O numerológii

Numerológia mena zvieraťa

Numerológia mena zvieraťa

Foto: zdroj Unsplash / Lydia Torrey

Meno zvieratka môže ovplyvniť aj jeho správanie. Netreba to nechávať na náhodu. Numerológia mena zvieraťa odhaľuje, akým spôsobom vybrať pre zvieratko to ideálne meno. V článku sa dozvieš viac aj o tzv. vhodnej vibračnej hodnote mena.

» Kalkulačka lásky podľa numerológie »

Zvieratá ako miláčikovia, pomocníci sú tu s nami od pradávna. Sú to naši súputníci, pomocníci, spoločníci. Trávime s nimi obrovské množstvo času, niekedy sme na ich spoločnosti a pomoci doslova závislí. Dokážu vyplniť medzery v našom živote, keď potrebujeme spoločnosť, pomoc od živého tvora.

Prinášajú radosť a pokoj. Zažívame s nimi množstvo príjemných a veru aj vtipných – ba až priam nezabudnuteľných situácií.

Tradičné vs. moderné mená zvierat

V mnohých domácnostiach sa zvieratá stávajú doslova členmi rodiny. Či už sú to psy, mačky, morčatá, škrečky, zajace alebo králiky – všetkým domácim miláčikom dávame mená. Aj andulkám, korytnačkám, hadom, či pavúkom. Azda len pri akváriových rybičkách zvažujeme, či pritom počte a neraz aj kratšej životnosti má význam im dávať vôbec nejaké mená.

Mená domácich miláčikov pritom môžu byť skutočne rôzne. A aj tu sa stretávame s určitými trendmi a módnymi vlnami. Niektorí sme zástancovia „tradičných“ mien a máme doma Punťa, Bobíka, Murka, či Micu. Iní siahneme skôr po menách ako Max, Speedy, Teddy, Mia a pod. Alebo nám behá po dvore pes Linda, či kocúr Emil. Ľudské mená sú čoraz populárnejšie pri výbere mena pre domáce zvieratko.   

» Vyskúšaj našu novinku: numerologický rozbor mena zvieraťa »

Kreativita a zmysel pre humor niektorých majiteľov zvierat nemá medze. A tak sa zvieratá pomenúvajú podľa nápojov, jedál, miest, slávnych osobností, či filmových a seriálových postáv. Alebo aj podľa hodnosti, či šľachtických titulov a doma máme „Kapitána“ alebo „Princeznú“.

Pri výbere mena pre zvieratko môžeme použiť zvieracie kalendáre. Existujú tak kalendáre mien psov, mačiek, ale i koní a iných druhov zvierat. Alebo sa môžeme inšpirovať rôznymi modernými trendmi a pomenovať zvieratko podľa niečoho, prípadne si vymyslieť vlastné meno. Na čo však netreba zabúdať je to, že výberom mena pre zvieratko ovplyvňujeme aj jeho povahu, resp. správanie. A práve tu sa stáva nápomocnou numerológia mena zvieraťa.

Ako funguje numerológia mena zvieraťa?

Zviera  –  živá bytosť je na nižšom duchovnom vývojovom stupni, ako sme my. Neplatia preň všetky tie zákonitosti ako pre nás. Vhodným menom – vhodnou vibračnou hodnotou tohto mena, dokážeme ovplyvniť ich správanie. V podstate je len na nás, čo od svojich spoločníkov, pomocníkov očakávame.  

Meno, jeho písmenovú podobu dokážeme transformovať na číselnú hodnotu. Vibrácia tejto číselnej hodnoty, pri používaní dostatočne dlho, dokáže ovplyvniť správanie nášho domáceho miláčika.

Napríklad meno psíka Brok (vibrácia 2-ky) mu pomôže byť citlivým, prítulným a láskavým. Miluje pokoj a kľud. Meno mačičky Niki (vibrácia 5-ky) podporí jej dobrodružnú a slobodnú náturu. Nebude mať rada nudu a bude to ideálny partner na cesty, kde všednosť nemá miesto.   

» Osobný numerologický horoskop na dnes » zdarma »

Poslanie zvierat je rôzne a z toho vyplývajú rôzne potreby – hodnoty ich mien. Menom dokážeme tieto naše očakávania podporiť – umocniť, ale aj zmariť.

Napríklad, ak chcete aby bol váš pes verný a spoľahlivý, vyberte mu meno s vibráciou 4 (napr. Menny, Dusty). Alebo nezlomný, tak meno s vibráciou 7 (napr. Orin, Zulu). Výberom správneho mena pre zviera môžeme podporiť tie vlastnosti, ktoré od neho očakávame.

Dennodenným vyslovovaním mena, vysielame vibrácie ku ich nositeľom a ich okoliu. Ich sila dokáže usmerniť ich nositeľov v tom smere, ako ho očakávame.

Je netradičné takto sa dívať na problematiku mien zvierat. Tradičný pohľad nám ukazoval skôr emotívnu a tradicionalistickú (mená zvierat, ktoré sa v rodinách opakovali po generácie) podobu výberu mien. Treba to však vyskúšať a využiť aj iné metódy, ak by sme ich výsledky v budúcnosti hodnotili kladne.

Máš vybrané meno pre svoje nové zvieratko a chceš si overiť jeho vhodnosť podľa čísel? Alebo si chceš overiť meno zvieratka, ktoré už máš doma dlhšie? S rozborom mena zvieratka získaš aj zoznam mien – návrhy vhodných mien k povahe zvieratka podľa numerológie: 

Numerologický rozbor

Meno zvieraťa

Cena: 5 €

» Analýza ideálneho mena pre zviera, rozbor v rozsahu 2-5 strán. Obsahuje charakteristiku vybraného typu povahy zvieraťa a návrhy mien s vhodnou číselnou vibráciou. Rozbor môže obsahovať aj posúdenie vhodnosti 3 mien podľa vlastného výberu. Ukážka rozboru »

Stačí vyplniť údaje, dokončiť objednávku a rozbor bude o pár minút odoslaný na tvoj email.