Numeronews

Novinka: Numerologické večery a kurzy

Novinka: Numerologické večery a kurzy

publikované | 13.01.2023

Priatelia, s radosťou vám oznamujem, že tento rok spúšťame aj vzdelávacie podujatia z oblasti numerológie. Viacerí ste sa na nás s touto otázkou obracali a konečne vás môžeme potešiť dobrými správami a rovno aj prvými termínmi.

Tento rok bude u nás plný noviniek. O niektorých sme vás informovali aj v článku o novom názve našej numerologickej stránky ✨ Znamenia v číslach ✨ Novinkami teda pokračujeme a ja sa teším na stretnutia s vami. 

Večery s numerológiou

Prvým typom vzdelávacích podujatí budú Večery s numerológiou. Pôjde o neformálne večerné stretnutia s besedou o numerológii. Zamerané budú na oboznámenie sa s numerológiou a znameniami v číslach. Dozviete sa viac o tom, aké odkazy sa skrývajú vo vašich dátumoch narodenia. Príďte sa zoznámiť s číslami.

» Začíname v meste Zvolen. Srdečne pozývam priaznivcov numerológie z blízkeho okolia na osobné stretnutie v príjemnom prostredí Kafé Džezva (Tehelná 4, Zvolen). Môžete si vybrať z nasledujúcich 2 termínov:

  • 18.1.2023, od 18.00-20.00 hod, Zvolen, Kafé Džezva
  • 1.2.2023, od 18.00-20.00 hod, Zvolen, Kafé Džezva

Vstup na podujatie Večer s numerológiou je zdarma. 

Kurzy numerológie

Pre tých z vás, ktorí budú mať záujem o hlbšie poznanie numerológie a tajomstiev čísel, pripravujeme aj Základný kurz numerológie. Ponuku kurzov a podujatí budeme postupne rozširovať. O všetkom vás budeme priebežne informovať. 

Teším sa na vás.

Klaudius Kuzma, numerológ
✨ Znamenia v číslach


Na našej numerologickej stránke sa môžete aj zaregistrovať. Zaregistrovaní užívatelia majú prístup k exkluzívnemu obsahu, súťažiam a darčekovým kupónom. Registrácia je zdarma: prejsť k registrácii » 

Ak chcete dostávať informácie o našich numerologických novinkách medzi prvými, zaregistrujte sa aj na odber numerologických e-mailových noviniek: odoberať newsletter » Dostanete od nás aj darček: každý rok vám na narodeniny pošleme osobný ročný horoskop podľa vášho dátumu narodneia.