Numeronews

7 slávnych osobností – čo im priniesla zmena mena?

7 slávnych osobností – čo im priniesla zmena mena?

Foto: zdroj koláž SIN – Facebook / Vin Diesel, Shakira, Adele

publikované | 08.09.2017

Na osudoch slávnych ľudí si ukážeme, čo priniesli rodné mená do ich životov a ako sa prejavila zmena mena v ich životnej ceste. Čo mohli ovplyvniť inou voľbou nového mena? Mohli sa niečomu vyvarovať?

Aj meno patrí medzi tie významné parametre, ktorými môžeme ovplyvniť prežitie svojej životnej cesty. Životnú cestu síce nezmeníme, no aj zmena mena ju dokáže výrazne ovplyvniť.

Adele – Adele Laurie Adkins (narodená 5.5.1988)

Vynikajúca umelkyňa, veľká „diva“ pop-music s ľudskou tvárou. Neustále rieši otca, moc, peniaze, trpí nízkym sebavedomím, túžbou ovládať a problematickou pocitovou komunikáciou. Číselná hodnota jej rodného mena je 32/5. Tu môžeme hľadať pôvod (ako aj v jej slnečnom znamení – býk) jej veľkých umeleckých schopností. To, čo sa rovnako spája s touto číselnou hodnotou je aj schopnosť umeleckej komunikácie s veľkými masami ľudí.

Pre svoju umeleckú kariéru prijala umelecké meno ADELE.  Voľba tohto mena nebola správnym rozhodnutím. Nie vždy si zmenou mena prilepšíme, ako to je aj v tomto prípade. Číselná hodnota jej umeleckého mena je 18/9 a táto hodnota je veľmi náročná. Svojmu nositeľovi prináša veľa náročných skúšok, zrady priateľov aj rodinných príslušníkov. Obracia svojho nositeľa na minulosť, ktorá môže byť veľmi temná a nemá dostatok času na prítomnosť a budúcnosť. Navyše číselná hodnota jej umeleckého mena zvyšuje túžbu ovládať druhých. Ak k tomu všetkému pridáme ešte náročnosť životného štýlu, ktorý so sebou prináša život popovej hviezdy, to všetko len zhoršuje jej dobrú kondíciu a zdravotný stav.

Čo by jej priniesla zmena mena s výslednou číselnou hodnotou „1“? Takéto meno by odstránilo jej hlavný problém, a tým je nízke sebavedomie (aj keď sa to nezdá) a zlá pocitová komunikácia. Zvýšilo by jej jedinečnosť a originalitu. Výsledkom by bola naša „diva“ žiariaca určite ešte jagavejšie a výraznejšie. Bonusom pre ňu by určite boli lepšie medziľudské vzťahy a väčšia vnútorná pohoda.

» Chceš vedieť viac o tom, ako funguje numerológia mena? Tu zistíš viac »

Marilyn Monroe – Jeane Mortenson (narodená 1.6.1926)

Nezabudnuteľná Marilyn, sex symbol konca štyridsiatych a päťdesiatych rokov. Celý život riešila vzťahy (face to face), partnerské problémy, výraznú matku, absentujúceho otca a vnútornú samotu. Rodné meno o číselnej hodnote 15/6  jej prinieslo magické kúzlo osobnosti a ešte zvýraznilo problematiku intímnych vzťahov v jej živote. Tie jej však spôsobovali problémy a smútok.

Nové, umelecké meno MARILYN  MONROE zosobňovalo „silu“. Jeho hodnota 11/2 dala jej vzťahom iný rozmer. Sila tohto mena kladie na svojho nositeľa vysoké nároky na vnútornú rovnováhu. Vie veľmi veľa dať, ale je aj veľmi náročné. Nie každý dokáže ustáť jeho silu. Slabším nositeľom väčšinou prinesie dramatické medziľudské vzťahy, smútok a stres. Dokáže zamávať s psychikou majiteľa a môže to skončiť tragicky, aj siahnutím si na život. Zmenou mena teda len zvýraznila problematickosť svojich vzťahov, predovšetkým tých intímnych, partnerských. Marilyn Monroe spáchala samovraždu 5.8.1962, ako dôsledok nešťastného vzťahu. Stala sa obeťou vlastnej krásy a slávy.

Čo by jej priniesla zmena mena s výslednou číselnou hodnotou „5“? Zvýšilo by jej vnútornú integritu, posilnilo osobnú odvahu a odhodlanie. Spôsobilo by, že zo svojich neúspechov by sa dokázala poučiť a neopakovala by tie isté chyby dookola.

Pele – Edison  Arantes  Do  Nascimento (narodený 23.10.1940)

Najlepší futbalista všetkých čias. Fanúšikovia tejto loptovej hry ho však poznajú pod menom PELE. Inteligentný, šikovný, inak mysliaci futbalista. Odvážny, odhodlaný uskutočniť svoje športové sny. Nie vždy ich však dokončil. Nesmierne pohyblivý, vždy s povestným kúskom šťastia. Prenasledovaný dramatickými medziľudskými vzťahmi a partnerskými problémami. Vyrastal v „problematickej“ rodine, akoby bez otca a matky.

Jeho civilné meno má číselnú hodnotu 32/5. Zvýšilo jeho prednosť komunikovať s davmi fanúšikov cez svoje športové umenie. Odvrátenou stranou bol nárast problémov v partnerských vzťahoch (3 manželky), ktorý len prispel k zvýšeniu jeho vnútorného chaosu. Športové meno PELE, ktorého číselná hodnota je 21/3, spôsobilo nárast kreativity a otvorenie sa svetu.

» Toto všeto si vieš dať u nás vypočítať » Numerologické rozbory on-line »

Čo by mu priniesla zmena mena s výslednou číselnou hodnotou „6“? Stačilo by iba jedno „L“ v mene PELE navyše. Meno PELLE (číselná hodnota 24/6) by so sebou prinieslo významnú zmenu v jeho živote. Zmenou mena by sa zmiernili negatívne dôsledky jeho povahy na partnerské vzťahy. Nové meno PELLE by mu dodalo to chýbajúce posolstvo od matky, ako má rodina fungovať. Navyše by dodalo aj „to umelecké“ do jeho aj tak fantastického športového prejavu.

Shakira – Shakira  Isabel  Mebarak  Ripoll  (narodená 2.2.1977)

Krásna a živelná kolumbijská speváčka s nezabudnuteľnou farbou hlasu a zmyselným pohybom. Charakterizuje ju stále riešenie medziľudských vzťahov (face to face), „iné“ myslenie, duchovná samota, točenie sa v kruhu (neschopnosť poučiť sa zo svojho života). Jej rodné meno má číselnú hodnotu 26/8. Dodalo jej veľkú vnútornú silu, ale aj partnerské problémy a smútok zo vzťahov.

Neskôr si zvolila umelecké meno SHAKIRA, ktoré má hodnotu 15/6. Práve tu sa skrýva pôvod toho podmanivého hlasu a pohybu. Číslo „Mág“ znásobilo jej umelecké schopnosti. Mág vie očariť, okúzliť svojim umením a komunikáciou. Zmenou mena si teda vo svete známych osobností len pomohla, prispela k tomu, aby v ňom viac vynikla. Na hudobný vrchol ju vyniesol hit „Whenever, Whenever“ a práve v ňom okúzlila nielen svojim špecifickým hlasom, ale aj zvodným tancom.

Čo by jej priniesla zmena mena s výslednou číselnou hodnotou „5“? Takéto meno by jej zabezpečilo vnútornú integritu a oveľa väčšie využitie toho, čo poskytuje jej osobnosť. Zvýšilo by jej odvahu, odhodlanie, prinieslo schopnosť poučiť sa zo svojich chýb. Určite by odstránilo pocity duchovnej samoty a partnerské nezhody.

Elton John – Reginald Kenneth Dwight(narodený 25.3.1947)

Asi málo kto by za týmto menom spoznal svetoznámeho speváka Eltona Johna. Kreatívneho, inteligentného, pracovitého umelca. Odhodlaného, odvážneho, s problematickými partnerskými vzťahmi a nízkym sebavedomím. Neriešiaceho peniaze a nižšou mužskou energiou. Iné myslenie a iná sexualita ho svojim spôsobom izolovali od jeho okolia. Meno číselnej hodnoty 15/6 mu „zvýraznilo“ „inú“ sexualitu. Toto číslo je očarujúce, podporujúce umelecké vlohy, ale vždy s rizikom.

Jeho umelecké meno ELTON JOHN má rovnakú číselnú hodnotu 15/6 a neprinieslo nič nové do jeho života. Zmenou mena síce výrazne neovplyvnil svoj život, no na druhej strane hovoríme o jednom z najúspešnejších hudobníkov sveta, ktorý počas svojej 50-ročnej kariéry predal viac ako 300 miliónov nahrávok. Okrem hudby ho však preslávilo aj extravagantné pestrofarebné obliekanie a verejne riešený súkromný život.

Čo by mu priniesla zmena mena s výslednou číselnou hodnotou „1“? Toto číslo by mu dokázalo pomôcť s nízkym sebavedomím, pocitovou komunikáciou a problematickými partnerskými vzťahmi. Zvýšilo by jeho asertivitu a vodcovské schopnosti. Svet by určite neprišiel o Eltona Johna ako o vynikajúceho umelca, ale mali by sme tu inú umeleckú a svetovú autoritu.

Tiger Woods – Eldick Tont Woods(narodený 30.12.1975)

Všetci ho poznáme pod menom TIGER  WOODS. Fenomenálny športovec hrajúci golf, ako z inej dimenzie. Inteligentný, odhodlaný, odvážny. Doťahujúci začaté veci do konca. Vyrastal v akejsi zvláštnej rodine, akoby bez rodičov. Má výborný odhad na ľudí, vie si ich správne prečítať a zvoliť na nich najvhodnejšiu taktiku. Jeho pôvodné meno, číselnej hodnoty 20/2, predznamenalo dramatické medziľudské vzťahy, prehĺbilo strachy, stresy a závislosti na niekom resp. na niečom.

Zmenou mena a teda získaním nového „športového“ mena, s číselnou hodnotou 15/6, si napomohol s „čarom“ osobnosti. Dokázal okúzliť svojou hrou, rovnako aj opačné pohlavie. Narástla jeho charizma, komunikačné schopnosti, ale aj zmyselnosť a neviazanosť. Neskôr však prišli do jeho života problémy, tak v súkromí ako i v kariére. Hovoríme o jednom z najslávnejších golfových hráčov všetkých čias, no v priebehu jeho kariéry možno zaznamenať nielen vrcholy, ale aj tvrdé pády.

» Výskúšaj našu novinku » Numerologická kalkulačka lásky » 

Čo by mu priniesla zmena mena s výslednou číselnou hodnotou „6“?  Bola by to však iná „šestka“ vychádzajúca z čísel: 6, 24, 33, 42. Rovnako by dokázala zvýšiť čaro jeho osobnosti. Navyše by mu dodala schopnosť počúvať a zohľadňovať potreby druhých. Najväčším prínosom by však boli harmonickejšie partnerské vzťahy a väčší zmysel pre rodinu.

Vin Diesel – Mark  Sinclair  Vincent (narodený 18.7.1967)

Americký herec akčných filmov, známy pod menom VIN DIESEL. Charakterizuje ho slabá pocitová komunikácia, rodičia ako výrazné osobnosti jeho života, prebytok životnej energie, racionalita, riešenie moci a peňazí. V živote si užije, resp. užil dostatok sklamaní v rodine aj v partnerstvách. Niečo tajomné z minulosti sa mu bude vinúť celým životom a môže to spôsobiť pocity obete. Pôvodné meno má hodnotu 21/3. Nepridalo mu na vnútornom pokoji. Spôsobilo  nárast mentálnej energie a nesústredenosť.

Nové, umelecké meno VIN  DIESEL bolo zvolené veľmi vhodne. Vnieslo do jeho života potrebnú harmóniu, zmiernenie vplyvov temnej minulosti na súčasný život a znásobilo jeho umelecké vlohy. V tomto prípade teda možno konštatovať, že zmenou mena pozitívne ovplyvnil svoju životnú cestu. V súčasnosti patrí medzi najlepšie platených hercov sveta, ktorý je obsadzovaný nielen v akčných, ale aj akčno-komediálnych filmoch.

Nie každý má pri výbere svojho mena také šťastie ako Vin Diesel. Nie každý si vie vybrať také meno, ktoré by mu pomohlo na ceste životom. Ty tu možnosť máš a je len na tebe, či ju využiješ pre seba alebo svojich blízkych.

Ideálne meno podľa numerológie » rozbor mena »

  • Aj ty si môžeš užívať výhody registrovaných používateľov. Každý deň bude na teba čakať pripravený horoskop na aktuálny deň + horoskop na zajtra. Pravidelne pripravujeme exkluzívne súťaže a akcie len pre registrovaných používateľov. Môžeš sa tešiť aj na špeciálne narodeninové prekvapenia. A je toho ešte omnoho viac: Zaregistruj sa zdarma »