Numeronews

Numerológia a dátum svadby v roku 2020

Numerológia a dátum svadby v roku 2020

Foto: zdroj Unsplash / Bridal

publikované | 05.02.2020

Čo hovorí na dátum svadby v roku 2020 numerológia? Znamenia v číslach opäť prezradia viac o tom, čo prinesie rok 2020 do každej svadby, resp. manželstva uzatvoreného tomto roku.

Ako prvé je potrebné si uvedomiť, že kalendárny rok svieti svojou energiou na všetko, čo sa v ňom udeje. Svieti, resp. tlačí svoj vplyv do všetkého v tom danom roku. Každá dvojica, ktorá sa rozhodne vstúpiť na spoločnú cestu však zažije niečo jedinečné. Jedinečné, ale aj spoločné a za to bude niesť zodpovednosť kalendárny rok.

» Numerologická kalkulačka lásky »

Spoločnou témou budú city, silné city a všetko, čo k tomu patrí. Priehrštie lásky, ale aj jej odvrátená strana, ak to s nimi nemyslíme vážne. Musíme sa vyvarovať závislosti jedného na druhom a svadbou nesledovať tento cieľ. Je to skôr o úprimných citoch, prípadne o ich reštarte. Citov, ktoré za to stoja a nechceme o ne prísť.

Rok 2020 je o zodpovednosti za seba a svojich blízkych. Citový ľahtikári a rovnako aj zlatokopkári by mali na svadbu v tomto roku výslovne zabudnúť. Toto nie je o materiálnom alebo inom zisku. Toto je o zodpovednej a cieľavedomej práci na veľmi dlhú trať. Nad tým všetkým bdie veľký sudca Saturn a jeho rovina. Nemá rád skratky a nezodpovednosť a odmeňuje poctivosť, cieľavedomosť a čestnosť.

» Zisti svoj ideálny dátum svadby podľa numerológie » online numerologický rozbor »

Tento rok vyslovene praje základným pozitívnym nastaveniam človeka. Láske, dobru a zodpovednosti. Tým, ktorí budeme mať toto na pamäti, nadelí požehnane.

Koho bude rok 2020 magicky priťahovať k svadbe?

Rok 2020 bude magicky priťahovať na uzatvorenie manželstva tých, ktorí majú jeho znaky vo svojom dátume narodenia. Rovnako aj páry, ktoré spoločne spĺňajú túto podmienku. Je to prirodzené – naše individuálne, ale aj spoločné plány cítia, že je tu ich čas.

Budú to ľudia s číslom 2 (2, 11, 20, 29, 38) na dôležitých miestach (deň narodenia, mesiac, rok a životné číslo) a s číslom 4 (4, 13, 22, 31, 40). U párov to zistíme tak, že sčítame ich životné čísla. Ak dostaneme číslo 2 alebo 4, tak sú v tom tiež.

» Čo je to životné číslo a ako sa počíta? Zisti viac »

Ako je to s ideálnym dátumom svadby pre rok 2020?

Pre každý pár je tým "ideálnym dátumom svadby" iný dátum. Týmto dátumom môžeme veľa podporiť, ale rovnako aj skomplikovať. Dátum svadby nám vlastne slúži na vyjadrenie (pre Univerzum), čo si od zväzku sľubujeme a s čím do neho vstupujeme. Zjednodušene: odhaľuje „nahú“ tému zväzku.

V 2-kových vzťahoch pôjde, podľa numerológie, o problematiku citov a väčšieho „splynutia duší“. V 4-kových vzťahoch o základne nastavenie osobností.

Často nás lákajú tzv. magické dátumy v roku. Pekný dátum typu 2.2.2020, 20.2.2020, 22.2.2020 alebo 10.10.2020, 11.11.2020 síce vyzerá na prvý pohľad lákavo, avšak treba zvážiť jeho vhodnosť pre danú konkrétnu dvojicu. Posúdiť dátumy narodenia obidvoch partnerov s konkrétnym dátumom. Magický dátum nemusí byť automaticky výhrou pre každý pár, práve naopak.

Skvelým pomocníkom sú opäť čísla. Numerológia, konkrétne numerológia dátumu svadby sa zaoberá práve témou ideálneho dátumu svadby. Pomocou čísel dokážeme nájsť vhodný dátum svadby – deň s vhodným posolstvom pre nový zväzok, novú jednotu z dvoch jedincov. Stačí vedieť obidva dátumy narodenia.

» Ako funguje numerológia dátumu svadby? Tu sa dozvieš viac »

Rok 2020 má pre všetkých svojich svadobných priaznivcov pripravené svoje dary. Pre každého to, čo mu je najviac potrebné. Keď sa už rozhodneme pre prvý oficiálny spoločný krok v tomto roku – mali by sme si byť vedomí, že všetko čoho sa nám dostane je pre naše dobro alebo ďalšie alebo ďalšie a ďalšie dobro.

Chceš si dať vypočítať ideálny dátum svadby alebo posúdiť vhodnosť konkrétneho dátumu? » Numerologický rozbor dátumu svadby nájdeš tu »