách čísel ukrytých v mene. Pomáha odhaľovať to, či sme nositeľmi toho správneho mena. Zisti viac o numerológii mena »