Numeronews

Medzinárodný deň priateľstva a jeho čísla

Medzinárodný deň priateľstva a jeho čísla

Foto: zdroj Eclipse image / Getty Imagess via Canva

aktualizované | 29.07.2022

Hlavnou myšlienkou tohto medzinárodného dňa je uvedomenie si úlohy priateľstva v našom živote. Priateľstvo do nášho sveta vnáša pokoj a dobru náladu. Oslavuje sa v spoločnosti priateľov a je príležitosťou na vyjadrenie svojej vďaky a lásky. A čo hovoria čísla a numerológia na dátum 30.7.?

» Numerologický rozbor všeobecných vzťahov » Čo prezradia čísla o vašom priateľstve?

3-ka znamená v numerológii priateľstvo, kreativitu, verbálnu komunikáciu, spoločnosť. Rovnako v určitých prípadoch predstavuje problematiku neriešených „starých“ vzťahov, na riešenie ktorých je teraz dostatok energie. Číslo "0", nech stojí za ktorýmkoľvek číslom, mu pridáva vyššiu vibračnú hodnotu a tým ho radí na inú úroveň. Dáva mu vyššiu duchovnú hodnotu a tým aj vyšší dôraz na zodpovednosť.

V roku 1935 (celková číselná hodnota 18/9), roku kedy sa ctila múdrosť vekov, nastala tá pravá chvíľa. Múdrosť vekov stanovila podľa tretej číslice z roku „3“, čo je najdôležitejšia úloha roku, že nastal čas trojok a 30.7. bol ustanovený Medzinárodný deň priateľstva.

Dátum bol vybraný veľmi dobre. Aj keď už 3-ka má v portfóliu priateľstvo, tak 3-ka s číslom "0" to dala ešte lepšie. Stanovila vyšší, duchovnejší princíp priateľstva. Na čom by malo stáť a o čo sa opierať. To, že sa to odohráva za vlády „Leva“, ešte viac dotvára atmosféru, čo by malo priateľstvo dávať. Hlavne inšpiráciu a čistotu vzťahu.

» Prečítaj si svoj dnešný horoskop podľa numerológie »

Číslo 30 nás zároveň nabáda zvažovať silu slov a myšlienok. Neplytvať nimi zbytočne, aby sme pre ne neprišli o priateľstvo. 30 rovnako prináša tému starých vzťahov. Vzťahov, ktoré v minulosti boli tiež priateľstvami, ale z rôznych príčin už nie sú.

V tento deň sa skutočne otvára „brána“ na liečenie starých rán, ktoré boli spôsobené nevhodným správaním, okolnosťami alebo náhodami. Vždy môžeme len a len viac získať, pretože stratili sme už toho dosť.

citat-priatelstvo-dalajlama

Pridaj sa aj ty k našim registrovaným používateľom. Každý deň bude na teba čakať pripravený horoskop na aktuálny deň + horoskop na zajtra. Na našej numerologickej stránke pravidelne pripravujeme exkluzívne súťaže a akcie len pre registrovaných používateľov. Môžeš sa tešiť aj na špeciálne narodeninové prekvapenia. A je toho ešte omnoho viac: Zaregistruj sa zdarma »