Numeronews

24.12.: Štedrý deň z pohľadu numerológie

24.12.: Štedrý deň z pohľadu numerológie

Foto: zdroj Unsplash / Annie Spratt

aktualizované | 21.12.2022

Predmetom nášho rozboru bude tentokrát skutočne výnimočný dátum. Výnimočným je aj podľa znamení v číslach. Sú Vianoce symbolom lásky a pokoja v kruhu blízkych aj podľa numerológie?

» Tvoj numerologický horoskop na dnes »

Štedrý deň a jeho dátum tomu skutočne nasvedčujú. Číslo 24 označuje štedrosť, ale štedrosť za určitých podmienok.

Keď sa primárne vzdáme toho materiálneho, máme prisľúbenú lásku a šťastie. Preto by to nemali byť sviatky len o "hmote" a hmotných statkoch, či darčekoch pod stromčekom. Ale skutočne by to malo byť o niečom inom, ako už naznačujú aj samotné čísla.

Posolstvo Štedrého dňa podľa čísel

Číslo 2 hovorí o oslave citov, lásky a číslo 4 je o zdravých rodinných koreňoch. Z tohto všetkého nám vzniká 6-tka (2+4=6), ktorá hovorí o hmotnej rodinnej harmónii.

» Význam čísel 1-9 podľa numerológie »

Čo z toho vyplýva? Je potrebné sa zamerať hlavne na CITYLÁSKU a potom príde aj to ostatné, čo ďalej harmonizuje rodinu ako takú. Máme na mysli aj to materiálne – šťastný domov pre deti alebo jednoducho povedané všetko harmonizujúce, čo potrebuje rodina k plnohodnotnému životu.

Posolstvo Vianoc pokračuje aj ďalej. Je to sviatok sviatkov v znamení astrologického znamenia Kozorožec. Živlom Kozorožca je zem – hmota a Kozorožec jej vládne. Kedy, ak nie v tomto znamení, by sa mala do hmotného stavu preniesť najčistejšia duša podľa kresťanského učenia. 

V dátume 24. je zároveň duchovno v dvojkehmota zastúpená v štvorke. Keď ich sčítame dostaneme 6-tku, ktorá symbolizuje harmóniu a matku.

» Numerologické rozbory »

V celom dátume 24.12.00 nie je vôbec 8-mička. Nie je tu otec, iba matka a jej „zvláštny“ vzťah s dieťaťom. Životné číslo dátumu je 9 (2+4+1+2+0+0=9), čo znamená číslo symbolizujúce univerzálnu jednotu a u starých civilizácií Sumeru patrilo iba Bohu.


Pokojné prežitie vianočných sviatkov
a všetko dobré vám zo srdca prajem.

Klaudius Kuzma, numerológ


Klaudius Kuzma, numerológ
Znamenia v číslach