O numerológii

Numerológia dátumu svadby

Numerológia dátumu svadby

Foto: zdroj Unsplash / Mattia Lucchin

Nie je dátum ako dátum. Vhodným výberom dátumu svadby je možné pozitívne ovplyvniť budúcnosť manželstva. Predstavuje totiž kódovanú správu pre večnosť – čo je cieľom manželstva. Aký dátum vybrať pre svadobný deň? Numerológia ti prezradí viac.

» Numerologický rozbor dátumu svadby + ukážku rozboru nájdeš tu »

Svadobný deň je jedným z najdôležitejších, ak nie aj tým najdôležitejším dňom pre väčšinu ľudí. Nie je to náhodou. Spojiť svoj osud s osudom iného človeka je ozaj „niečo“ mimoriadne. V rôznych kultúrach má svadobný deň rôzny význam, ale jeho váhu nespochybňuje nikto. Je to deň nádejí, očakávaní, prísľubov a hlavne pozitívnych emócii. Dátum, na ktorý sa nezabúda.

Svadobný deň prebiehal obvykle za účasti väčšej spoločnosti. Dvom ľuďom, ktorí si sľubovali vernosť, robila spoločnosť ich rodina, priatelia, skrátka ľudia, ktorí pre nich niečo znamenali. Vážili si ich a chceli ich mať v tento, pre nich dôležitý, deň pri sebe. Malo to aj praktickú stránku, všetci boli aj svedkami tohto sľubu.

Obrad, ktorým sa svadobný deň riadil, je v jednotlivých kútoch sveta rôzny. Jedno však majú spoločné. Zabezpečoval „posvätenie“ zväzku „vyššou“ mocou – duchovnou alebo svetskou.

Ako si vyberáme dátum svadby a čo na to numerológia?

Pri výbere dátumu svadby sa obvykle zvažoval aj samotný deň svadby – o aký konkrétny deň v týždni pôjde. Účastníci toho výnimočného dňa sa riadili rôznymi osobnými kritériami. Najčastejšie to býva praktickosť. Sobota ideálne napĺňa toto kritérium. Hostia sa môžu zísť po pracovnom týždni. Zabaviť sa na oslavu nového zväzku a zostal aj dostatočne veľký priestor na „oddych“ pred opätovným ponorením sa do pracovných povinností. Sobotné dátumy sú preto tak populárnou voľbou.

» Vyskúšaj našu numerologickú kalkulačku lásky »

Uprednostňovanou je aj teplejšia časť roka, ktorá zabezpečila krajšie, romantickejšie a rozhodne optimistickejšie kulisy.

Jedno, a to si málokto uvedomuje, je že výber dátumu svadby v sebe nesie konkrétne posolstvo. S čím, s akým cieľom do neho aktéri vstupujú sa odrazí na symbolike dátumu. Čo si nesú vo svojom podvedomí, svoje očakávania, dôvody – sa v ňom odrazí. Numerológia pomocou svojich nástrojov odhaľuje znamenia čísel ukrytých v dátume svadby. 

Numerológia dátumu svadby: pekný dátum nestačí

Kto by si len pomyslel, že tak „krásne“ zvolený dátum 8.8.2008 môže napáchať fatálne chyby. Tento deň sa, podľa numerológie, nesie v energii 8 (spolu so životným číslom dňa až 3x) a 1(2+0+0+8). Celý v podstate hovorí o peniazoch, moci, nerovnováhe a sebarealizácii v nej. Takúto energiu by málo kto ustál. Navyše hovorí o veľkej osudovosti a karmickosti. Takýto dátum si na druhej strane nevyberie hocikto, tu by sme márne hľadali vrúcnosť citov (maximálne telesné opojenie) a túžbu splynúť s druhým. Do jeho výberu sú „tlačení“ iba tí, ktorí si majú naplniť určitý osud.

Rovnako pekný dátum svadby 11.11.2015, nezabezpečí dlhé trvanie manželstva – nie určitému typu ľudí. Tam, kde je vyžadovaná s dvojnásobnou nástojčivosťou „objektivita“ vo vzťahu a kde muziku tvrdia peniaze, moc a nerovnováha, sa nemáme čomu čudovať.

» Posvietili sme si na dátumy svadby slávnych osobností:  princ Harry a Meghan Markle » Tajny svadobný deň Adely a Viktora Vinczeovcov »

Musíme si však uvedomiť, že väčšina mladých ľudí vstupuje do manželstva s úprimnou snahou naplniť ho láskou, rodinným životom, splodením potomstva a spoločným harmonickým životom. Rovnako by mal túto snahu energeticky – vibračne vyjadrovať ich spoločný svadobný deň. To znamená, že je vhodné poznať numerologické pozadie jednotlivých čísel v dátume svadby.

Ako si vybrať vhodný dátum svadby podľa numerológie?

Pre výber ideálneho svadobného dňa musíme zobrať do úvahy viacero faktorov. Musíme si uvedomiť, že deň svojou energiou vplýva na jednotlivcov a ovplyvňuje ich. Energeticky ovplyvnení jednotlivci vplývajú na seba navzájom a vzájomne vysielajú svoju spoločnú energiu do okolia. Táto energia rezonuje s prostredím, ľuďmi a navždy bude ovplyvňovať svadobný pár. Optimálna spoločná energia by mala oznamovať spoločnú túžbu po vytvorení vzťahu pre rodinný život a tým pádom vytvorenie niečoho nového. Nového zväzku – novej jednoty z dvoch jedincov. A v tomto vie pomôcť práve numerológia dátumu svadby.

Deň s takýmto posolstvom sa dá nájsť. Stačí poznať obidva dátumy narodenia. Numerologický rozbor môže obsahovať návrh hneď niekoľkých vhodných dátumov s takýmto posolstovm. Môže sa stať, že ani jeden z nich nemusí pripadnúť na sobotu, ako ideálny sobášny deň. V dnešnej dobe to už nie je až taký problém. Stretávame sa aj s inými svadobnými dňami ako sobotou. Dá sa však ešte aj inak pomôcť. V ideálny deň sa dá uzavrieť úradný akt, pre rodinu a blízkych zorganizovať „repete“. Vtedy budú spokojní všetci.

Čo ak bol zvolený nevhodný dátum svadby?

Má nevhodne zvolený dátum svadby šancu na reparát podľa numerológie? Čo so zväzkami, ktoré neboli uzatvorené za vhodných podmienok? Takým sa dá tiež ešte pomôcť. Nie je to až na takej úrovni, ako keď sa to robí po prvýkrát, ale má to určite svoju váhu. Mohlo by sa to nazvať reparátom – opravným aktom. Takýto zväzok by mal vyslať nasledujúce posolstvo: "Poučení minulosťou – harmonizujeme vzťah". „Starší“ na takéto „novoty“ veľmi neveria a preto by takéto reparáty mohli zorganizovať už ich deti. Tie najlepšie vidia ako prebieha vzťah rodičov a či je potrebné mu pomôcť.

Svadobný deň si dokáže určite vybrať každý. Iba málokto si však dokáže vybrať pre seba ideálny svadobný deň.

Plánuješ svadbu a chceš si overiť, či je tvoj dátum svadby vhodný k vašim dátumom narodenia? V rozbore nájdeš zoznam vhodných dátumov svadby na najbližších 5 rokov. Alebo ešte len hľadáš vhodný dátum a chceš si dať poradiť od čísel? Je to jednoduché, stačí vedieť obidva dátumy narodenia budúcich manželov. Pozri si ukážku rozboru:
 

Numerologický rozbor

Dátum svadby

Cena: 15 €

» Rozbor má rozsah 2-3 strany. Obsahuje zoznam ideálnych dátumov svadby (alebo obnovy manželského sľubu) na najbližších 5 rokov (vrátane aktuálneho) + Posúdenie vhodnosti zvoleného dátumu svadby (aj z minulosti). Ukážka rozboru »

Stačí vyplniť údaje, dokončiť objednávku a rozbor bude o pár minút odoslaný na tvoj email.