Numeronews

Hillary Clinton

Hillary Clinton

Foto: zdroj Facebook / Hillary Clinton

publikované | 29.11.2016

Večne neúspešná a večne druhá. Avšak ctižiadostivá, egom poháňaná. Osamelá a aj sebou klamaná. Hillary Daine Rodham Clinton, numerologický príbeh úspešne neúspešnej ženy.

Hillary, žena ktorá chcela vyletieť na vrchol a nepoužívala krídla. Radšej používala, čo jej bolo vlastnejšie – nohy. Nikdy nevychádzala z úžasu, ako ju mohli predbehnúť menej schopní konkurenti. Stačilo málo a Amerika mohla mať prvú prezidentku. Nestalo sa tak. Určite pre dobro Ameriky a aj pre dobro Hillary.

Numerológia mena: čo prezradí meno na Hillary?

Hillary Daine Rodham – tak znie jej celé rodné meno. Je to najdôležitejšie meno života, presne ako je zapísané v rodnom liste. V ňom nám naši rodičia „nevedomky – vedomky“ (to čo majú vo svojej kompetencii) nalinkujú život. To, ako ho prežijeme a aj aké úskalia nás postretnú.

» Ako funguje numerológia mena? Tu zistíš viac »

Samotnej Hillary v ňom jasne naznačili, že by sa nemala driapať po mocenskom rebríčku, aj keď mala prisľúbenú ochranu. Celkový súčet je 19/1. Číslo 19 nám hovorí o našom „lete“, pri ktorom sa máme riadiť intuíciou a nie racionalitou. V tomto prípade pôsobí hlava ako guľa na nohe väzňa a nepúšťa ho do výšok. Žiadnych výšok, nech sa jedná o čokoľvek. Mala by spolupracovať a naučiť sa viesť, nie diktovať a ovládať.

Celá osobnosť Hillary je veľmi rozporuplná a prejavuje sa to vo všetkom, aj v menách. Na jednej strane upozornenia a na druhej prísľuby a mámenia.

Po tom ako sa vydala za Billa Clintona jej meno nadobudlo hodnotu 15/6. Pridalo jej tam popri primárnom zadaní prísľuby materiálneho blahobytu, schopnosť okúzliť, komunikovať, skrátka materiálne topky. Tu vidíme, že „let“ je ešte viac v kontraste so „zemou“.

hillary-bill-clintonFoto: zdroj Facebook / Hillary Clinton

Numerológia dátumu narodenia: osamelá Škorpiónka Hillary

Hillary sa narodila 26.10.1947. Môžeme ju charakterizovať ako „Osamelú Škorpiónku“. Škorpiónov vždy sprevádza vysoké ego, sexuálna problematika a manipulatívnosť. Toto je im blízke, ale nemusia to vždy a všade užívať, iba to majú vždy k dispozícii.

Dátum narodenia ďalej pokračuje v rozporuplnosti svojej nositeľky. Hovorí o citlivosti a na druhej strane je ostrý jazyk a necitlivé reči. Citlivé vnútro v kontraste s fyzickým prejavom. Veľké ambície oproti nízkemu sebavedomiu.

Takýto človek má sám zo sebou dosť práce a na serióznu prácu pre druhých mu nezostane dosť sily a chuti.

Deň 26 prezrádza o svojej nositeľke, že je citlivá a materiálne vzťahy u nej hrajú prím. Ako správna "osmička" (2+6=8) do tohto primieša poriadnu dávku nerovnováhy, vášne a depresie. Netreba ďalej popisovať, každý si dokáže sám nacítiť, ako tento kokteil chutí. Pomôckou je intuícia, opatrnosť vo vzťahoch, veriť len sám sebe. Každý vzťah a spojenectvo v sebe skrýva potenciálnu nálož citového a materiálneho sklamania a straty.

Predznamenáva aj problematiku moci a peňazí. Iba lásku, obdiv a nenávisť spolu pohŕdaním. Takéto emócie bude vzbudzovať u ľudí.

Jej najdôležitejšou životnou rovinou je rovina Šikovnosti. Je nesmierne šikovná a najväčším relaxom pre ňu bude fyzická námaha. Musí však byť kreatívna, taká, ktorá dokáže ukojiť aj ducha. Keď si k tomu pridáme večnú tému Škorpióna – sex, netreba sa nám už ďalej zmieňovať o ničom.

» Zaregistruj sa u nás a daj si vypočítať svoj numerologický profil osobnosti » Registrácia zdarma »

Ďalšou jej prednosťou je inteligencia. Je nesmierne inteligentná a kreatívna. Tým si kompenzuje svoje nízke sebavedomie. To si málokto dokáže predstaviť – ona a málo sebavedomá? S tým je spojená aj zlá pocitová komunikácia. Je fantastickým rečníkom, ale nie o sebe.

Má schopnosť doslova vidieť do hláv druhých ľudí. Pri používaní intuície to dokáže využiť v prospech seba, aj ostatných. Väčšinou však len chytráči a vtedy je neúspešná.

Ešte jednou určujúcou rovinou jej života je rovina Energie. Keď sa pre niečo dokáže nadchnúť je nezastaviteľná. Prináša však aj závislosť na niekom alebo niečom, človeku, zvieraťu, veci alebo činnosti.

Medziľudské vzťahy budú vždy výzvou jej života, najmä tie „face to face“ – konkrétne. Pri neriadení sa intuíciou väčšinou stresujúce a smutné.

Rodičia tým, že jej dali meno Hillary, jej pomohli, ako vedeli. Dali jej do vienku 5, ktorú nemá nikde vo svojom dátume narodenia. Toto prázdne miestečko na jej pomyslene číselnej mape je obkľúčené ostatnými číslami a 5-ťkou z mena k nemu doletí len občas. Má to za následok nepoučiteľnosť zo svojich omylov a životných sklamaní.

Hillary je nesmierne kreatívna, určite by mala písať a svoje skúsenosti dať k dispozícii druhým. Nemala by však používať svoj nesmierne ostrý až britký jazyk. Skôr by mala uvoľniť tú nesmiernu energiu svojich myšlienok pozitívnym smerom a dať ľuďom poučenie z praktického života.

Radšej mala tancovať na tanečnom parkete a nie na politickom. Určite by sme o nej počuli, možno aj ako o majsterke sveta. Nemusela by sa obmedzovať len územím USA.

Foto: zdroj Facebook / Hillary Clinton

So svojim manželom Billom Clintonom sa nestretli prvýkrát. Z minulého stretnutia si riešia tému slobody. Medzi nimi vždy išlo o slobodu v akejkoľvek podobe, „podporenou“ závislosťami jedného aj druhého a tým „smútkom“ sprevádzajúcim vzťahy Hillary.

Hillary počas celého života budú prenasledovať strachy z chudoby, samoty a poníženia.

Keď vypiplala svojho manžela na prezidenta, povedzme si pravdu – bez nej by to nedokázal. Mala pokorne (ale to nedokáže) prijať túto poctu, ktorú jej všetci rozumní preukazovali. Jej to však nestačilo a chcela dosiahnuť svoj „vrchol“. Myslela si, že so svojim umom a „šarmom“ dokáže zvládnuť hromotĺckeho, sexistického grobiana. Mýlila sa. Nepočúvala svoje vnútro, ale ego. Ľudia jej to teraz „nezožrali“, neuverili, že je tým pravým vodcom.

Voľby prezidenta USA 2016

Pozrime sa na veľavravný deň pre Hillary a Donalda – 9.11.2016. Deň, keď už každému, ale najmä naším dvom prezidentským kandidátom bolo jasné, kde kto skončil. Kto v Bielom dome a kto na pomyselnom politickom smetisku.

  • Hillary: deň taký, aký jej dali meno a dátum narodenia. Plný rozporov medzi charakterom 8-čky a 4-ky a obete svoje mysle z 3-ky.
  • Donald:  v zmene, ktorú priniesla 5-ťka a kontroverznej harmónie 6-tky a búrlivých medziľudských vzťahov z 11-tky.

Nemohlo sa to inakšie skončiť. Hillary musela naplniť to aby sa poučila a začala používať svoje „perfektné“ zbrane, ktorými disponuje vo svoj prospech a aj v prospech nás. Nemusí to byť teraz, ale raz to určite dokáže.

Numerológia pomáha odhaľovať znamenia ukryté v číslach. Prezradí ti tak viac o osobnosti človeka, ale aj o významných dátumoch v živote človeka. Chceš sa dozvedieť o numerológii viac? Tu nájdeš kopec zaujímavých článkov o numerológii » Články o numerológii »