Numeronews

Dara a Rytmus – Pani „fajnová“ a Pán „ukecaný“

Dara a Rytmus – Pani „fajnová“ a Pán „ukecaný“

Foto: zdroj Facebook / Dara Rolins, Instagram / Jasmina Alagič Vrbovská

publikované | 27.09.2018

Tak ako bol správou roka začiatok vzťahu Dary a Rytmusa, ani ich rozchod nezostal bez povšimnutia. Navyše, Rytmus si už nejaký ten čas užíva so svojou novou láskou Jasminou. Bude to ešte ľutovať? Ako to celé vyzerá z pohľadu numerológie?

Keď stretla Darinka Patrika mnohí si pomysleli, že „Zvonky štestí“ práve začali zvoniť, tak ako to spievala vo svojich detských rokoch s národným umelcom Kájom Gottom. Iným napadlo, že ide o výborný marketingový ťah. Mohol pomôcť obom. Jej pomôže prekonať stagnáciu a jemu ukázať osadenstvu jaký je „Pán“ alebo „Čávo“.

Tento vzťah mal vykonať potrebnú transformáciu u Dary a Patrika, pomôcť nájsť rovnováhu. Nestalo sa. Na tomto mieste musíme povedať, o koho sa jedná, pre tých ktorí až tak nesledujú bulvár. Budeme sa zaoberať osobnosťami Dary Rolins a Rytmusa. Ich spoločným vzťahom a rozchodom, ktorý bol deklarovaný na jar roku 2018.

Na začiatok, ako vždy, si rozoberieme jednotlivých aktérov z numerologického hľadiska. Budeme čerpať informácie iba z dátumov narodenia a mien, ktorými disponujú. Ďalej budeme vysvetľovať príčiny niektorých udalostí z ich života, tak ako sa stali.

Numerológia mena – čo prezrádza meno o Dare

Dara Rolins. Málokto vie, že jej prvé meno (to najdôležitejšie v našom živote) bolo Darina Gambošová. Číselná hodnota 12/3 – dobre si zapamätajme túto kombináciu, ale aj výsledok 3. Tieto číselné kombinácie budú mať na život Darinky veľký vplyv. Hovoria o inteligencii, intuícii – nevyužívanej vedome, tvrdohlavosti, ukecanosti, úlohe obeti, ktorá jej má pomôcť pozrieť sa na veci z druhej strany. Všetko je to však orientované na seba.

Ďalšie mená Darina Rolincová – 13/4 a ani Dara Rolins – 11/2 jej život nezharmonizovali. Neboli vhodne zvolené, teda tak aby jej samotnej svojou energiou pomohli. Druhé bolo po rozvode. Tretie umelecké malo dať samotnej osobe šmrnc, ale spôsobilo nárast ega a rozpoltenosť.

» Aj tento článok by sa ti mohol páčiť: Čo priniesla zmena mena 7 slávnym osobnostiam? »

Život ako na hojdačke. Dara a jej dátum narodenia

Dátum narodenia 7.12.1972 nám o svojej nositeľke poskytne veľa informácií. Je to Strelec, ktorý keď sa pre niečo nadchne, je veľmi ťažké ho zastaviť. Vyrastala v „zvláštnej„ rodine. Akoby bez otca a mamy. To spôsobuje (ale vlastne bola aj predurčená zažiť) jej problémy s dlhotrvajúcimi vzťahmi a mužmi ako takými. Potrebuje spoločnosť, lebo bez nej sa cíti nepohodlne. Dostatočný herecký talent, podporený zmyslom pre estetično a všetko materiálne a drahé.

dara-numerologia
 Foto: zdroj Facebook / Dara Rolins

Peniaze ako také nerieši, prídu samé – akoby si ju vedeli nájsť aj bez jej pričinenia. Veľká dávka nevyčerpateľnej energie, kde iní padajú od únavy, ona žiari. Menej prirodzenej charizmy, šikovnosti a kreativity. Zmysel pre spravodlivosť a charitu je vyvážený určitou neempatickosťou – nechuťou počúvať a zohľadňovať iné nároky, ako svoje.

Potrebuje sa obklopovať drahými materiálnymi vecami a všetko v jej živote by malo byť „fajnové“. Jej život sa bude riadiť podľa roviny Saturna. Život ako na hojdačke, prežitý na základe vlastných skúseností. Raz dole a raz hore. Ľudia ťa milujú alebo nenávidia.

Ona samotná má maximalistické požiadavky od života, ale je potrebné tomu prispôsobiť cestu, ako to dosiahnuť. Jej hlava je akoby v oblakoch, predstavuje aj iný spôsob myslenia. Spôsobuje to izolovaná 9 (absencia 6,5,8 v jej dátume narodenia). Hlava je akoby osamotená, ináč funguje a je aj zraniteľnejšia.

Darinka disponuje aj izolovanou 7 (nemá 5,4,8) a hovorí o izolovanom duchovnom svete. Určite jej nestačia tradičné „jednoduché“ náboženské predstavy, s tými by sa určite neuspokojila. Disponuje, keby sa nevenovala tomu čo teraz, veľkou liečivou silou. Tou prirodzene disponuje celá jej osobnosť.

Aké čísla sa skrývali za tragickou udalosťou?

Opačnou stránkou je možnosť byť aktérom tragickej udalosti. Dátum jej narodenia hovorí o určitej tragike, miere spoločenského významu, potrebe jedinečnosti a vyniknutia, ale všetko to môže spôsobovať konfliktné stavy zoči voči ľuďom a rôznym situáciám. Písali sme už o podobnej kombinácii v osobnosti a ešte aj s rovnakou kombináciou mena: Eva Varholíková – Rezešová. Aj ona mala izolovanú sedmičku a rodné meno 12/3. Čo rovnaké majú tieto dve ženy? Spája ich rovnaká udalosť, ktorej boli aktérkami – autonehoda s tragickým koncom.

» Zisti, čo prezrádzajú čísla o tragickej nehode Evy Varholíkovej-Rezešovej »

Dňa 10.7.2010 usmrtila Dara Rolins svojim Mercedesom jedného človeka. Zaujímavé by bolo dostať sa aj k jeho dátumu narodenia a preveriť jeho vzťah k Dare z „minulosti“. Keď si rozoberieme tento deň podrobne, obsahuje štyri významné čísla:

  • 1 (zjednodušený deň 1+0=1),
  • 7 = mesiac,
  • 3 (zjednodušený rok 2+0+1+0=3)
  • a sumár dňa 11/2 (1+7+3=11=1+1=2).

Vezmime si dátum jej narodenia 7.12.1972 máme tie isté čísla len v inom poradí. V čom je však výnimočný? Keď sčítame deň 1 a sumár dňa 11 dostaneme číslo 12/3 (tzv. kód dňa), ako bolo jej prvé rodné meno, ktorého sa zbavila. Ďalšie výrazné dni jej života majú kód dňa rovnaký 12/3.

Dara a Rytmus – úskalia ich trojkového vzťahu

Prišiel rok 2011 a Dara bola v osobnej ročnej vibrácii 13/4. Táto vibrácia jej naznačovala veľa práce, prekonávanie prekážok, ale to najpodstatnejšie „transformovať“ svoje myslenie a prijímať nové vo svojom živote, ako niečo prirodzené. Takýto rok nie je vhodný na nadväzovanie nových vzťahov, možno iba na jednu noc.

dara-rytmus
Foto: zdroj Facebook / Dara Rolins

Dara 8.10.2011 oficiálne deklaruje svoj vzťah so známou postavou šoubiznisu, raperom Rytmusom (alias Patrikom Vrbovským). Nebudeme vás napínať, ale tento deň má opäť svoj kód 12/3. Deň sa pre Daru niesol v znamení nadviazania vzťahu „3“ typu (o tom až neskôr).

Dňa 13.8.2012, kód dňa neuveríte » 12/3, bola odsúdená na podmienečný trest za usmrtenie pri dopravnej nehode. Podľa tohto už vieme celkom presne na aké dni by si Dara mala dávať pozor.

» Prečítaj si svoj osobný denný horoskop podľa numerológie »

Po rokoch spolužitia šoubiznisovej dvojice so všetkým, čo k tomu patrí, prišiel rok 2018. Tento rok predstavuje energiu ukončovania, intenzívnejších medziľudských vzťahov a aj nových stretnutí, možno až osudových. Na jar sme sa dozvedeli, o končiacej idylke v tomto vzťahu a prišiel rozchod.

Pre Daru to bol rok osobnej vibrácie 20/2, čo znamená intenzívnejšie medziľudské vzťahy (posledný súd – nový začiatok) podporený vhodným rokom na ukončenie všetkého nefunkčného, niet sa ani čomu diviť.

Hodil sa vôbec Rytmus podľa čísel k Dare?

Pozrime sa ďalej na osobu Patrika Vrbovského alias Rytmusa, čo na jeho osobnosti učarovalo Dare.

U rodičov Dary sa musí na významnom mieste dátumov narodenia nachádzať číslo 3. Dara ju síce nemá vo svojom dátume narodenia, iba v krstnom mene. Absencia tejto trojky v jej dátume narodenia (mala by ju mať) spôsobí to, že na jej energiu bude citlivá a budú ju priťahovať ľudia, ktorí ju majú alebo typ takýchto vzťahov.

rytmus-numerologia
Foto: zdroj Facebook / Patrik "Rytmus" Vrbovský

Patrik Vrbovský, jeho rodné meno predstavuje energiu 20/2, nepomohla mu ani zmena na Rytmus, pretože je to to isté. Znásobila mu strachy, stresy a závislosti. Nedokázala tmeliť jeho rozorvanú osobnosť.

» Ako funguje numerológia mena? »

Narodil sa 3.1.1977 !! Potrebná trojka pre Daru je tu. Podľa dátumu narodenia sa jedná o rozorvanú osobnosť po všetkých stránkach. Pocitovej (izolovaná 1), mentálnej (izolovaná 3), duchovnej (izolovaná 7) a myšlienkovej (izolovaná 9). Niekedy skutočne nevie "kam z konopí".

Jeho najväčším problémom je nízke sebavedomie a neschopnosť komunikovať o svojich pocitoch. Dátum narodenia mu poskytol krásnu cestu, ako to zvládnuť. Vzdelávanie sa a práca pre ľudí!

Vyrastal tiež akoby bez otca a mamy. S Darou toho majú veľa spoločného. Rodinu, partnerské problémy, iné myslenie, iné duchovné prežívanie a život podľa Saturna. Sám predstavuje typ ukecaného Kozoroha, ktorý sa neustále šplhá na vrchol, kde ostáva nakoniec sám. Obťažkaný pozlátkou a bohatstvom. Obrovskú intuíciu, ktorá mu toto určite nenapovedala dávno zavrhol. Čo ešte vieme je, že osudovou úlohou budú vzťahy a ich zvládnutie. Problémom počas celého života budú medziľudské vzťahy a blízky vzťah k peniazom a všetko negatívne, čo je stým spojené. Tento človek disponuje veľkými darmi a tými sú inteligencia, tvorivosť, komunikácia, empatia, obrovská energia a intuícia.

Ach, tá stará, dobrá Dara

Rytmus s Darou vytvorili tzv. trojkový vzťah. Ich vzťah priniesol obidvom jedinečnosť, komunikáciu – tvorivosť a istotu. V niektorých veciach sa výborne doplnili. Rytmus poskytol Dare svoju 3, invenciu, tvorivosť, čo jej zjavne chýba. Obaja spolu nemali 5, to znamenalo točenie sa stále dookola v tých istých problémoch. Poučiť sa z nich nedokázali.

Dara má vnútornú aj vonkajšiu psychiku mužskú. Dá sa povedať muž v ženskom tele. To tiež nebola najvhodnejšia kombinácia.

» Zhoda partnerov podľa numerológie »

Prišiel rok 2018 a s ním aj rozchod Dary a Rytmusa. Dara prežívala osobnú ročnú vibráciu 20/2 a Rytmus 15/6 (Diabol). Čím pokúša diabol muža? Peniazmi a ženami. To bola v tomto prípade pravda. V „9“ roku 2018 (20 a 18=1+8=9) riešia intenzívnejšie (čokoľvek podľa vnútorného nastavenia) „9“ alebo izolované 9). Všetkého tu bolo nadostač. Dara (izolovaná 9 a osobný rok 20/2), Rytmus (izolovaná 9 a ešte osobný rok 15/6) a nová žena Jasmina Alagič narodená 27.6.1989 (27=2+7=9).

Nejdeme tu rozoberať nový vzťah, to môže byť téma do budúcna. Môžeme však naznačiť, že povzdychnutie Rytmusa: „Ach, tá stará, dobrá Dara...“, odznie určite dosť často.

Užívaj si výhody registrovaných používateľov. » Registrácia zdarma »